#f1
Wpis Juzefa niżej mi podsunął pomysł.
Na takie sytuacje jak obecna czyli brak wyścigu przez tyle czasu, odwołane dwa GP powinni te j----e Monako wykorzystać do ustawienia stymulatorów gdzieś w fajnym miejscu, posadzić tych kierowców i niech ścigają się w gierce jednocześnie ją promując. Sponsorzy związani z esportem. Ogromne możliwości reklamy w trakcie takiego wydarzenia, mogliby wrzucić baby do ścigania albo jakiś randomów którzy wygraliby konkurs na jakiś cringe filmik
Wpis Juzefa niżej mi podsunął pomysł.
Na takie sytuacje jak obecna czyli brak wyścigu przez tyle czasu, odwołane dwa GP powinni te j----e Monako wykorzystać do ustawienia stymulatorów gdzieś w fajnym miejscu, posadzić tych kierowców i niech ścigają się w gierce jednocześnie ją promując. Sponsorzy związani z esportem. Ogromne możliwości reklamy w trakcie takiego wydarzenia, mogliby wrzucić baby do ścigania albo jakiś randomów którzy wygraliby konkurs na jakiś cringe filmik















źródło: 1000013212
Pobierz