Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shadyturtle

shadyturtle

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16787
  • Znaleziska 646
  • Mikroblog 16141
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
rosikk1
rosikk1
07.06.2026, 15:36:51
  • 22
68 punktów przewagi Antonellego nad Russelem, dla przypomnienia najwieksza przewaga Piastriego nad Norrisem w zeszłym roku to było 34 punkty, dwukrotność wow. A w zeszłym roku ludzie się śmiali, że Norris ogór gdy nie wygrywał

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 07.06.2026, 15:37:54 via Wykop
  • 21
@rosikk1: my z rasela kiśniemy od 2019r
  • Odpowiedz
dx4lis
dx4lis
07.06.2026, 15:35:05
  • 7
#f1 gekon ma 88 punktów btw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 07.06.2026, 15:36:36 via Wykop
  • 6
@dx4lis: zgodnie z przepowiednią, więcej już nie zdobędzie
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
07.06.2026, 15:35:21
  • 31
Demot z 2019 roku. Zestarzało się jak mleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
MrRedz - Demot z 2019 roku. Zestarzało się jak mleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

źródło: 1780846466219200753044709899535

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 07.06.2026, 15:35:46 via Wykop
  • 11
@MrRedz: fraud monakijski
  • Odpowiedz
posuck
posuck
07.06.2026, 15:08:28
  • 7
Coś zronili z tym asfaltem, czy tylko pokazali paluszkiem, podyskutowali i poszli? #f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 07.06.2026, 15:10:42 via Wykop
  • 3
@posuck: Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest. I co ja robię tu, uuuuu
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
07.06.2026, 14:50:23
  • 26
Numery totolotka na dzisiaj
#f1
Migfirefox - Numery totolotka na dzisiaj
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 07.06.2026, 14:53:01 via Wykop
  • 0
@Migfirefox: a to nie ta sekwencja z serialu Lost zagubieni?
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
07.06.2026, 12:31:59
  • 3
Szybka klasyfikacja po kwalifikacjach:
P1 @fevo 20 pkt
P1 @SpongeBobertKanciastoRenki 20 pkt

Ale to będzie emocjonująca walka o 10 zł.

#f1typer #f1
fornson23 - Szybka klasyfikacja po kwalifikacjach:
P1 @fevo 20 pkt
P1 @SpongeBobertKa...

źródło: logo

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 07.06.2026, 12:33:13 via Wykop
  • 3
@fornson23: uważajcie na ten scam, rzekomy sponsor siedzi za kratami.
  • Odpowiedz
sebek1234
sebek1234
07.06.2026, 11:25:20
  • 11
W końcu Liberty Media zaczęła mówić językiem faktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #heheszki
sebek1234 - W końcu Liberty Media zaczęła mówić językiem faktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #hehe...

źródło: 8567

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 07.06.2026, 11:38:37 via Wykop
  • 1
@sebek1234: no to rasizm
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
07.06.2026, 07:36:55
  • 11
#f1 na starcie nic się wydarzy, w czołówce dojadą do mety tak jak dojechali. Nawet się nie łudźcie. To nie czasy Latifiego i tych innych ogórów, kierowcy w F1 są zbyt dobrzy.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 07.06.2026, 07:43:53 via Wykop
  • 8
@dodi-lukebakio: a przypomnij nam, co sie działo na starcie ostatnim razem, kiedy Ogurez byl pośród HaaSioków?

Karambol.
shadyturtle - @dodi-lukebakio: a przypomnij nam, co sie działo na starcie ostatnim ra...

