shadyturtle via Wykop
- 8
@JanuszRaikonen: nie ma to jak stworzyć problem i następnie bohatersko z nim walczyć
#f1 cza się uśmiechać i udawać że wszystko jest ok
źródło: 1000013086
Pobierz#f1 iście dziwna sytuacja
źródło: poszedl-jak-dzika-kuna-w-agrest
Pobierz@shadyturtle: birman lepiej wciskał gaz a cola się bał
Ankieta
#f1
#f1
źródło: pobrane (3)
PobierzKto jest lepszym kierowcą?
- Mrówka 85.8% (91)
- Gekon 14.2% (15)
shadyturtle via Wykop
- 4
@fevo: jeśli sezon wygra Gekon, to tak naprawdę wygra Robert
- 12
#f1 gdyby nie ten wścibski sedes, to byłby ten rok #odliczanief1
nie obejrzanych wyścigów od sezonu powrutu: 1 / ∞
nie obejrzanych wyścigów od sezonu powrutu: 1 / ∞
źródło: to-nie-ten-rok
Pobierz#f1 Dopiero oglądam powtórkę. Macie te swoje regulacje, prawie Bearmana zabiły.
shadyturtle via Wykop
- 2
@nico-toscani: dodi liczył, że Bearman zapewni nam emocje, no i proszę!
- 16
#f1 Mrówa jezeli zgarnie tytul bedzie najgorszym mistrzem od czasów Norrisa
shadyturtle via Wykop
- 2
@fevo: dwa razy z rzędu najgorszy mistrz, to wiele mówi o naszej formułce
#f1 lista obecności zmiany czasu na letni w dniu grand prix hentaja
@shadyturtle: obecny eeeeee
#f1 no, zara trzecia w nocy
źródło: 1000013078
Pobierz
shadyturtle via Wykop
- 1
@fevo: ale co na świecach przyoszczedze, to moje
źródło: 1000013079
Pobierz#f1 Roba w Ferrari kiedy szukaj
źródło: 1000013076
Pobierz@shadyturtle: witam chyba jutro nigdy
- 3
Gerwazy Cugowski nago w wannie
#f1
#f1
shadyturtle via Wykop
- 2
@onootza: wujas tylko ostrożnie, bo teraz porkuratura ściga za AjAj
- 5
shadyturtle via Wykop
- 3
@OgurRicc: o boze o k-------a, czitos rozgrzmocil cały bliski wschód
#f1 trochę kusi, by wrucić tagiem w okolice 2018 / 2019r i oficjalnej paruzji Pana. Przeżyć to jeszcze raz.
źródło: pacz-jaki-szczesliwy
Pobierz
shadyturtle via Wykop
- 5
@shadyturtle: alarm nastawiony, trzymajcie kciuki co bym wstał
źródło: EeEeEeEEeeeeEE
Pobierz
shadyturtle via Wykop
- 1
@fevo: w sumie to bym poczekał do 2:00 i zobaczę czy czas faktycznie przeskakuje na 3:00
- 45
#f1 Już widzę jak Max Verstappen się przejmie, że jacyś brytyjscy pismacy zamierzają w ramach protestu bojkotować jego konferencje prasowe
shadyturtle via Wykop
- 7
shadyturtle via Wykop
- 1
@pierredolnick: czekaj, tylko jutro @AnonimowyAnon cię jutro upatrzy, spodziewaj się zapro do maka
shadyturtle via Wykop
- 2
@shadyturtle: a nie, łon @UsmiechnietyAnon
shadyturtle via Wykop
- 3
czaisz @UsmiechnietyAnon, @dodi-lukebakio odmówił, @C_Perez_11 się wykręca, @pierredolnick nie lubi. Z tym Makiem musi coś być nie tak
shadyturtle via Wykop
- 5
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: to ta siostra997?
shadyturtle via Wykop
- 1
@pierredolnick: aj, maczek jest tu tylko miejscem spotkania na wieczorek zapoznawczo-poru
co
co
shadyturtle via Wykop
- 1
@fevo: nie dopuszczam takiej myśli
shadyturtle via Wykop
- 1
@pierredolnick: ta, tylko potem po tym piwie reddsie malinowym mogą dziwne pomysły do głowy przychodzić
#kacikmuzycznytaguf1 Jak Suka Suzuka, to i klimaty japońskie #f1
https://youtu.be/_jsEs1NBrUY?si=PV6Dkd-At_jWsm0Y
https://youtu.be/_jsEs1NBrUY?si=PV6Dkd-At_jWsm0Y

shadyturtle via Wykop
- 2
@fevo: co tam, nowy rok, że frajerwrki lecą?
- 8
#f1 Idźcie już spać. Czemu nie idziecie spać? Zaraz trzeba wstawać na rajd
shadyturtle via Wykop
- 6
@fevo: ciepła zimna ciepła zimna W Y J E B A N E na forumłke
Osiągnięcia
Rocznica
od 19.05.2026Rocznica Mikroblogger
od 28.03.2026Mikroblogger










źródło: obraz
Pobierz