68 punktów przewagi Antonellego nad Russelem, dla przypomnienia najwieksza przewaga Piastriego nad Norrisem w zeszłym roku to było 34 punkty, dwukrotność wow. A w zeszłym roku ludzie się śmiali, że Norris ogór gdy nie wygrywał
#f1 na starcie nic się wydarzy, w czołówce dojadą do mety tak jak dojechali. Nawet się nie łudźcie. To nie czasy Latifiego i tych innych ogórów, kierowcy w F1 są zbyt dobrzy.
#f1 ehh.. Najmilsi.. Baby są dziwne, moja żona obraziła się za deklaracje wierności dla niej. a ja tylko powiedziałem że nie wyobrażam sobie już męczyć się z nikim innym.
Przyjmijmy że Fred dziś po lewatywie doznaje oświecenia i nagle zmienia zdanie, chce wywalić Leclerca. Bearman ciągle się rozbija, Robert nie pójdzie do podrzędnej serii, cała dostępna reszta jest do niczego. No czeski remis, fotel przejęty przez zasiedzenie #f1
@Hadolf_Itler: białek nie ma jajek na spółę z elfem zbożowym dają radę stworzyć sto kont / dzień. Razy dzisięmć, potem razy dyszka znowu. Młody, matematyke zastawiamy tobie, ale kuniec już bliski
#f1