Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pralin

pralin

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3311
  • Znaleziska 426
  • Mikroblog 2885
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 15
FHA96
FHA96
FHA96
24.01.2020, 14:03:25
  • 260
XIII ZIMOWA EDYCJA #mirkowyzwanie - ZACZYNAMY WŁAŚNIE TERAZ!

- Jeśli w zabawie będziesz uczestniczył/a po raz pierwszym prosimy o zapoznanie się zasadami na stronie. Udział równa się z ich akceptację.

https://www.mirkowyzwanie.pl/

-
  • 753
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin 24.01.2020, 19:12:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FHA96: biorę udział
  • Odpowiedz
unhit
unhit
unhit
17.01.2020, 15:00:05
  • 296
#heheszki #lifehack
unhit - #heheszki #lifehack

źródło: comment_Bncf1tyc0Z5a3CzB5CSue85xxJeQVVs6.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin 17.01.2020, 19:14:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 126
@unhit: raczej
pralin - @unhit: raczej

źródło: comment_nhkgBdkjD3G4cqaSRKvh4vtcT45Rhmpw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac
04.01.2020, 14:50:04
  • 0
co odpisać na maila " dziękuję za pomoc "? #pytanie #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin 04.01.2020, 15:29:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubieDlugoSpac: odpisz:

Nie na problemu mordo.

Z fartem,
LubieDlugoSpac
  • Odpowiedz
pralin
pralin 02.01.2020, 20:24:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Śniąc baita zesrałeś się, po przebudzeniu widzisz to - co robisz?
#kapitanbomba #ocieplaniewizerunkukurvinoxownawykopie
pralin - Śniąc baita zesrałeś się, po przebudzeniu widzisz to - co robisz?
#kapitanbo...

źródło: comment_cy6RoYrsf70VMSunYSJfDycuR0dEsonQ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog
02.01.2020, 20:31:22
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
B.....u
konto usunięte 02.01.2020, 20:31:38
  • 1
@pralin: Sram dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
N.....s
N.....s
konto usunięte 28.12.2019, 18:55:15
  • 586
#januszalfa #heheszki
N.....s - #januszalfa #heheszki

źródło: comment_b3mVETeMOtlayw99TFN5NcmQjc0yg2Uc.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin 29.12.2019, 00:18:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NashBridges: jakoś "mosz bojowe zadanie" lepiej mi brzmi, ale +
  • Odpowiedz
pralin
pralin 05.12.2019, 20:31:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#spotify #spotifywrapped #koansound słucha ktoś tego tutaj?
pralin - #spotify #spotifywrapped #koansound słucha ktoś tego tutaj?

źródło: comment_QEYGuIdoKAdhER1oOnHqaEpUwcVKnLac.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin
Autor
05.12.2019, 20:41:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruby_da_cherry: nie wiem czy umarł, i nie wiem jak Spotify przypisuje gatunki : D od 2012 ich styl zmienił się o 180 stopni, i taki mi się podoba
  • Odpowiedz
pralin
pralin 23.11.2019, 18:14:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Drukarko 3d moja żono #druk3d #europaleta #starcraft protos się właśnie drukuje
pralin - Drukarko 3d moja żono #druk3d #europaleta #starcraft protos się właśnie druk...

źródło: comment_CHiF69lFfeJIoq1sSbw5J7UL4K2xXbuc.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin
Autor
23.11.2019, 18:25:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@makmakp: w skali 1:10, a co!
  • Odpowiedz
pralin
pralin
Autor
23.11.2019, 19:01:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@padobar: widły też w skali :D
  • Odpowiedz
pralin
pralin 06.10.2019, 09:38:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki powinien być rozmiar klucza do wymiany butli gazowej w wózku widłowym? #magazyn #logistyka #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mile5
mile5
06.10.2019, 09:43:09
  • 4
@pralin: 27
  • Odpowiedz
Ibanez_
Ibanez_
06.10.2019, 10:01:58
  • 0
27 albo 24
  • Odpowiedz
pralin
pralin 21.09.2019, 22:05:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Trochę siara żeby w kilkuletniego kotleta po polsku można było pograć tylko na cfw, ale gdzie Nintendo nie może, tam społeczność pomoże. Swoją drogą polecam etui Skull & Co, zajebiste #nintendoswitch #skyrim
pralin - Trochę siara żeby w kilkuletniego kotleta po polsku można było pograć tylko ...