źródło: 7906

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
06.06.2026, 22:33:51
  • 11
#f1 ehh.. Najmilsi.. Baby są dziwne, moja żona obraziła się za deklaracje wierności dla niej.
a ja tylko powiedziałem że nie wyobrażam sobie już męczyć się z nikim innym.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 06.06.2026, 22:50:50 via Wykop
  • 8
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: popraw jej tekstem, że jakbyś ją odstrzelił 25 lat temu, to właśnie byś wychodził na wolność
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11
06.06.2026, 20:30:16
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 06.06.2026, 20:34:14 via Wykop
  • 3
@C_Perez_11: wruciła
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj
06.06.2026, 19:03:21
  • 8
Przyjmijmy że Fred dziś po lewatywie doznaje oświecenia i nagle zmienia zdanie, chce wywalić Leclerca. Bearman ciągle się rozbija, Robert nie pójdzie do podrzędnej serii, cała dostępna reszta jest do niczego. No czeski remis, fotel przejęty przez zasiedzenie
#f1
nathsaknhoj - Przyjmijmy że Fred dziś po lewatywie doznaje oświecenia i nagle zmienia...

źródło: fred wuja

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 06.06.2026, 19:45:36 via Wykop
  • 1
@nathsaknhoj: miernota okupuje fotel od 7 lat, bo w sumie skuteria nie ma nikogo lepszego, śmiechu warte
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 05.06.2026, 20:50:17
  • 4
#f1 a zdarza się odpalić i takie wideo #f1spam #anime
shadyturtle - #f1 a zdarza się odpalić i takie wideo #f1spam #anime

źródło: jateż

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 05.06.2026, 14:20:14
  • 3
#f1 co sądzimy o audi?
shadyturtle - #f1 co sądzimy o audi?

źródło: 7903

Pobierz

Kałdi?

  • Ładne 34.8% (16)
  • Aldona lepsza 65.2% (30)

Oddanych głosów: 46

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
Autor
05.06.2026, 14:21:15 via Wykop
  • 2
@shadyturtle:
shadyturtle - @shadyturtle:

źródło: 7904

Pobierz
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
05.06.2026, 08:43:04
  • 11
#f1 #wykop #heheszki
Ja myślałem że to ktoś robi sobie jaja a to serio jakieś boty XDDD Mały koszt jeśli można sztucznie zwiększyć ruch na tagach
UsmiechnietyAnon - #f1 #wykop #heheszki 
Ja myślałem że to ktoś robi sobie jaja a to ...

źródło: 1000017738

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 05.06.2026, 09:32:36 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyAnon: mnie zghostował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
shadyturtle - @UsmiechnietyAnon: mnie zghostował ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: zghostowany

Pobierz
  • Odpowiedz
Infex
Infex
04.06.2026, 08:23:28
  • 17
#f1 od północy przybyło 40 "osób" xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 04.06.2026, 08:28:12 via Wykop
  • 13
@Infex: czuje się trochę jak za czasów kovidka, kiedy to co pół godziny w radiu podawali najnowsze ilości zarażonych xdd
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
04.06.2026, 06:35:38
  • 8
#f1 na 20k obserwujących przestaję oglądać milionerów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 04.06.2026, 06:39:53 via Wykop
  • 7
@Hadolf_Itler: białek nie ma jajek na spółę z elfem zbożowym dają radę stworzyć sto kont / dzień. Razy dzisięmć, potem razy dyszka znowu. Młody, matematyke zastawiamy tobie, ale kuniec już bliski
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 02.06.2026, 15:28:16
  • 7
#f1 można łatwo eeeeeeeeeee utyknąć w korku

https://youtu.be/oSm8ubdtTHU?si=v4JNt6bY2uRQgH2g
shadyturtle - #f1 można łatwo eeeeeeeeeee utyknąć w korku 

https://youtu.be/oSm8ubdt...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Infex
Infex
02.06.2026, 04:29:30
  • 28
#f1 witamy juz prawie 9800 obserwujących i botów
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 02.06.2026, 06:46:52 via Wykop
  • 3
@CCH5OH: bardzo dobry wybór, ale musisz przejść weryfikację postujac kotera, aldonisa albo gkncwl
  • Odpowiedz
nico-toscani
nico-toscani
02.06.2026, 06:34:34
  • 11
#f1 Botów coraz więcej, lecz ludzi prawdziwych jakby mniej.
Gdy zgaśnie słońce i pęknie niebo...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 02.06.2026, 06:37:45 via Wykop
  • 10
@nico-toscani: na każdego straconego, stałego bywalca, wskakuje setka botów
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20
  • Strona 4 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking