Do pajaców, którzy śmieją się z chłopaków, którzy chodzą na protesty. Niektórzy w życiu mają szerszą perspektywę, mają dziewczyny, żony a w przyszłości być może i córki. Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.
@Warcomx: Przecież prują to się kuce, które siedzą w piwnicach i sami nic nigdy nie zrobili, bo mama im wszystko podstawia, ale jak baby wyszły na ulice i faceci im pomagają to olaboga
@R187: ten geniusz @pyroxar po przeczytaniu ktorejs ksiazki ze wstepem do filozofii na potege sypie pojęciami których nie rozumie, dlatego nie wie też że jego argumenty nie mają nic wspólnego z dyskusją. Chodzi o to tylko żeby rzucić 14 filozoficznych pojec i paradoksow tak zeby brzmialo madrze - typowy wykopek i tak nie wie o czym on mowi wiec sie z nim zgadza.
@saul wychodzi na to, że szurniętym prawaczkom takim jak np. Bossuck wcale nie chodzi o moralność, czy "ochronę życia", a chcą zakazu aborcji tyko i wyłącznie z powodu swojej chorej zawiści do innych, bo boli ich fakt, że ktoś mógłby decydować o swoim ciele, wielcy wolnościowcy
Choruję od ponad dwóch lat, miałem styczność z wieloma lekarzami i pielęgniarkami, ale takiej wizyty jak wczoraj to jeszcze nie miałem.
Zacznę od tego, że na onkologii prowadzi mnie lekarka, natomiast wczoraj, w ramach zastępstwa był lekarz. Do gabinetu zostałem wezwany jako pierwszy tylko po to, żeby… poczekać aż p. doktor łaskawie skończy rozmowę telefoniczną. W tym momencie standardem na każdej wizycie był wywiad – czy coś się działo od ostatniej wizyty (szczególnie
@demontre to jest przerażające, że mogłeś trafić na tego dzbana na samym początku terapii i być może teraz już byłoby po wszystkim bo jaśnie panowie nie chce się poprawnie wykonywać swojej pracy.
Opinie o lekarzu na internecie kupuje się tak samo jak opinie o najlepszym kebabie w mieście. Sporo osób nie wie, że trafiło na niekompetentnego lekarza więc nie pisze opinii lub nie robi tego z tego samego powodu co ty.
@demontre: dla mnie to jest przerażające, że decyzję o przerwaniu leczenia albo tak agresywnym leczeniu jak opisałam, może podjąć lekarz, który pierwszy raz widzi pacjenta i jego wyniki, bez konsultacji z lekarzem prowadzącym :(.
Przeraża mnie obecna sytuacja związana z #koronawirus W czasie wiosennego lockdownie siedziałam ładnie w domu, bo "dbajmy o osoby starsze, rodziców, dziadków". Prawie się popłakałam że szczęścia, jak na majówkę szwagier zaproponował, żebyśmy go odwiedzili, podjedzie po nas autem. Później przyszły wakacje, nasza czujność uśpiona, wyjazdy nad jeziorka, do lasu, w końcu wyjścia na miasto np. na jedzonko. Miałam wtedy podejście "a, jestem młoda, mój organizm da sobie radę przecież".
@maxoutday: jestem jeszcze przed finałem badaniem (wycięcie węzła + badanie histopatologiczne, które rozwieje wszelkie wątpliwości), ale z wyników krwi + tomografii z kontrastem wynika, że prawdopodobnie mam Chłoniaka Hodgkina. Chorobę, która jest już na tyle dobrze poznana, że nawet w ciężkich stadiach jest 95% szans na wyleczenie, chemia przez pół roku i remisja, bardzo często bez nawrotów. Więc cicho liczę, że o ile wirus nie wejdzie w szranki, to 2021
Czego w szkolnej edukacji brakuje? Jak dla mnie, już na poziomie podstawówki: - wiedza o finansach - radzenie sobie ze stresem i zarządzanie nim - nauka o efektywnym uczeniu się i myśleniu - nauka podstawowych rzeczy - układanie ubrań, optymalizacja przestrzeni, ile min gotować/piec/itp warzywa, mięso, czytanie metek od ubrań itp - później - podstawy obycia w społeczeństwie - podstawy podatkowe, co gdzie można załatwić w urzędach i nie tylko, savoir vivre
Dobry wieczór, minął już miesiąc odkąd po raz pierwszy pochwaliłem się na wykopu moim #waleczetykiet i jestem zdumiony i bardzo zadowolony waszym, znacząco przerastającym moje oczekiwania, zainteresowaniem. W związku z tym zamieszczam obiecaną aktualizację losów mojego walca z września. Średnica: 14,6cm, wzrost o 0,2cm; Waga: 591g, wzrost o 23g; Ilość etykiet: x, dodane 26 - Co do ich ilości to mam problem, bo nie jestem w stanie tego w
Nie powinienem tego robić, ale ch*j ( ͡°͜ʖ͡°) . Mamy do rozdania zestaw koszulka + plakat + kubek + naklejka (wartość 152 zł, w dowolnej kombinacji, na zdjęciach przykłady).
Jako że wszystkie wielkie biznesy (a zawsze mieliśmy łby do interesów) zaczynały się w szopach (nie praczach), to i nasza szopa zlokalizowana w Wancuwer właśnie została otwarta pod linkiem Parobas.pl.
@zureklbn: Konsultowaliśmy wszystko z prawnikiem od praw autorskich, nasze wzory nie powinny naruszać ich marki. Unikamy zdjęć, używania wizerunku itd., więc wszystko jest full legal. Mamy tylko nadzieję, że nie skończymy w baraku z długami. ( ͡°͜ʖ͡°)
Jutro (ponoć) zaczyna się jesień. Czas zmierzyć się z przeznaczeniem. Gotowy/-a? Zaplusuj, a ostatnia cyfra powie Ci, jaka jesień średniowiecza drzemie w Twoim kocim (psotnym?) charakterze. ( ͡°͜ʖ͡°) #pierdzepokotach #glupiewykopowezabawy cyfra: 0
Niektórzy w życiu mają szerszą perspektywę, mają dziewczyny, żony a w przyszłości być może i córki.
Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.
#protest