Mam dobry dzień, więc chciałbym zrobić #rozdajo - 2 x 50PLN na zakup #ksiazki z dowolnej księgarni internetowej. Moim zdaniem należy wspierać promowanie czytania gdzie tylko się da, więc mały gest ode mnie. Jeśli chcesz wziąć udział to zostaw plusika i jakikolwiek komentarz. Losowanie zwycięzców jutro o godz. 16:00, powodzenia.
Hej #opole Wpadam do waszego miasta z żoną na weekend za 2 tygodnie. Polecacie jakieś bary/puby żeby posiedzieć w spokoju przy piwku i pogadać? Niekoniecznie zależy nam imprezowniach tylko raczej na czymś z przyjemnym klimatem i spokojną muzyką w tle. Nigdy nie byliśmy w Opolu. Edit: spimy w mercurym więc jakby sie dalo w miare blisko
Serwis Kurnik.pl zapewne kojarzy większość rodzimych graczy urodzonych przed 2000 rokiem. Dlatego też wpis ten dedykowany jest zwłaszcza do grona 30-, 40- i 50-latków....