Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór,
minął już miesiąc odkąd po raz pierwszy pochwaliłem się na wykopu moim #waleczetykiet i jestem zdumiony i bardzo zadowolony waszym, znacząco przerastającym moje oczekiwania, zainteresowaniem. W związku z tym zamieszczam obiecaną aktualizację losów mojego walca z września.
Średnica: 14,6cm, wzrost o 0,2cm;
Waga: 591g, wzrost o 23g;
Ilość etykiet: x, dodane 26 - Co do ich ilości to mam problem, bo nie jestem w stanie tego w żaden sposób zmierzyć w tym momencie, a nie prowadziłem statystyk od powstania walca. Próbowałem policzyć ich ilość stosując proporcję w przypadku średnicy i wagi. W tym pierwszym przypadku ilość wyniosła 1898 etykiet, co mogłoby być prawdą, bo zakładając, że piłem jedną butelkę codziennie, wychodzi nam, że walec powstaje od 5,2 lat, a z tego co pamiętam to właśnie około 5 lat temu zaczynałem. Natomiast nie piłem wody codziennie i między etykietami powstają luzy i nie każdą jednostkę odległości przypada etykieta. W proporcji wagowej ilość etykiet wyniosła ok. 668 etykiet, co według mnie jest przesadą w drugą stronę. Nie wiem który wynik jest bliższy rzeczywistości, więc przypuszczenia i ewentualne sugestie pozostawiam wam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak widać przez miesiąc ten wzrost nie jest duży, bo niestety jest zależny od mojego tempa picia wody, a to raczej pozostanie stałe (no chyba, że jakaś firma dystrybuująca wodę w butelkach chce nawiązać współpracę( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zastanawiam się w związku z tym czy aktualizacje wrzucać co miesiąc czy może rzadziej, wybór należy do was (w razie braku jednoznacznej decyzji zostawię ten miesiąc odstępu).
Możecie też powiedzieć czy taka forma wam odpowiada, czy może lepiej ją ukrócić, albo wzbogacić o kolejne informacje.
Na razie to tyle i również was zachęcam do regularnego picia wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Henrykko - Dobry wieczór,
 minął już miesiąc odkąd po raz pierwszy pochwaliłem się n...

źródło: comment_1601489019OBPG3AT8a8bQ059uxNzapO.jpg

Pobierz
  • 91