Aktywne Wpisy
ejenes +136
Nie sądziłem, że będę potrzebował umieścić taki wpis ale pilnie potrzebny jest psi dawca krwi DEA1 w Krakowie. Od siebie daje 1k pln właścicielowi który się zgłosi i odda krew.
Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie
Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie

fevo +23
Top użytkownicy tagu #f1 (ostatnie 30 dni)
Zakres: 2026-04-27 – 2026-05-27
Łączna liczba zebranych postów: 7099
Unikalni użytkownicy: 627
==================================================
LICZBA POSTÓW:
Zakres: 2026-04-27 – 2026-05-27
Łączna liczba zebranych postów: 7099
Unikalni użytkownicy: 627
==================================================
LICZBA POSTÓW:





czy bylo dobrze? ciezko powiedziec
jest 146.95 kg ulancow mniej
sporo, nie ma co ukrywac
ale oczywiscie bylo 12 takich coalbo nie dolaczyli alboi nie wpisali wagi do dzis, maja wiec bana na v9
juz zostali w------i
po c--j sie zapisujecie jak nie dolaczacie albo nie wpoisujecie wagi?
teraz tak - regulamin mowi ze przegrani z kazdej grupymusza wpisac post na wykop z tlumazeniem co z----i i mnie zawolac i uzyc tagu naszego
kto nie zrobi do srody - wylatuje i mam w dupie wasze jeczenie
TOP zawodnicy tygodnia (masa w kg):
1. @Szszszszsz - 5.60 kg
2. @Fatlethix - 3.35 kg
3. @petugh - 3.25 kg
a procent owo
1. @petugh - 4.89%
2. @Szszszszsz - 3.99%
3. @KakaowyTaboret - 3.66%
jesli gdzies jest jakas rozowa to tez mam to gdzies, nie chce mi sie tego liczyc recznie wiec dane podaje mi skrypt:
grupa 1 (razem schudli: 16.75 kg) - wygrał @petugh (4.89%), przegrał @atol (-1.22%)
grupa 2 (razem schudli: 15.20 kg) - wygrał @Villthuriss (2.60%), przegrał @Magiel-19 (-0.21%)
grupa 3 (razem schudli: 9.60 kg) - wygrał @kracek (2.77%), przegrał @otkurzacz (-2.68%)
grupa 4 (razem schudli: 12.40 kg) - wygrał @Anonek463 (2.08%), przegrał @Dumpster (-0.95%)
grupa 5 (razem schudli: 20.20 kg) - wygrał @Login231 (2.95%), przegrał @dzidzi10 (0.00%)
grupa 6 (razem schudli: 18.10 kg) - wygrał @shiz323 (2.68%), przegrał @artklem (-0.83%)
grupa 7 (razem schudli: 12.70 kg) - wygrał @sealfoka (2.34%), przegrał @carumus1 (-1.94%)
grupa 8 (razem schudli: 29.75 kg) - wygrał @Szszszszsz (4.07%), przegrał @Drill (0.24%)
grupa 9 (razem schudli: 7.45 kg) - wygrał @Multipurpose_Labels (2.46%), przegrał @Riddex (-0.38%)
czylijak poisalem wyzej, te matoly po prawej musza napisac post albo leca w p---u, jestem dla was za dobry i to sie skonczylo, wkurzylo mnie te 12 debili co odpadli juz w 1 tygodniu
ogolnie to jak na razie discord sie rozruszal, jest kilka platkow sniegu co sie obruszjaa o rozne rzeczy ale nie wiem kto sie spodziwal glaskania po glowce czy tam cipce jak my raczej jestesmy wszyscy z-----i i wyzywamy sie bo co innego mozna robic z grubasami?
przeciez na komplementy nie zasluguja bo sa brzydcy, grubi i glupi
pamietajcie przegrani, w srode was wywale jak nie bedzie 9 wpisow na wykopie
i nie ma to byc "przegralem bo przegralem"
Ma byc napisane co z------s i najlepiej co planujesz zronic next week by nie przegrac
#odchudzanie #chudnijzwykopem #dieta #redukcja
O ku..a..
Stary wrocił...
1 i 2 widać dlaczego są najchudsi bo najbardziej zdeterminowani a nie leniwe grubasy jak reszta
źródło: giphy
PobierzDobra dobra, żart. Biorę się do roboty za siebie.
nkt sie nie chce kolegowac z grubasami:(
Tzn do tej pory ładnie chudłem a potem w przerwach tyłem bo jestem glupi bo sobie mówiłem ze jak osiągnę dobrą wagę nie bedzie mi się chcialo już robić nowych
Ale że teraz mamy grupę na utrzymanie wagi więc juz staram sie nie tyć
Ale ja jestem chudziak już, tzn mam pare cm w brzuchu do straty ale głównie to mięśnia chce nabrać bo mam bmi 22
To może kolejny dla chudziaków do nabierania obwodów, a BMI trzeba wbijać na nadwagę
Max miałem 98 przy 189 cm wzrostu a głównie to 90
Więc daleko mi do otyłych grubasów
Ale i tak mi to przeszkadzało w bieganiu i po prostu w zyciu
No i mamy ludzi na masie tez
Nie że uznanie czy coś
Zasłużyłaś to wygralas
pytanie jaki by był sposób pomiaru