Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shadyturtle

shadyturtle

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15999
  • Znaleziska 646
  • Mikroblog 15353
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
21.04.2026, 19:37:29
  • 23
Czy można p-------c ten nowy regulamin i wówczas usuną mi konto? #f1
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 21.04.2026, 20:43:03 via Wykop
  • 4
@Logistyk_z_Cadillaca: ja tu kończę z łykopem, bo wychodzi że teraz od każdego wyciągną nr. telefonu?
shadyturtle - @LogistykzCadillaca: ja tu kończę z łykopem, bo wychodzi że teraz od ka...

źródło: 1000013212

Pobierz
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
20.04.2026, 12:52:29
  • 8
#f1
Wpis Juzefa niżej mi podsunął pomysł.
Na takie sytuacje jak obecna czyli brak wyścigu przez tyle czasu, odwołane dwa GP powinni te j----e Monako wykorzystać do ustawienia stymulatorów gdzieś w fajnym miejscu, posadzić tych kierowców i niech ścigają się w gierce jednocześnie ją promując. Sponsorzy związani z esportem. Ogromne możliwości reklamy w trakcie takiego wydarzenia, mogliby wrzucić baby do ścigania albo jakiś randomów którzy wygraliby konkurs na jakiś cringe filmik
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 20.04.2026, 12:57:40 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyAnon: to pewnie trzeba z rok wcześniej zaplanować, synek na spokojnie trzeba usiąść i pogadać
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 17.04.2026, 05:15:49
  • 13
#f1 dziś najlepsze życzenia dla naszego Roberta Józefa Kubicy i Cynamona
shadyturtle - #f1 dziś najlepsze życzenia dla naszego Roberta Józefa Kubicy i Cynamon...

źródło: 1000013186

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QRQ
QRQ
17.04.2026, 05:35:02 via Wykop
  • 8
@shadyturtle: po co coś takiego jak imieniny w ogóle istnieje?
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
17.04.2026, 07:19:03 via Wykop
  • 8
@QRQ: zeby byla okazja do chlania
  • Odpowiedz
M0ke
M0ke
16.04.2026, 19:48:30
  • 7
#f1

1.21.344
1.21.387
1.21.406
1.21.222
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 16.04.2026, 20:01:52 via Wykop
  • 2
@M0ke: wjeżdżał się
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 16.04.2026, 19:59:08
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
16.04.2026, 20:12:29 via Wykop
  • 3
@shadyturtle: tylko ci nowi fani zaraz sie znudzą, a jak starzy odejdą to nic ich nie uratuje
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
16.04.2026, 20:14:03 via Wykop
  • 2
@shadyturtle: BlackRock sam sobie wystawia laurke
  • Odpowiedz
fevo
fevo
16.04.2026, 06:59:21
  • 19
- Czy kiedykolwiek obudziłeś się, spojrzałeś w lustro i pomyślałeś: „Jestem teraz najlepszym kierowcą F1 na świecie?”
- Każdego ranka

SIGMA

#f1
fevo - - Czy kiedykolwiek obudziłeś się, spojrzałeś w lustro i pomyślałeś: „Jestem te...

źródło: 1000015388

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 16.04.2026, 07:41:49 via Wykop
  • 6
@fevo: chyba nikt mu nie oznajmił, że teraz mamy erę Lando n0rrisa
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 15.04.2026, 21:05:18
  • 13
#f1 z dzisiejszego dnia zostało przetrwać flaszbaki z ronde di Andory, potem złożyć anonimowe zamówienie w sexshopie Roberta Kubicy no i pójść spać #f1spam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
15.04.2026, 16:44:31
  • 10
#f1 decyzja o zamknięciu oficjalnie wstrzymana (poznan_moment na twt)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.04.2026, 16:54:00 via Wykop
  • 11
@dodi-lukebakio:
shadyturtle - @dodi-lukebakio:

źródło: kjubika, u idiot

Pobierz
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 15.04.2026, 07:37:23
  • 20
#f1 ziomeczki z tagu już pod GIOŚ #f1sram Zara rozpalamy opony full wety
shadyturtle - #f1 ziomeczki z tagu już pod GIOŚ #f1sram Zara rozpalamy opony full wet...

źródło: 1000013177

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
Autor
15.04.2026, 07:45:03 via Wykop
  • 15
@shadyturtle: stróż do nas wyszedł fotę se robic
shadyturtle - @shadyturtle: stróż do nas wyszedł fotę se robic

źródło: 1000013179

Pobierz
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
15.04.2026, 04:56:51
  • 6
A byście weszli po Perezie do kibla?
#f1 #f1sram
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.04.2026, 07:35:07 via Wykop
  • 0
@Kutang-Pan: a deska nagrzana, czy on na Małysza?
  • Odpowiedz
blank36
blank36
blank36
14.04.2026, 14:07:25
  • 14
#f1 Z nieoficjalnych info wynika, że ten typ odpowiada za odwołane wyścigi na bliskim wschodzie. Groził,,użyciem pasu szachida"' jeśli nie zdobędzie w tym roku,, 8-go tytułu"" jak podają świadkowie, wspominał również coś o ,,grande strategii"
blank36 - #f1 Z nieoficjalnych info wynika, że ten typ odpowiada za odwołane wyścigi ...

źródło: 1000010048

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 14.04.2026, 14:08:50 via Wykop
  • 8
@blank36: odstawił się niczym gangus z los Santos, a może co najwyżej rozśmieszyć Freda Wasiura.
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
13.04.2026, 16:37:43
  • 24
#f1 To o nas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
RitmoXL - #f1 To o nas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: IMG_8351

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 13.04.2026, 17:33:13 via Wykop
  • 2
@RitmoXL: Robert, Aldona, hashtag złote myśli dodiego, posty koralowca i f1sram
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 12.04.2026, 20:35:54
  • 8
#f1 .
shadyturtle - #f1 .

źródło: 1000013149

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322
12.04.2026, 20:40:30 via Wykop
  • 8
@shadyturtle:
Tomek3322 - @shadyturtle:

źródło: Screenshot 2026-04-12 at 22-40-20 image-6f8c1740-34a2-4941-9a8b-f49a2a62d4de.png (obraz JPEG 1440×1440 pikseli) — Skala (62%)

Pobierz
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
12.04.2026, 21:13:19 via Wykop
  • 4
@Tomek3322: Big Bald Cock
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
11.04.2026, 23:12:59
  • 6
#f1 Chce mi się siku a nie mogę iść do łazienki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.04.2026, 23:37:37 via Wykop
  • 1
@dodi-lukebakio: najgorzej
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
11.04.2026, 19:58:02
  • 12
widzę że właśnie walisz do Hanki bezbożniku.
#f1
johnkashtan - widzę że właśnie walisz do Hanki bezbożniku.
#f1

źródło: Zrzut ekranu 2025-11-11 200754

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.04.2026, 20:02:51 via Wykop
  • 3
@johnkashtan: miło wiedzieć, że do kogo kolwiek bym nie walił, to chińczyk mnie szpieguje
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
11.04.2026, 19:10:29
  • 16
#f1 .
FunkyMonkey - #f1     .

źródło: IMG_1592

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.04.2026, 19:16:17 via Wykop
  • 5
@FunkyMonkey: wyglądają na szczęśliwych, niech im się wiedzie
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 11.04.2026, 15:37:21
  • 1
#pokemongo nieźle nam sypie tymi lucky setkami
shadyturtle - #pokemongo nieźle nam sypie tymi lucky setkami

źródło: 1000013140

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najmilszy_Maf1oso
Najmilszy_Maf1oso
10.04.2026, 21:24:16
  • 10
Kupiłem w Darknecie interesujące zdjęcie. Szczególnie polecam zwolennikom teorii o ruwnuch bolidach. Żal mi was i waszej ubogiej inteligencji.
Bolid George'a wyraźnie dłuższy - więcej przestrzeni aerodynamicznej do wykorzystania. Jednocześnie jest on też sporo niższy co przekłada się na niższy opór powietrza.
Prawda zawsze wyjdzie na jaw.
Palcem pokazywał nie będę, ale wy już wiecie kogo macie przeprosić.
#f1 #kubica
Najmilszy_Maf1oso - Kupiłem w Darknecie interesujące zdjęcie. Szczególnie polecam zwo...

źródło: 9206

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 10.04.2026, 21:39:38 via Wykop
  • 0
@Najmilszy_Maf1oso: bracie, ale my to wiemy od 7 lat
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
  • Strona 6 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking