Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rawilson

rawilson

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4471
  • Znaleziska 546
  • Mikroblog 3925
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 48
Gooma
Gooma
Gooma
18.10.2022, 17:59:00
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 18.10.2022, 19:16:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gooma: wysłać skan dowodu Facebookowi xD może jeszcze na wykop go wrzucisz? xD
  • Odpowiedz
Epg_
Epg_
13.10.2022, 07:45:10 via Android
  • 1139
Nie rozumiem fenomenu tych urządzeń xD
Wydać 3/4k na coś co myje naczynia zużywając dużo wody i jeszcze zajmuje sporo miejsca w kuchni.

#pdk
Epg_ - Nie rozumiem fenomenu tych urządzeń xD
Wydać 3/4k na coś co myje naczynia zuży...

źródło: comment_1665647110qZSICz8AwhowOvqlJyPQUn.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 13.10.2022, 08:25:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RycerzSzaregoMelanzu: część zmywarek można podłączyć do ciepłej wody
  • Odpowiedz
a665321
a665321
a665321
09.10.2022, 20:55:00
  • 0
Nowe mieszkanie, jakiego polecacie dostawce internetu w #warszawa ?
#internet #vectra #upc #orange

Który dostawca?

  • Orange 1 gbps 43.6% (34)
  • Vectra 1,2 gbps 30.8% (24)
  • UPC 750 mbps 25.6% (20)

Oddanych głosów: 78

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 09.10.2022, 22:19:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@a665321: 1.2 Gbps w Vectrze to raczej tylko chwyt marketingowy i w normalnych warunkach tego nie osiągniesz.
  • Odpowiedz

449

Rodzinka dzików przechadza się po ulicach Gdyni

Rodzinka dzików przechadza się po ulicach Gdyni

Tak się żyje w miejskiej dżungli

Heisen
z
youtube.com
dodany: 07.10.2022, 15:15:16
  • 110
  • #
    arkagdyniakurwaswinia
  • #
    polska
  • #
    gdynia
  • #
    zwierzaczki
  • #
    trojmiasto
  • #
    smiesznypiesek
rawilson
rawilson 08.10.2022, 09:20:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Bardzo kulturalne te dziki w Gdyni - kiedyś spotkałem nawet jednego, który przechodził po przejściu dla pieszych (✌ ゚ ∀ ゚)☞
rawilson - Bardzo kulturalne te dziki w Gdyni - kiedyś spotkałem nawet jednego, który...

źródło: comment_1665220805DCGl4DzeQS0TAlLFk7qZ3s.jpg

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stefan_pmp
stefan_pmp
06.10.2022, 16:47:43
  • 19
ja to nawet u siebie robię na o-------l
#heheszki
stefan_pmp - ja to nawet u siebie robię na o-------l
#heheszki

źródło: comment_16650748612T7UDME97a8m40jPYSpudq.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 06.10.2022, 20:41:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kwiat_2_0: nie chce Ci psuć zabawy ale to zdjęcie już 4 raz okrąża internet.
  • Odpowiedz
LucaJune
LucaJune
29.09.2022, 18:27:37 via iOS
  • 0
Obecnie mam UOP.
Dostałem ofertę współpracy od innej firmy na b2b i muszę pod to założyć działalność, bo obecnie nie mam.
Spokojnie mogę ogarnąć dwa etaty/projekty jednocześnie.

I tu mam kilka pytań:
1. Czy mogę pracować na UOP u jednego pracodawcy i na b2b u drugiego? Dodatkowo korzystając ze wszystkich ulg na start?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 29.09.2022, 18:30:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LucaJune:

1. Tak
2. Nie, dlaczego?
3. Ryczałt
  • Odpowiedz
jatylkozapytac
jatylkozapytac
jatylkozapytac
26.09.2022, 07:37:07
  • 1
Mircy, jaki telefon do 2000, 2200 ale im mniej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
- 6/8gb ram
- 128gb pamięci minimum
- w miarę dobry aparat, choć żyleta być nie musi
- bateria 5000mah,
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 26.09.2022, 08:18:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: pixel 6a też jest za duży?
  • Odpowiedz
rawilson
rawilson 26.09.2022, 08:57:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jatylkozapytac: no tylko ten Pixel jest mniejszy niż pierwszy telefon z twojej listy - https://www.phonearena.com/phones/size/Google-Pixel-6a,Samsung-Galaxy-S20-FE/phones/11859,11474
  • Odpowiedz

535

Pirat w Audi niemal wjeżdża w pieszych na autostradzie A2

Pokaż treści 18+

Pirat w Audi niemal wjeżdża w pieszych na autostradzie A2

Kto jest większym debilem? Pirat z audi czy piesi idący autostradą?

Barham
z
youtube.com
dodany: 25.09.2022, 10:41:20
  • 146
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    kierowcy
rawilson
rawilson 25.09.2022, 17:33:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bijelodugme: jaka próba zabójstwa? To że kierujący jest idiota nie oznacza że chciał zabić idących tam ludzi.
YoungBoniekk
YoungBoniekk
22.09.2022, 14:30:06
  • 0
Siema, drugie podejście i udało mi się takie coś. Powiedzcie mi bo nie ma możliwości kuriera i wybrałem odbiór osobisty w węglomecie to te dodatkowe 500zl to dostawa pod dom czy do tego punktu?
#pgg
YoungBoniekk - Siema, drugie podejście i udało mi się takie coś. Powiedzcie mi bo nie...

źródło: comment_1663857003S9Yd2UayQMhu1zC96OAGRE.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 22.09.2022, 14:31:42
  • 0
@YoungBoniekk: do punktu
  • Odpowiedz
rawilson
rawilson 22.09.2022, 14:55:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@notoriousmcgregor: tak, masz czas do północy aby przeklikac resztę
  • Odpowiedz
dredziuk
dredziuk
22.09.2022, 14:40:21
  • 0
da się kupić 2 tony luzem? nie mogłem na stronie produktu zmniejszyć ilości a przy 3 pisało że limit roczny przekroczony
#pgg
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 22.09.2022, 14:41:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dredziuk: nie
  • Odpowiedz
rawilson
rawilson 22.09.2022, 14:43:32
  • 0
@dredziuk: dokladnie tak
  • Odpowiedz
D.....a
konto usunięte 22.09.2022, 14:28:00
  • 25
#pgg MAMY TO
D.....a - #pgg MAMY TO

źródło: comment_1663856876L9kpMO5HZLVL7sj4wKzNFB.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 22.09.2022, 14:32:03
  • 3
@DEquuua: gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dekan115
Dekan115
Dekan115
22.09.2022, 14:15:24
  • 0
Jak wskoczylo na https://sklep.pgg.pl/koszyk/dodaj-produkt to udalo sie czy nie?
#pgg
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 22.09.2022, 14:16:25
  • 0
@Dekan115: nie
  • Odpowiedz
fataler
fataler
22.09.2022, 13:57:33
  • 0
Bez uzupełnionej deklaracji CEEB da się kupić i pozniej ją uzupełnić?

#pgg
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 22.09.2022, 13:59:43
  • 0
@fataler: nie
  • Odpowiedz
Martinos30
Martinos30
22.09.2022, 13:22:55
  • 1
czyżby usuniecie ciastek sesyjnych powoduje już logout?
#pgg
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 22.09.2022, 13:28:24
  • 0
@Martinos30: tak jest
  • Odpowiedz
Mintaa
Mintaa
20.09.2022, 13:10:09
  • 3
Tylko jakieś badziewie dostępne...

#pgg #wegiel
Mintaa - Tylko jakieś badziewie dostępne...

#pgg #wegiel

źródło: comment_1663679403kzJCO1A7F7xW83ivtg94VR.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 20.09.2022, 13:12:24
  • 1
@Mintaa: dzieki, kupione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL
20.09.2022, 07:53:35
  • 0
@ecco ty masz świadomość że to widać? xD
McKeyPL - @ecco ty masz świadomość że to widać? xD

źródło: comment_1663660414JB5JxW8uYd4mDjC054W5ZW.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rawilson
rawilson 20.09.2022, 08:20:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@McKeyPL: ale co widać?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 27
  • Strona 4 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.10.2014

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 26.05.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking