Wpis z mikrobloga

#zbiornik umożliwia stworzenie własnego forum dyskusyjnego, ale podobnie jak na wykopie, musi być ono wyplusowane, co mi nie pomaga z wybiciem się... Zbiornikowcy wolą dyskusje na temat analu i wymiany żon, zamiast na temat rozbieranych i erotycznych wersji gier planszowych dla par i grup. Rozbieranego pokera czy zabawę w pociąg czy słoneczko zna każdy, ale ja chciałabym stworzyć bazę w formie forum które przechowywało by opisy i zasady gier oraz opisywałyby przekształcenia zwykłych planszowek na ich erotyczne wersję, dokładnie opisane zasady i strategie wygrywania oraz warianty gry.. O zbiornikowym turnieju w te najpopularniejsze nawet mi się nie śni bo chociaż ludzie spotykają się tam często i gęsto to chyba ten temat im się nie podoba, ale gdyby tylko byłoby to popularniejsze #seks #zwiazki moje pytania brzmią następująco - jak wypromować to? Zczy naprawdę to aż taka nisza? Zakładam takie forum już chyba 10 raz i ciągle jest minusowane a w efekcie kasowane... Czy naprawdę nie lubicie w łóżku tego typu rozrywki, hazardu I rywalizacji, wprowadzenia elementu przestrzegania zasad gry? Przecież gdy stawką jest odzież osób które zawsze ci się podobały, albo wisi nad tobą widmo bycia seksualnym niewolnikiem zależnego od wyniku rzutu kostka to to każda tura ma inny wymiar. Brakuje u nas chyba nawet nie miejsc co ludzi lubiących tego typu rozrywkę #gry może tak na wykopie chociaż zalozylibysmy tag?
  • 12
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc, mimo, że na zbiorniku jestem bardzo dluuugi czas, to nigdy takiego tematu na zbiorniku nie widziałam. Niszowy temat na serio. Może jakaś garstka chętnych by się znalazła, bo w sumie np same planszowki sporo osób lubi, a dodać do tego trochę pikanterii, to może się udać choćby spotkanie w mniejszym gronie. Pewnie sama bym się na takie spotkanie zdecydowałam ale jedynie w mniejszym i moim znanym gronie.Natomiast promowanie takich grup,
  • Odpowiedz
@KingaM: Zajebisty pomysł! Jakbyś szukała chętnych to ja jestem i znam przynajmniej 2 osoby(różnej płci) które też byłyby chętne na coś takiego
  • Odpowiedz