Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.
Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna
nie ma problemu ze skroplinami bo przepompowuje na zewnątrz
@Krole: Jesteś tego pewny? Nigdzie nie znalazłem o tym informacji. Mam FRALa od 4 lat i za każdym razem wyprowadzałem rurkę ze skroplinami z jednostki wewnętrznej na zewnątrz. Zakładałem że to jest jak w innych przenośnych klimatyzacjach, które z założonym korkiem są mniej wydajne, i po prostu gdy zbiornik się napełni, to wyłącza się kompresor i czeka aż wentylator odparuje wodę.
Jest dokładnie odwrotnie: bez Polski, przekazanych czołgów, samolotów, broni i amunicji, bez otwartości na uchodźców i organizacji logistyki nie byłoby dziś wolnej ukrainy. Mógłby już skończyć p-------ć głupoty, niewdzięcznik. #ukraina #rosja #wojna
@adam128256: a kto inny by obronił polskę przed ruskimi, skoro już wszystkie wykopki jednogłośnie stwierdziły że w razie konfliktu natychmiast uciekłyby z kraju bo nigdy nic od niego nie dostali i w ogóle to za karton z paździeżem to oni walczyć nie będą? XD
#przegryw włączałem tv na chwilę i od razu dwa ciosy - uświadomiono mi, że dzisiaj najdłuższy dzień, więc od jutra znowu lecimy ku jesieni i kolejny rok psu w dupę I że za tydzień wakacje, dzieciaki dwa miesiące, studenci, trzy, a huop dalej w kołhozie
@Bardzo_Suabe_Rymy: Co gorsza on z--------a coraz szybciej. Ja myślałem jeszcze kilka lat temu że z--------a, a dziś to już tak prędkość X4 wskoczyła. Dosłownie z maks 2 miesiące temu szukałem prezentów na święta a tu zaraz wakacje i znowu będe musiał. Jeszcze tylko po drodze zdrowie się posypie i do piachu. To nie będzie koniec opowieści bo opowieść nie jest o mnie.
Claude Guillemot, jeden ze współzałożycieli Ubisoftu, zginął w katastrofie małego samolotu we Francji. Jak podają francuskie media, ośmiomiejscowa Cessna 421 rozbiła się podczas podejścia do lądowania w rejonie La Baule w departamencie Loara Atlantycka.
#przegryw #blackpill Oglądam sobie zawody lekkoatletyczne dzieci i nigdzie nie widziałem aż takiej dominacji genetycznej - już przed startem popatrzysz na zawodników i wiesz kto wygra. Wysokie, muskularne Oskarki bezlitośnie niszczą manletów, upodlają ich i weryfikują ich marzenia o zostaniu mistrzem sportu. Często są to 1-sze zawody tych dzieci i karyple najlepsze w swojej szkole zderzają się z brutalną rzeczywistością. Po wyścigu Oskarki oczywiście otoczeni, w centrum uwagi,
@Pulpetito: tak było zawsze, miałem w klasie w podbazie takiego sportowego chada-oskarka. Najlepszy we wszystkie sporty, zawsze to on był wybierany przez wuefistę na kapitana- wybierał osoby do drużyny, był w kilku juniorskich klubach sportowych, już w 3 klasie dostał komórkę i smsował z dziewczynami, potem nawet z jedną "chodził"... Dziś typ jest sławny, ma swój program w TV, kanał na YouTube, żonę modelkę, 5tkę dzieci, kilka samochodów, 7 mieszkań
ja mam matkę niepełnosprawną w stopniu znacznym i wsiadała do opla niskiego bez.problemów a fotel najniżej w dół
nawet z tyłu siedziała mimo że drzwi brak i to poważne niepełnosprawna wystarczy nie być leniwcem
@vieniasn: Mój dziadek ma 97 lat, p--------a na nogach bez problemu, a ma duże żylaki nóg i kilometr do biedry. Nawet do Lidla czasem pójdzie na piechotę, a to już 3 km dalej, wystarczy nie być
Mój dziadek wychował 5 chłopa. Każdy dostał od niego działkę, wsparcie na start i podobno żyli ze sobą całkiem normalnie. Jednak żaden z synów nie zaopiekował walącym się od kilku lat pomnikiem. To ja i mój brat, którzy w zasadzie dziadka nie poznaliśmy (Dziadek umarł gdy miałem ~3 lata, więc ledwo co go pamiętam) musieliśmy w końcu coś z tym zrobić, żeby kogoś nie przywaliło. Wszyscy wujkowie z własnymi firmami w budowlance.
Stary to tylko pomnik, dziadkowi już obojętne. Wiem że poczułeś się lepiej no ale zrobiłeś to dla siebie nie dziadka.
@szarley: Dokładnie to. No i pozostaje fakt że najpóźniej 3-4 pokolenia, a grób i tak zostanie zaorany. Ktokolwiek odwiedza na cmentarzu swojego pra, pra dziadka? Albo ktokolwiek choć wie jak miał na imię? No właśnie. To są pojedyńcze przypadki. Najczęściej pradziadek to maks. O dalszych przodkach się zapomina (co jest
no dobra, jak już pokonała to niech Putin poleci gierojom wracać do domu
@mhmhmhmhm: nie no, jeszcze 10cio letnia misja stabilizacyjna. Ukraińska partyzantka ze swoimi dronami, lotnictwem, czołgami, zapleczem NATO i satelitami ciągle chowa się po lasach.
@chlodna_kalkulacja: No podróż się zatrzyma w ułamku sekundy i fajnen. Będzie mi już wszystko jedno. Na cholerę mam jeszcze pajacować i odjebywać jakiś szajs.
Niech ktoś to szambo w końcu zamknie Pojechali do Berlina z telewizją wkopywać sobie krzyż w parku NIEMIEC NAS BIJE! NAZIZM! ZŁA UNIA! Może jeszcze niech im kibol wojnę wypowie Bywało śmiesznie, bywało żałośnie albo na to już mi k---a po prostu słów brakuje #tvrepublika #tvpis #bekazprawakow #bekazpisu
jakbyśmy nie byli w UE to już by mieli zakaz wjazdu do Schengen
@moj_wykopowy_login: Ale to by było zajebiste jakby dostali zakaz wjazdu do Schengen z deportacją poza UE, czyli że facto wygnanie z Polski xD Ultraprawicowiec zmuszony do mieszkania w jakiejś zapadłej dziurze na przedmieściach cywilizacji zobaczyłby jak się żyje bez tej złej
3M przenosi 750 osób do zewnętrznej firmy w celu wyszkolenia hinduskich zastępców i uniknięcia odprawy, a potem mogą oni zostać zwolnieni, co pokazują wcześniejsze praktyki z Genpaktem. Pracownicy dowiedzieli się o tym z nagranego wczesnego wideo xD
Jakie to ma znaczenie jakie kompetencję posiadają.
@Krs90: takie, że jak się kilka lat siedzi dupą na krzesełku, pije kawkę za kawką, nie podejmuje żadnej inicjatywy, żadnych szkoleń, żadnego poszerzania kompetencji, zdobywania nowych umiejętności, żadnej certyfikacji, to naturalne jest że prędzej czy później zastąpi Cię ktoś pracujący za miskę ryżu bo.. dlaczego nie?
Twoimi certyfikacjami i szkoleniami możesz sobie napalić w piecu, jak przyjdzie na Twoje jedno miejsce 5 Raajetów z Indii i łącznie będą kosztować tyle co Twoja pensja
@Krs90: Jak na razie to kołhoz musi mnie wysyłać do Indii. Mam nadzieję że choć jeden hindus w końcu ogarnie to magiczne AI za 1/5 mojej pensji i mnie zastąpi, przynajmniej w swoim kraju bo niecierpie tam jeździć.
Amstaff zaatakował właściciela w jego własnym mieszkaniu. Ten złapał kundla za łeb i wyrzucił z balkonu broniąc się tym samym, a jednocześnie likwidując zagrożenie. Pies zdechł na miejscu.
Teraz będą prowadzić przeciwko niemu dochodzenie mimo że działał w obronie własnej xd Eh co ta psiarska propaganda narobiła, że nie można unieszkodliwić agresywnego psa tak po prostu co kiedyś było oczywistością.
@elofrytki: ja jestem kołhoźnikiem z wyboru. 3 lata j-----m w biurze dokumentację, z jakąś anetką kierowniczką co darła ryja i płakała na przemian. Teraz w kołhozie same chłopy, brygadzista nie ma emocjonalnych huśtawek (najwyżej powie spokojnym głosem "skoro r--------ś to teraz napraw"), ludzie to trochę patusy, ale takie przyjazne. Rano odprawa, wiesz co masz robić i pyk fajrant. Drzwi kołhozu zamykają się za tobą i masz w------e, niczym się nie
Ilekroć słyszę te historię w stylu że ktoś r------ł telefon bo pokłócił się z żoną/dziewczyną/rodziną albo wywalił telewizor przez okno, czy właśnie połamał klawiaturę lub pada, to zawsze chodziło o jakichś niezrównoważonych patusów. Czasem jak się zdenerwuję to zaklnę czy coś, ale w życiu do głowy nie przyszłoby mi niszczenie sprzętu lub rzucanie przedmiotami. A już chwalenie się tym przed innymi to kolejny poziom s----------a: "hyhy-
Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna
#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
źródło: 1000028320
Pobierz@Krole: Jesteś tego pewny? Nigdzie nie znalazłem o tym informacji. Mam FRALa od 4 lat i za każdym razem wyprowadzałem rurkę ze skroplinami z jednostki wewnętrznej na zewnątrz. Zakładałem że to jest jak w innych przenośnych klimatyzacjach, które z założonym korkiem są mniej wydajne, i po prostu gdy zbiornik się napełni, to wyłącza się kompresor i czeka aż wentylator odparuje wodę.