źródło: comment_FESm7Vb1biq9q9thI5UOpDnWUraek0hK.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin
Autor
21.09.2019, 22:59:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RybstonPonte: sama prawda, jak Pan @webdruid powiedział. Niektóre starsze modele Switcha można przerobić, co daje dostęp do modów, homebrew, emulatorów i piratów (aka "kopii zapasowych"). Polskie napisy do Skyrima są tego przykładem; opisane wcześniej działania należy jednak stosować zgodnie z własnym sumieniem, warto wspierać twórców gier nie tylko dobrą opinią.
  • Odpowiedz
pralin
pralin
Autor
22.09.2019, 13:21:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iamtehwin: masz gadane jak jakiś prorok (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) w sumie inni wyznawcy Nintendo takich jak nas to najchętniej by ukamieniowali, więc łączę się w wierze, bracie xD
  • Odpowiedz
iamtehwin
iamtehwin
07.09.2019, 16:56:01
  • 7
Jak to powiedział Stonoga, trzeba was ruch, jeb i na was zarabiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejno PS4, Switch i PC.
#nintendoswitch #nintendo #ninokuni #jrpg
iamtehwin - Jak to powiedział Stonoga, trzeba was ruch, jeb i na was zarabiać ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_ALg3IGLLIAgoPgWou8qtH73otflzDsYc.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin 07.09.2019, 21:29:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@iamtehwin: Panie, ja tam wolę mieć kontrolę nad sprzętem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
pralin - @iamtehwin: Panie, ja tam wolę mieć kontrolę nad sprzętem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: comment_AnRSDWtdPu0N0UB7CQd7pCL8ayrLueYq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
pralin
pralin 29.08.2019, 18:20:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co tak zadupiają na syrenach alarmowych? #piekaryslaskie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2-Fenyloetyloamina
2-Fenyloetyloamina
29.08.2019, 18:25:04
  • 0
@pralin: Podpinam się, przez Dąbrówkę właśnie też jechali ( ಠ_ಠ) Może przez tę burzę?
  • Odpowiedz
arka_noego
arka_noego
29.08.2019, 19:07:27
  • 0
@pralin: skrzyżowanie Ziętka z Konstytucji 3 maja łącznie 5 wozów, pewno burza coś rozwaliła na starym
  • Odpowiedz
pralin
pralin 23.06.2019, 18:07:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#stachursky ciekawe czy będzie #doskozzza #bobrowniki mieszka tu ktoś w ogóle? #piekaryslaskie bo blisko
pralin - #stachursky ciekawe czy będzie #doskozzza #bobrowniki mieszka tu ktoś w ogól...

źródło: comment_UlbIL5tSPNH7PGGIytxaeCjHEHdJPmES.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raider87
raider87
23.06.2019, 18:12:04 via iOS
  • 0
Tak, ja i zamierzam iść sprawdzić doskoze na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pralin
pralin 02.03.2019, 21:43:28
  • 4
#rozdajo Brutal Legend: 87Y3C-A8EQZ-22VW8
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....S
R.....S
konto usunięte 02.03.2019, 21:44:19
  • 2
@pralin: Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
leftfinger
leftfinger
22.01.2019, 17:09:05
  • 0
Kurs koparko ładowarki opłaca się? da sie miec po tym prace bez doświadczenia? bo podobno ciezko dostać coś. #pytanie #budownictwo #maszynyboners #koparka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin 24.02.2019, 23:51:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mekki: podaj mi proszę źródło mówiące o tym że jak masz osobny papier na koparkę i ładowarkę to koparko-ładowarkę masz gratisowo, bo nie umiem znaleźć (⇀‸↼‶)
  • Odpowiedz
pralin
pralin 10.02.2019, 17:22:37
  • 0
Szukam serialu, chyba to był serial, taki dokumentalny o polskim wojsku. Jedyne co z niego pamiętam to jak żołnierze na poligonie mieli za zadanie tak się schować aby dowódca ich nie znalazł. Jeden wlazł na drzewo, drugi zakopał się pod liśćmi, trzeci wykopał dziuplę w rowie przy drodze. Oczywiście wszystkich odnaleziono :D oglądałem to za gówniaka i ostatnio mi się przypomniało. #seriale #szukamfilmu #kiciochpyta #film
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin
Autor
10.02.2019, 17:26:15
  • 0
@saper_vodiczka: być może, ale nie jestem w 100% pewny że to to
  • Odpowiedz
Panas
Panas
14.12.2018, 13:48:38
  • 0
Hej mirasy budowlane, pytanie
jak robić kurs operatora to na
- koparkę
- ładowarkę
- koparkoładowarkę :D
I o co biega z klasami I i III?
#koparka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pralin
pralin 19.01.2019, 19:14:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mekki: mógłbyś mi podlinkować podstawę prawną do tego? Sam widziałem tylko że kurs koparko-ładowarki daje ci też uprawnienia na ładowarkę do 8t i koparkę do 4t
  • Odpowiedz
pralin
pralin 31.12.2018, 01:18:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Uwaga, #suchar #afera #heheszki
Jak nazywa się nudysta na polu? Zbożeniec (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 8 z 11
  • >
  • Śląsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.01.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking