@nutellowy: nie ma nic lepszego niż ptaki. Polecam zbiornik jak jeziorsko czy dolina Baryczy, tam jeszcze dochodzi dźwięk od większego ptactwa. Dla mnie poezja
nie. Uzywam tylko w miescie gdzie samochody N--------A i sie odespac nocki nie da a dusic z zamknietymi oknami tez sie nie da. Ptaki mi nie przeszkadzaja akurat
Widzę, że świetnie się tu wszyscy bawicie. Chce jakieś drobne poinwestować. Mam pierwsze pytanie: czy mogę to robić na Revoulcie? I jeśli nie, to czemu? xD Jak coś to jakie miejsce polecacie? Zależy mi przede wszystkim żeby było intuicyjnie.
@nutellowy ludzie zwracali uwagę na to co było nie tak przez te 20 lat z tym tagiem i dostawali bany. Z różnych też wpisów ten tag znikał bez żadnego powiadomienia
Ej ciężko mi znaleźć. Ma ktoś linki do mysl szybko albo kto da więcej po polsku w przyzwoitej cenie przed swietami zeby doszło? #kupujzwykopem #zakupy #swieta #prezent
Everdell. Chyba że lubi wyścigi rowerowe, to Wielka pętla. A jak pociągi to zwrotnice i semafory lub wsiąść do pociągu. Jeżeli gra rodzinnie to dorf romantik.
#telefon #telefony #android macie do polecenia jakaś apke która przy każdym pobraniu będzie pytała mnie gdzie zapisać dany plik? Taka do porządkowania zdjęć. #smartfon
@koneser_progresywnego_discopolo: Czyli nie jesteś niewolnikiem. A znam takich