Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pseudoanon

pseudoanon

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24365
  • Znaleziska 3471
  • Mikroblog 20894
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 62
g.....v
g.....v
konto usunięte 01.03.2021, 09:05:27
  • 22
Coma - Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków

#muzyka #metal #coma
g.....v - Coma - Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków

#muzyka #meta...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 01.03.2021, 10:44:52
  • 14
@greg_vv: solidna porcja ostrego metalowego łojenia, przed państwem zespół koma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
28.01.2021, 12:18:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 796
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 28.01.2021, 13:30:17
  • 6
@astrodamus: była dyrektorka gimnazjum JP2, juz wtedy wiedziałem że jest tępą pisówą.
  • Odpowiedz
pseudoanon
pseudoanon 29.01.2021, 13:16:51
  • 0
@Stitch: we internetoch zodyn niy wi iże jezech z tej meliny xD
  • Odpowiedz
pseudoanon
pseudoanon 29.01.2021, 13:17:55
  • 0
@Krzychh: a wcześniej był dyrektorem szkoły podstawowej, oczywiście im. JP2, już wtedy pisowiec xD
  • Odpowiedz
Roszp
Roszp
20.01.2021, 06:14:11 via Android
  • 129
Długość fali o częstotliwości 50 Hz = 5995,84 km
Długość fali o częstotliwości 20 000 Hz = 14,98 km

A jakie zjawiska falowe były później wymieniane? Dyfrakcja? załamanie fali? Nie. Naskórkowość.
xD

Ale
Roszp - Długość fali o częstotliwości 50 Hz = 5995,84 km
Długość fali o częstotliwośc...

źródło: comment_1611123251jlc0c2pFk5WJiOP2QtvhsD.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
pseudoanon
pseudoanon 20.01.2021, 09:11:31
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
s.....i
s.....i
konto usunięte 18.01.2021, 21:11:44
  • 175
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 18.01.2021, 23:00:32
  • 1
@skitarii: tu nie chodzi o strach przed samą technologią, ale o czynnik ludzki. Pracuję w branży, sam się zdziwiłem jak wygląda energetyka zawodowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trusky92
Trusky92
15.01.2021, 08:19:33
  • 29
Co myślicie o nowym i20N? Jak dla mnie sztos, jeżeli będzie jeździł tak dobrze jak mówią, to będzie to chyba moje kolejne auto :D
https://www.wyborkierowcow.pl/nowy-hyundai-i20-n-oficjalne-zdjecia-i-informacje/
#samochody #motoryzacja #carboners
Trusky92 - Co myślicie o nowym i20N? Jak dla mnie sztos, jeżeli będzie jeździł tak do...

źródło: comment_16106987676p4fcDRBkBIxsgnEVrO9PN.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 15.01.2021, 09:44:25
  • 0
@Trusky92: Koreańczycy zrobili ogromne postępy na przestrzeni ostatnich 15-20 lat, także bardzo fajny wybór. Sztosik.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
24.12.2020, 16:00:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
Jeżeli pan bóg istnieje, oraz pan Jezus chrystus to dlaczego pozwolili umrzeć Zbyszkowi Wodeckiemu?

#swieta
Mega_Smieszek - Jeżeli pan bóg istnieje, oraz pan Jezus chrystus to dlaczego pozwolil...

źródło: comment_1608825636bpPB6KXwhuALJeZIPCJyHw.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 24.12.2020, 21:53:19
  • 1
@paciak11:

chcieli go posłuchać na żywo


XD
  • Odpowiedz
Mescuda
Mescuda
24.12.2020, 07:09:31
  • 272
Mescuda

źródło: comment_1608793738nGtqim7YtIRWu8uZe8koNy.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 24.12.2020, 10:59:58
  • 5
@jarema87: tak, w piękny rejs.
  • Odpowiedz
Endr3w
Endr3w
23.12.2020, 08:16:30
  • 135
Takie cudo ustrzelone we #wroclaw

Na zywo robi mega wrazenie (。◕‿‿◕。)
#motoryzacja #carspotting #samochody
Endr3w - Takie cudo ustrzelone we #wroclaw 

Na zywo robi mega wrazenie (。◕‿‿◕。)
#...

