Ja nie czaję tego za ch000ja xd jak ma być jakiś altseason skoro wszystko podąża za btc ? Nawet sprawdzając wstecz wykresy też wszystko podążało za btc.
I nie było czegoś takiego, że btc spada to w tym czasie alty rosną. O co chodzi z tym całym altsezonem
@Wypokowicz93 ja tam specem nie jestem i moge gadac glupoty ale alt s masz wtedy jak btc po pompie i przebiciu ath lapie stagnacje, idzie tylko stabilnie w prawo, ani w dol, ani w gore i niby wtedy kapital sie przenosi na alty. Ale to jest juz kasyno wiec jak sie bawic w krypto na takim amatorskim poziomie to chyba najmadrzej zostac przy btc
Holandia mierzy się z poważnym kryzysem mieszkaniowym. Mieszkań brakuje, ceny nieruchomości i najmu eksplodowały, a przeciętnego Holendra nie stać na własny dom. Eksperci ONZ mówią wprost: to wina rządów i stymulowaniu popytu. Trudno nie dostrzec podobieństw do rozwiązań wprowadzanych w Polsce.
Zrobilem w kilkanaście minut na kilku swapach 700 zielonych i zamówilem preorder saga phone 2, za 500 usdc, ciekawe co to przyjdzie w przyszłym roku, a kto mi powie o co chodzi z tymi airdropami na te telefony? Ze też coś dostanę? Traktuję to jako ciekawostkę z racji tego że bardzo łatwo to zarobiłem więc czemu nie #kryptowaluty #telefony
W wypadku autobusu PKS Gdańsk zginęły 32 osoby. Pamiętam, że widziałem młodą dziewczynę, gdzieś na jednym z przednich siedzeń: rozerwana w kroku, na pół. Z dziury w dachu zwisała inna, też nieżywa. Słychać było tylko jęki i płacze... Wołanie o pomoc.
#film #lotr Żona pojechała na majówkę do swoich rodziców, niestety nie mogłem z nią jechać, co za pech, bo coś mnie tak u-----o w kostkę tak, że ta spuchła, że jest równa z łydka.No cóż, trzeba sobie jakoś radzić.
@mati1990 dobra, moze ja odebralem ten suchar zbyt powaznie bo jak slysze, ze nie dziala fb to mam odrazu w glowie, ze padly serwery wiec jak moglaby ta wiadomosc wyslac xD ale ok, to ja spalilem