Wpis z mikrobloga

No bo mam wszystko zabudowane


@Ziemniak43212: no tak, tylko, że są modele do zabudowy z panelem odkrytym.
Zmywarka to nie wstyd, żeby ją całą ukrywać. A funkcjonalność świetna w porównaniu do pełnej płyty.
/pierwszą zmywarkę wcisnął mi sprzedawca w sklepie, twierdząc, że ten panel to zbędny gadżet; następną zmywarkę wziąłem już w takiej konfiguracji - i to był strzał w 10/
@rawilson: podgląd (z daleka) ile czasu zostało do końca i jaki program, ew. czy ktoś nie przerwał zmywania.
Poza tym, przyciski na "grzbiecie" były mocno podatne na zabrudzenia, na panelu na froncie nie ma tego problemu.
@Ziemniak43212: Miałem taką zmywarkę (albo bardzo podobną) i wyrzuciłem to gówno na złom po dwóch latach użytkowania.
Psuła się bez przerwy. Najpierw na gwarancji, a później chwilę po jej upływie miałem dwie naprawy za ponad tysiaka każda.Za pierwszą zapłaciłem, a przy drugiej po prostu kupiłem nową innej marki
@strikingsurface: @mayek: @kipowrot: No cóż mordeczki, to mnie je pocieszyliście. Generalnie sprawa wygląda tak,że ja wynajmuje to mieszkanie więc to nie ja wybierałem zmywarkę ¯\_(ツ)_/¯

Mam nadzieję,że trochę pobędzie.

@DaemonKazoom: Dam, dam spokojnie ;)

@barman84: @rawilson: Generalnie to nie jest mi potrzebne, nawet dobrze bo mam jednolicie wszystko w drewnie zabudowane i kuło by mnie w oczy. Może byłoby to trochę wygodniejsze, ale suma sumarów wolę