źródło: comment_1608711376yTgjcc8v7LPg8wYzvmf0pl.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 23.12.2020, 18:35:31
  • 0
@luz3r: śmiga na spoty klasyków, jest też drugi w neonowej zieleni/żółci. Tamten jest odrestaurowany na top tip. :)
  • Odpowiedz
Kalorek
Kalorek
15.12.2020, 07:36:44
  • 70
Dziś do pracy jadę 25-letnią klasą premium
#motoryzacja
#chwalesie
Kalorek - Dziś do pracy jadę 25-letnią klasą premium 
#motoryzacja
#chwalesie

źródło: comment_1608017800LE9mCRDRMKK9ksDR9AzBKm.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 15.12.2020, 13:09:35
  • 0
@Kalorek: ja do pracy jeżdżę 35-letnia klasa premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wigr
wigr
11.12.2020, 02:04:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
#stadia #geforcenow #gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wigr - #stadia #geforcenow #gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1607652267gUK7LZGAZJEkK29AWzLUhe.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 11.12.2020, 09:04:40
  • 0
@wigr: OnLive

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dopeboiYSL
dopeboiYSL
30.11.2020, 20:26:53
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 01.12.2020, 08:34:04
  • 0
@dopeboiYSL: a tym detailerem był młody Albert Einstein
  • Odpowiedz
M.....n
konto usunięte 27.11.2020, 06:19:10
  • 3788
wiecie że tam tuba propagandowa leci cały czas a nie tylko w wiadomościach?
takie kwiatki są na tvp1 np:

#tvpis #polityka
M.....n - wiecie że tam tuba propagandowa leci cały czas a nie tylko w wiadomościach?...
  • 256
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 27.11.2020, 12:02:44
  • 9
@blogger: dalbym ci wszystkie plusy świata

Goebbelsbox


ja jebix XDDDD
  • Odpowiedz
n0cniarz
n0cniarz
24.11.2020, 02:11:44
  • 358
n0cniarz

źródło: comment_1606183847jYUfdikxwAhtRwqa2bsu5m.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 24.11.2020, 07:10:23
  • 3
@MangoMangoMango:

podziemia w Jantarze


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pseudoanon
pseudoanon 24.11.2020, 07:23:53
  • 17
@MangoMangoMango: ja robiłem stalkery w gimbazie/liceum, zimą, ciemno, słuchawki na uszach. Wchodzisz w zewie Prypeci do laboratorium i słyszysz płaczące dziecko. Quick save, wyjdź z gry. XD
  • Odpowiedz
pseudoanon
pseudoanon 24.11.2020, 07:44:21
  • 7
@MangoMangoMango: to jest jedna z najlepszych gier wszechczasów. Klimat nie do p--------a.
  • Odpowiedz
pesotto
pesotto
24.11.2020, 04:50:35 via Android
  • 1028
To już za 10 minut Mireczki (╯︵╰,)
pesotto - To już za 10 minut Mireczki (╯︵╰,)

źródło: comment_1606193435rpc1LzJj2T0koKkOgeS2mi.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 24.11.2020, 07:06:21
  • 10
@pesotto: budzik na 5:00

alarm zadzwoni za 3 godziny 27 min


(╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
pseudoanon
pseudoanon 20.11.2020, 08:58:53
  • 0
Miruny powiedzcie proszę, jaki najlepszy internet mobilny do mieszkania? Bez limitu danych (stała prędkość) i w miarę szybki.

#internet #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon
Autor
20.11.2020, 09:00:48
  • 0
@xmadesio: @xmadesio: bez kabla nie da się normalnie śmigać?
  • Odpowiedz
DoloremIpsum
DoloremIpsum
09.11.2020, 17:51:23 via Android
  • 345
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 09.11.2020, 20:16:20
  • 2
@DoloremIpsum:

kul

naukowcy


XD
  • Odpowiedz
parooow
parooow
28.10.2020, 21:16:15
  • 245
Kaczyński sam się w to w----ł i jakiego fikołka PiS by nie zrobił, to z tego się nie wybroni. Sam nawoływał do przeciwstawiania się protestom, sam wyciągnął na ulicę narodowców, kiboli i innych faszystów którzy atakują normalnych ludzi.

Będzie miał krew na rękach i każdy będzie to wiedział.

#protest
parooow - Kaczyński sam się w to w----ł i jakiego fikołka PiS by nie zrobił, to z teg...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 28.10.2020, 23:34:15
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
L.....t
L.....t
konto usunięte 23.10.2020, 14:38:36
  • 852
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pseudoanon
pseudoanon 23.10.2020, 16:51:29
  • 7
@kogut_20: XD

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 27
  • Strona 7 z 27
  • >
  • Otium sine litteris mors est et hominim vivi sepultura.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.04.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.08.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking