Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 480
To uczucie kiedy z 4576m n.p.m. idziesz schodami na 4680m n.p.m., co parędziesiąt stopni musisz robić przerwę bo brakuje oddechu a tu wyprzedza cię kuternoga (ten ze zdjęcia) i pyta czy wszystko ok bo wyglądasz jakbyś miał wyzionąć ducha

#chiny a dokładnie Góra Nefrytowego Smoka #podroze
Pobierz Ar_0 - To uczucie kiedy z 4576m n.p.m. idziesz schodami na 4680m n.p.m., co parędzies...
źródło: comment_1659660344hZfbuQnpyHRuqAYn67ITZe.jpg
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Ar_0 180 metrów uważasz za dużo schodów? :)

@kotbehemoth: nie, uważam, że na +/- 4680m n.p.m. jest tak w #!$%@? mało tlenu, że pokonanie 200m w pionie to wyczyn sam w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale też i ciekawe doświadczenie. Wysiadasz z gondoli, widzisz schody i myślisz "e tam, szybko truchtem sobie wbiegnę". Uświadamiasz sobie jaki to był błąd dopiero gdy po parudziesięciu stopniach zaczyna ci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Ar_0: nie miałeś momentu w chinach że cię zaczęło przytłaczać ilość i gęstość ludzi?
@mapache: wiesz co było najdziwniejsze? Gdy nastoletnie chinki pytają czy mogą sobie zrobić z tobą selfie. I teraz pytanie czy dla nich łysy biały (ciężko mi się opalić) z rudopodobną długą brodą to atrakcja turystyczna czy może po dzień dzisiejszy latam po ichniejszym wykopie jako Frankenstein :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
albo widziałem jak nagrywali mnie

@dahlem: to też doświadczyłem. Ktoś stoi tyłem do ciebie lekko z boku i niby robi sobie selfie ale tak jakoś jego telefon za bardzo centruje się na twojej osobie :)

A jeszcze jak masz niebieskie oczy to w ogóle

@j557: niestety tylko szarozielone
@Ar_0 no tak - na tej wysokości kondycyjnie to faktycznie dużo schodów. Myślałem z punktu widzenia wizualnego. My kiedyś autem wjechaliśmy na ponad 5000 :) na szczęście nie było za dużo chodzenia u góry i do tego był awaryjny tlen pod ręką (jeden dziadek tylko skorzystał)