Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pustko

pustko

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1219
  • Znaleziska 26
  • Mikroblog 1193
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
LechuCzechu
LechuCzechu
07.09.2022, 20:05:13 via iOS
  • 0
Macie znajomego co posiada tylko PS5.

❔Jaką grę byście mu polecili z Xboxa, której nie ma na PS5?

Możecie wybrać tylko jedną grę.

#ps5 #xbox #xboxseriesx #gry #konsole #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 07.09.2022, 21:16:48 via iOS
  • 2
@LechuCzechu: Ori
  • Odpowiedz
Dominias
Dominias
05.09.2022, 15:21:13
  • 0
#react #programowanie
Aj nid help łans egen. Nie za bardzo rozumiem dlaczego fetchedFile jest nullowany przy rerenderze - przekazuję te pole jako props do wykorzystywanego "w środku" komponentu i w momencie jak setuję te pole to ten mój komponent wrapper odpala się od zera wraz z wartością fetchedFile ustawioną na null - co ciekawe reszta pól ma przywrócony poprzedni stan czyli np. initialized jest na true. Ktoś podpowie
Dominias - #react #programowanie
Aj nid help łans egen. Nie za bardzo rozumiem dlacz...

źródło: comment_1662391228JyHQh3tfvPRl5lk5GiSA0T.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 05.09.2022, 18:28:19
  • 0
@Dominias: Kiedy odpala się onFileUploadEffect? Na pewno tylko wtedy, gdy zostanie wrzucony jakiś plik?
  • Odpowiedz
pustko
pustko 05.09.2022, 18:45:20
  • 0
@Dominias: Update stanu powinien wyglądać tak: setValue((prevValue) => prevValue + 5);
  • Odpowiedz
pustko
pustko 05.09.2022, 19:30:39 via iOS
  • 0
@Dominias: Możesz wykorzystać useRef i ten przykład z dokumentacji: https://reactjs.org/docs/hooks-faq.html#is-there-something-like-instance-variables
  • Odpowiedz
pustko
pustko 05.09.2022, 19:32:21 via iOS
  • 0
@Dominias: Btw. useRef możesz tez wykorzystać do trzymania wartości zmiennej initialize, żeby zachowac ja pomiędzy renderami. Jak wrócę do domu to przyjrzę się dokładniej Twojemu przykładowi i problemowi
  • Odpowiedz
pustko
pustko 05.09.2022, 23:41:20
  • 0
@Dominias: W kwestii braku dostępu do aktualnego stanu z poziomu callbacku przekazywanego do setInterval to przejrzyj sobie te odpowiedzi na Stackoverflow - jest tam też link do bloga Dana Abromova, gdzie dogłębnie jest opisany ten problem.
Co do usuwania interwału, to nie jestem pewien co masz na myśli pisząc

skąd te useEffect będzie wiedziało, że to akurat o ten lifecycle chodzi..

ale zmodyfikowałem trochę Twój wcześniejszy przykład na Stackblitz
  • Odpowiedz
famir96
famir96
famir96
04.09.2022, 14:38:19
  • 1
Mam pytanko o var w Javie. Często się tego używa? Czasami pomagam ludziom w innych projektach w firmie i do tej pory nie widziałem żeby ktoś tego używał, a pytam bo mam rozmowę o pracę i ciekaw jestem jakby mogli zareagować, czy wgl o to pytają.

#java #programowanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 04.09.2022, 14:52:13 via iOS
  • 0
@Karatte: Nie piszę w Javie, ale zapytam: dlaczego Twój przykład to przesada? Dlatego, że nie widać od razu jakiego typu jest result? Rozumiem, że jeśli typ to byłby np int to nie miałoby sensu, ale jeśli byloby to np coś w stylu AbstractSingletonProxyFactoryBean to już byłoby Ok (tylko dlatego ze jest to długa nazwa)? Czy nie lepiej byloby sama zmienną nazwać jakoś bardzo odpowiednio?
  • Odpowiedz
pustko
pustko 05.09.2022, 08:52:37 via iOS
  • 2
@kamil062: Var w Javie to nie jest dynamiczne typowanie. Typy dalej są sprawdzane przy kompilacji.
  • Odpowiedz
TEDMAJER
TEDMAJER
30.08.2022, 21:40:07
  • 0
Oni wgl zamierzają ją wydać na xboxa ? Są jakieś informacje ? #xbox #gry
#deathloop
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 31.08.2022, 07:22:22 via iOS
  • 0
@Eerika: Ja co prawda dopiero zacząłem grać, ale póki co wydaje mi się, że jak najbardziej warto czekać. Jest całkiem ciekawie i wprowadza zupełnie inne tempo rozgrywki niż w Dishonored. Nie ma podziału na styl czysto skradany i agresywno-ofensywny - można je dowolnie ze sobą mieszać, co daje dużo swobody, zwłaszcza, że gra nie preferuje konkretnego podejścia. Nie ma tez szybkich zapisów, wiec nie da się powtarzać konkretnych starć jeśli
  • Odpowiedz
Sandrinia
Sandrinia
21.08.2022, 10:39:29
  • 126
Chyba im się pomyliło i chcieli napisać 95%, trzeba być ślepym żeby go nie zobaczyć.
#psy #clickbait
Sandrinia - Chyba im się pomyliło i chcieli napisać 95%, trzeba być ślepym żeby go ni...

źródło: comment_1661078345BoKXQnjwfWYXGE6RAJbHmi.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 21.08.2022, 10:41:48 via iOS
  • 198
@Sandrinia: Bardzo trudna zagadka. Daje do myślenia hmmm
  • Odpowiedz
kajelu
kajelu
16.08.2022, 07:39:12
  • 26
Stałem dziś w tym korku i mnie natchnęło. Mam nadzieję że się podoba i smutek i rozgoryczenie z waszych ust zniknął przyjaciele.
#krakow
kajelu - Stałem dziś w tym korku i mnie natchnęło. Mam nadzieję że się podoba i smute...

źródło: comment_1660635550mmlQ0JLZ7Cq02pU4SoroQl.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 16.08.2022, 10:34:31 via iOS
  • 1
@kajelu: Brakuje tam jeszcze Adama Małysza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
XsomX
XsomX
15.08.2022, 13:32:06
  • 0
Mireczki z #dania i #norwegia. Chciałbym znaleźć pracę w jednym z tych krajów. Nie wiem za bardzo gdzie jej szukać. Chodzi mi o portale z ogłoszeniami o pracę. W tych krajach głównie LinkedIn czy są jakieś lepsze job boardy?
Szukam pracy jako project manager/coordinator.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 15.08.2022, 13:52:19 via iOS
  • 4
@XsomX: https://finn.no
  • Odpowiedz
bartektokotyo
bartektokotyo
bartektokotyo
09.08.2022, 07:58:34
  • 1
Ziomeczki planuje kupić Series S'a, ale dalej z tylu glowy mam czy nie lepiej dolozyc tysiaka za X'a, wiec może ktoś mnie nakieruje - miał podobny dylemat? I pytanie czy 1350 za Ske to git cena czy czekać na jakieś promocje xD
#xbox
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 09.08.2022, 11:08:44 via iOS
  • 0
@bartektokotyo: Ja mam Series S obok PS5 i zasadniczo nie włączam jej zbyt często, ale jak okazjonalnie chce pograć w Ori czy Forzę to idealnie wystarcza. Nawet na TV 4K te gry wyglądają świetnie. Jeśli jednak miałaby to być Twoja główna konsola do częstszego grania to chyba jednak lepiej iść w Series X
  • Odpowiedz
s00snowski
s00snowski
08.08.2022, 13:49:38
  • 1
początkiem września chciałbym wybrać się z rodziną na tygodniowy urlop (2 dorośli i dziecko level 1). Poleci ktoś jakieś miejsca +/- 5h drogi max. z #krakow, gdzie możnaby pospacerować z wózkiem / nosidłem ? Jakieś niewysokie góry / zalewy / lasy itp. ?

#podroze #podrozujzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 08.08.2022, 14:56:25 via iOS
  • 2
@s00snowski: Szczawnica
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
05.08.2022, 00:01:27
  • 9
Jakie są moje zaimki jeśli identyfikuje się jako debil?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 05.08.2022, 04:32:11 via iOS
  • 3
@RobieZdrowaZupke: de/bil
  • Odpowiedz
Ar_0
Ar_0
05.08.2022, 00:45:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 480
To uczucie kiedy z 4576m n.p.m. idziesz schodami na 4680m n.p.m., co parędziesiąt stopni musisz robić przerwę bo brakuje oddechu a tu wyprzedza cię kuternoga (ten ze zdjęcia) i pyta czy wszystko ok bo wyglądasz jakbyś miał wyzionąć ducha

#chiny a dokładnie Góra Nefrytowego Smoka #podroze
Ar_0 - To uczucie kiedy z 4576m n.p.m. idziesz schodami na 4680m n.p.m., co parędzies...

źródło: comment_1659660344hZfbuQnpyHRuqAYn67ITZe.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 05.08.2022, 04:31:00 via iOS
  • 24
@Ar_0: Pewnie jeszcze tiktoka w międzyczasie nagrywał
  • Odpowiedz
girlsjustwannahavefun
girlsjustwannahavefun
04.08.2022, 23:16:32
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 05.08.2022, 04:29:12 via iOS
  • 0
@girlsjustwannahavefun: (with pictures)
  • Odpowiedz
Zaczytanaa
Zaczytanaa
05.08.2022, 00:05:32
  • 380
Zaczytanaa

źródło: comment_1659657931zjsliWPy8E7fylC20FvNeK.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 05.08.2022, 04:28:26 via iOS
  • 64
@Zaczytanaa: Bycie dorosłym jest super
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
28.07.2022, 10:29:28
  • 5
RxJs, Redux - poważne i skomplikowane rozwjazania nieistniejących problemów. Wszystko po to żeby fronty mogły się lepiej poczuć, że nie są gorsi od prawdziwych programistów- smutne ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Jechać z fronciarzami mocno.
#programowanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 28.07.2022, 13:16:09 via iOS
  • 0
@Whiskeyjack29: Dlaczego problemy, które rozwiązuje te narzędzia, nie istnieją?
  • Odpowiedz
pustko
pustko 28.07.2022, 13:22:06 via iOS
  • 0
@Whiskeyjack29: No i RxJS to tylko JSowa implementacja ReactiveX, a ten nie jest wyłącznie skojarzony z frontem. Istnieje chociazby bardzo rozbudowany ekosystem bazujący na tych paradygmatach programowania reaktywnego w Javie - RxJava
  • Odpowiedz
pustko
pustko 28.07.2022, 14:38:26
  • 2
@Whiskeyjack29: Nieważne jak bardzo byś temu zaprzeczał, asynchroniczne operacje na froncie nie sprowadzają się wyłącznie do trywialnych pojedynczych zapytań do API. Chociażby podczas dynamicznej walidacji pola w formularzu, np. przy sprawdzaniu unikalności wpisywanej nazwy użytkownika, nie ma sensu wysyłać zapytania do API na każde wprowadzenie nowego znaku w polu, bo zasypiemy backend masą niepotrzebnych requestów jeszcze zanim user skończy wpisywać docelową frazę, a wystarczy "opóźnić" ich wysyłanie o predefiniowany interwał
  • Odpowiedz
MarcelinaM85
MarcelinaM85
17.07.2022, 14:18:15
  • 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 17.07.2022, 20:10:12
  • 0
@MarcelinaM85: Następny krok to:
pustko - @MarcelinaM85: Następny krok to:

źródło: comment_1658088609gEvDcYBXQIXu3b7PvBm6vl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Oryginalny_nikt
Oryginalny_nikt
17.07.2022, 15:17:01 via iOS
  • 0
Mirunie - lecę za 2 tyg do Krakowa i dostałem za zadanie znaleźć fajne knajpy z papu. Warunek jest jeden, musi być jakaś opcja wege. Ktoś coś?
#krakow #pytanie #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 17.07.2022, 15:30:10 via iOS
  • 0
@Oryginalny_nikt: W Krakowie jest trochę wege miejscówek. A pewnie większość restauracji nie-wege i tak ma jakieś bezmięsne opcje, więc myślę, że ze znalezieniem lokalu spełniającego kryteria nie będzie problemu. Pozostaje tylko pytanie: w jakim miejscu Krakowa chcecie jeść?
  • Odpowiedz
pustko
pustko 17.07.2022, 15:57:03 via iOS
  • 1
@Oryginalny_nikt: Od siebie mogę polecić Pino na Szczepańskiej (nie jest stricte wege i jest dość drogo, ale to całkiem przyjemny lokal), a poza tym, z takich wege miejsc, w których ostatnio byłem, to do głowy przychodzi mi Cocina Verde i Krowarzywa na Kazimierzu oraz Ka Udon Bar na Rakowickiej. Nie wiem jaka jest definicja długości standardowego spaceru, ale te miejsca mogę polecić, a co do odległości to już sami sobie
  • Odpowiedz
pustko
pustko 09.07.2022, 12:50:50
  • 2
Hej, mirki z #krakow, taką miejscówkę znalazłem na mapie - myślicie, że warto się wybrać?
pustko - Hej, mirki z #krakow, taką miejscówkę znalazłem na mapie - myślicie, że wart...

źródło: comment_1657371014fKeM0F498lJvEYttqg7mqO.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko
Autor
09.07.2022, 13:05:40
  • 0
@powaznyczlowiek: a co się tam dzieje?
  • Odpowiedz
MachiavelliTan
MachiavelliTan
29.06.2022, 13:06:48
  • 137
Ktoś zjadł cały granulat dla prezesów banków centralnych i nie chce się przyznać

#gielda #nieruchomosci #ekonomia
MachiavelliTan - Ktoś zjadł cały granulat dla prezesów banków centralnych i nie chce ...

źródło: comment_1656507998IjrLj8CoWhMnTxVbnsa6rt.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pustko
pustko 29.06.2022, 16:46:21 via Zakop
  • 6
@MachiavelliTan: .
pustko - @MachiavelliTan: .

źródło: comment_16565211819jIWtH14RJcw9nzTCRGDSo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >
  • Hej wykop, wolałbym nie

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.08.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking