@plackojad: robochłop
Podobał się?
- Super! (5) 37.8% (105)
- Dobra nutka! (4) 26.6% (74)
- Ani ziębi, ani grzeje (3) 23.4% (65)
- Słabe to (2) 10.1% (28)
- Wrzucam na #czarnolisto (1) 2.2% (6)
- 27
#eurowizja Najpierw unia polsko-litewska, potem potop szwedzki.
Podobał się?
- Super! (5) 24.6% (48)
- Dobra nutka! (4) 28.7% (56)
- Ani ziębi, ani grzeje (3) 34.4% (67)
- Słabe to (2) 10.8% (21)
- Wrzucam na #czarnolisto (1) 1.5% (3)
Podobał się?
- Super! (5) 49.6% (118)
- Dobra nutka! (4) 27.3% (65)
- Ani ziębi, ani grzeje (3) 11.3% (27)
- Słabe to (2) 5.9% (14)
- Wrzucam na #czarnolisto (1) 5.9% (14)
#eurowizja Ciekawe, kiedy Mołdawia wystawi kogoś, kto nigdy nie występował na Eurowizji! XD
- 1
Po jakiemu to #eurowizja
Podobał się?
- Super! (5) 10.8% (20)
- Dobra nutka! (4) 28.0% (52)
- Ani ziębi, ani grzeje (3) 40.3% (75)
- Słabe to (2) 16.7% (31)
- Wrzucam na #czarnolisto (1) 4.3% (8)
@plackojad: do tej pory nie mogę się nadziwić, że ona ma tylko siedemnaście lat
Podeślijcie linka, bo nie oglądałem.
Podobał się?
- Super! (5) 11.8% (24)
- Dobra nutka! (4) 8.4% (17)
- Ani ziębi, ani grzeje (3) 10.8% (22)
- Słabe to (2) 22.7% (46)
- Wrzucam na #czarnolisto (1) 46.3% (94)
#eurowizja Grejt Brytyn... Ju risiwd... ziroł pojnts!
*ooooooooooooooooooo*
*ooooooooooooooooooo*
Podobał się?
- Super! (5) 23.3% (44)
- Dobra nutka! (4) 33.3% (63)
- Ani ziębi, ani grzeje (3) 27.5% (52)
- Słabe to (2) 13.2% (25)
- Wrzucam na #czarnolisto (1) 2.6% (5)
Podobał się?
- Super! (5) 43.0% (102)
- Dobra nutka! (4) 22.4% (53)
- Ani ziębi, ani grzeje (3) 15.2% (36)
- Słabe to (2) 12.7% (30)
- Wrzucam na #czarnolisto (1) 6.8% (16)
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@plackojad: kurde znów się spóźniłem na #spermiagealert
Podobał się?
- Super! (5) 15.0% (23)
- Dobra nutka! (4) 17.0% (26)
- Ani ziębi, ani grzeje (3) 32.0% (49)
- Słabe to (2) 24.2% (37)
- Wrzucam na #czarnolisto (1) 11.8% (18)
@plackojad: oby dostał powtórkę występu po zacięciu kamery
@pawel-kowalczuk: liczysz, że zaśpiewa coś lepszego xD
Podobał się?
- Super! (5) 7.6% (13)
- Dobra nutka! (4) 20.6% (35)
- Ani ziębi, ani grzeje (3) 27.6% (47)
- Słabe to (2) 31.2% (53)
- Wrzucam na #czarnolisto (1) 12.9% (22)
Podobał się?
- Super! (5) 27.4% (52)
- Dobra nutka! (4) 25.3% (48)
- Ani ziębi, ani grzeje (3) 27.4% (52)
- Słabe to (2) 16.8% (32)
- Wrzucam na #czarnolisto (1) 3.2% (6)
- Propagator zdrowej ywno ci czyli sernika z rodzynkami oczywi cie na Wykopie
- Gdzie tam pod Bydgoszcz
- X (dawny Twitter)
Osiągnięcia
Wykopowicz
od 14.07.2024Wykopowicz Komentator
od 14.11.2022Komentator VIP
od 15.03.2021VIP Złotousty
od 30.06.2020Złotousty Kałasznikow
od 17.08.2019Kałasznikow Ekshibicjonista
od 03.03.2019Ekshibicjonista Rocznica
od 03.12.2025Rocznica Gadżeciarz
od 31.03.2016Gadżeciarz Mikroblogger
od 21.08.2017Mikroblogger Władca Ognia
od 28.03.2020Władca Ognia














#ankietaeurowizja #eurowizja
Podobał się?