Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shadyturtle

shadyturtle

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16133
  • Znaleziska 646
  • Mikroblog 15487
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
JuzefCynamon
JuzefCynamon
29.03.2026, 15:21:39
  • 14
#f1 maks będzie nurkował czy da zanurkować ?
JuzefCynamon - #f1  maks będzie nurkował czy da zanurkować ?

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 29.03.2026, 15:41:45 via Wykop
  • 10
@JuzefCynamon: chodzą słuchy, że Stefano szykuje jakiś kabel od prodiża
  • Odpowiedz
JanuszRaikonen
JanuszRaikonen
29.03.2026, 14:48:27
  • 8
chodzą ploty że w 2027 70/30 rozkład mocy tylko trzeba przetrwać ten sezon okrutny przebrzydły

#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 29.03.2026, 15:36:51 via Wykop
  • 8
@JanuszRaikonen: nie ma to jak stworzyć problem i następnie bohatersko z nim walczyć
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 29.03.2026, 14:02:49
  • 5
#f1 cza się uśmiechać i udawać że wszystko jest ok
shadyturtle - #f1 cza się uśmiechać i udawać że wszystko jest ok

źródło: 1000013086

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 29.03.2026, 12:02:57
  • 6
#f1 iście dziwna sytuacja
shadyturtle - #f1 iście dziwna sytuacja

źródło: poszedl-jak-dzika-kuna-w-agrest

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat
29.03.2026, 12:06:42 via Wykop
  • 5
@shadyturtle: birman lepiej wciskał gaz a cola się bał
  • Odpowiedz
Glock9212
Glock9212
29.03.2026, 11:31:46
  • 3
Ankieta
#f1
Glock9212 - Ankieta
#f1

źródło: pobrane (3)

Pobierz

Kto jest lepszym kierowcą?

  • Mrówka 85.8% (91)
  • Gekon 14.2% (15)

Oddanych głosów: 106

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 29.03.2026, 11:48:51 via Wykop
  • 4
@fevo: jeśli sezon wygra Gekon, to tak naprawdę wygra Robert
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 29.03.2026, 11:00:30
  • 12
#f1 gdyby nie ten wścibski sedes, to byłby ten rok #odliczanief1
nie obejrzanych wyścigów od sezonu powrutu: 1 / ∞
shadyturtle - #f1 gdyby nie ten wścibski sedes, to byłby ten rok #odliczanief1
nie ob...

źródło: to-nie-ten-rok

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nico-toscani
nico-toscani
29.03.2026, 10:59:08
  • 9
#f1 Dopiero oglądam powtórkę. Macie te swoje regulacje, prawie Bearmana zabiły.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 29.03.2026, 11:00:24 via Wykop
  • 2
@nico-toscani: dodi liczył, że Bearman zapewni nam emocje, no i proszę!
  • Odpowiedz
fevo
fevo
29.03.2026, 10:12:20
  • 16
#f1 Mrówa jezeli zgarnie tytul bedzie najgorszym mistrzem od czasów Norrisa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 29.03.2026, 10:53:41 via Wykop
  • 2
@fevo: dwa razy z rzędu najgorszy mistrz, to wiele mówi o naszej formułce
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 29.03.2026, 01:05:58
  • 8
#f1 lista obecności zmiany czasu na letni w dniu grand prix hentaja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rutekboss
rutekboss
29.03.2026, 01:06:50 via Wykop
  • 2
@shadyturtle: obecny eeeeee
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 23:56:16
  • 4
#f1 no, zara trzecia w nocy
shadyturtle - #f1 no, zara trzecia w nocy

źródło: 1000013078

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
Autor
29.03.2026, 01:03:15 via Wykop
  • 1
@fevo: ale co na świecach przyoszczedze, to moje
shadyturtle - @fevo: ale co na świecach przyoszczedze, to moje

źródło: 1000013079

Pobierz
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 23:29:42
  • 6
#f1 Roba w Ferrari kiedy szukaj
shadyturtle - #f1 Roba w Ferrari kiedy szukaj

źródło: 1000013076

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piospi
Piospi
29.03.2026, 03:17:58 via Wykop
  • 0
@shadyturtle: witam chyba jutro nigdy
  • Odpowiedz
onootza
onootza
28.03.2026, 23:24:08
  • 3
Gerwazy Cugowski nago w wannie
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 23:27:05 via Wykop
  • 2
@onootza: wujas tylko ostrożnie, bo teraz porkuratura ściga za AjAj
  • Odpowiedz
OgurRicc
OgurRicc
28.03.2026, 23:01:16
  • 5
Ech, znowu wyścig rano. Na szczęście za dwa tygodnie double header wyścigów o normalnej porze.
#f1
OgurRicc - Ech, znowu wyścig rano. Na szczęście za dwa tygodnie double header wyścigó...

źródło: c09

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 23:03:59 via Wykop
  • 3
@OgurRicc: o boze o k-------a, czitos rozgrzmocil cały bliski wschód
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 23:28:13
  • 4
#f1 trochę kusi, by wrucić tagiem w okolice 2018 / 2019r i oficjalnej paruzji Pana. Przeżyć to jeszcze raz.
shadyturtle - #f1 trochę kusi, by wrucić tagiem w okolice 2018 / 2019r i oficjalnej p...

źródło: pacz-jaki-szczesliwy

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
Autor
28.03.2026, 23:39:02 via Wykop
  • 5
@shadyturtle: alarm nastawiony, trzymajcie kciuki co bym wstał
shadyturtle - @shadyturtle: alarm nastawiony, trzymajcie kciuki co bym wstał

źródło: EeEeEeEEeeeeEE

Pobierz
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle
Autor
28.03.2026, 23:44:36 via Wykop
  • 1
@fevo: w sumie to bym poczekał do 2:00 i zobaczę czy czas faktycznie przeskakuje na 3:00
  • Odpowiedz
fevo
fevo
28.03.2026, 21:55:44
  • 45
#f1 Już widzę jak Max Verstappen się przejmie, że jacyś brytyjscy pismacy zamierzają w ramach protestu bojkotować jego konferencje prasowe
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 22:04:33 via Wykop
  • 7
@fevo: pojawia się świeży różowy na tagu do wyrwania, a ty od razu multikonto (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 22:16:39 via Wykop
  • 1
@pierredolnick: czekaj, tylko jutro @AnonimowyAnon cię jutro upatrzy, spodziewaj się zapro do maka
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 22:18:57 via Wykop
  • 2
@shadyturtle: a nie, łon @UsmiechnietyAnon
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 22:39:08 via Wykop
  • 3
czaisz @UsmiechnietyAnon, @dodi-lukebakio odmówił, @C_Perez_11 się wykręca, @pierredolnick nie lubi. Z tym Makiem musi coś być nie tak
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 22:44:35 via Wykop
  • 5
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: to ta siostra997?
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 22:48:22 via Wykop
  • 1
@pierredolnick: aj, maczek jest tu tylko miejscem spotkania na wieczorek zapoznawczo-poru
co
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 22:59:24 via Wykop
  • 1
@fevo: nie dopuszczam takiej myśli
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 23:01:40 via Wykop
  • 1
@pierredolnick: ta, tylko potem po tym piwie reddsie malinowym mogą dziwne pomysły do głowy przychodzić
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 22:51:41
  • 0
#kacikmuzycznytaguf1 Jak Suka Suzuka, to i klimaty japońskie #f1
https://youtu.be/_jsEs1NBrUY?si=PV6Dkd-At_jWsm0Y
shadyturtle - #kacikmuzycznytaguf1 Jak Suka Suzuka, to i klimaty japońskie #f1
https:...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie_masz_racj_idioto
Nie_masz_racj_idioto
28.03.2026, 22:24:40
  • 11
#f1 .
Niemaszracj_idioto - #f1 .

źródło: anul4l

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 22:27:07 via Wykop
  • 2
@fevo: co tam, nowy rok, że frajerwrki lecą?
  • Odpowiedz
fevo
fevo
28.03.2026, 22:13:52
  • 8
#f1 Idźcie już spać. Czemu nie idziecie spać? Zaraz trzeba wstawać na rajd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 28.03.2026, 22:21:10 via Wykop
  • 6
@fevo: ciepła zimna ciepła zimna W Y J E B A N E na forumłke
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 20
  • Strona 10 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking