Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
menesis

menesis

Dołączył 12 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4262
  • Znaleziska 550
  • Mikroblog 3712
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 145
Polasz
Polasz
20.05.2026, 08:02:38
  • 3
Lista obecności premarket
#gme
Polasz - Lista obecności premarket 
#gme

źródło: 10624

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 20.05.2026, 10:02:07 via Wypiek
  • 0
@Polasz Pytanie laika... O co chodzi? To ta spółka co miał być short squize czy jakoś tak?
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
19.05.2026, 12:02:15
  • 7
#rogalex #belkotkodzi #legancko
asdfghjkl - #rogalex #belkotkodzi #legancko

źródło: 5be29912-f9d3-41c3-bbf8-94c681c50a5f

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 19.05.2026, 13:55:06 via Wypiek
  • 1
@asdfghjkl c---u p--------y f---a ci u-------ę toż to ojciec Święty
  • Odpowiedz
JonasKahnwald
JonasKahnwald
12.05.2026, 18:32:52
  • 0
Które opony całoroczne polecicie do Hondy Civic?
#samochody #motoryzacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 12.05.2026, 19:39:57 via Wypiek
  • 3
@JonasKahnwald okrągłe
  • Odpowiedz
Mokotowski
Mokotowski
06.05.2026, 07:15:58
  • 1329
a któż to buciki reklamuje? Pieniążki od korporacji wykorzystującej dzieci do sklejania bucików w Pakistanie i Bangladeszu nie śmierdzą?. Pluję i gardzę. #ostaszewska #granica #muremzapolskimmundurem #polska #ccc
Mokotowski - a któż to buciki reklamuje? Pieniążki od korporacji wykorzystującej dzie...

źródło: 657334405_1381730197321084_3890313081023801549_n

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 06.05.2026, 12:54:27 via Wypiek
  • 19
menesis

źródło: ostaszewska

Pobierz
  • Odpowiedz
R4zziell
R4zziell
22.04.2026, 09:11:47
  • 14
#heheszki
R4zziell - #heheszki

źródło: ostaszewska

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 22.04.2026, 10:43:53 via Wypiek
  • 1
@R4zziell to jest chore, leci plusik
  • Odpowiedz
dominik2005
dominik2005
21.04.2026, 09:06:54
  • 0
Odnosnie wpisu: https://wykop.pl/wpis/85824373/polska-jest-piekna-tymczasem-polska-polska-dom-zag

Dla Polaka jedyne lepsze ogrodzenie to to betonowe ogrodzenie cmentarne.
Tymczasem 90% ogrodzen w mojej okolicy, Dania, Srodkowa Jutlandia.
dominik2005 - Odnosnie wpisu: https://wykop.pl/wpis/85824373/polska-jest-piekna-tymcz...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 21.04.2026, 10:09:52 via Wypiek
  • 0
@dominik2005 Ale wielkie brownie
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
19.04.2026, 17:04:38
  • 5
Nowy samolot Trumpa - lot testowy. Tak, nazwali go VADER01
#usa #trump #iran
luke-mat - Nowy samolot Trumpa - lot testowy. Tak, nazwali go VADER01
#usa #trump #ir...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 19.04.2026, 18:44:04 via Wypiek
  • 0
#metal
  • Odpowiedz
mstasiek
mstasiek
17.04.2026, 16:57:40
  • 1
Zapraszam do zabawy. Jaki zawód wymyślony w ostatnich latach uważacie za najbardziej bezużyteczny?

Dla mnie saunamistrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gownowpis #heheszki #praca
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 17.04.2026, 19:03:19 via Wypiek
  • 2
In(tfu)fluencer
  • Odpowiedz
MikSob1985
MikSob1985
17.04.2026, 04:04:34
  • 218
O poranku w 31. rocznicę tragicznego wybuchu gazu w wieżowcu przy alei Wojska Polskiego 39 w Gdańsku zapaliłem znicz pod tablicą upamiętniającą ofiary tego wydarzenia.

Wróciły wspomnienia gdyż mieszkałem w tym wieżowcu od przełomu 1989/1990 do 8 kwietnia 1995....

🖤

#gdansk
MikSob1985 - O poranku w 31. rocznicę tragicznego wybuchu gazu w wieżowcu przy alei W...

źródło: 1000130712

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 17.04.2026, 05:46:21 via Wypiek
  • 15
@MikSob1985 uważaj z ogniem żeby znowu nie jebło
  • Odpowiedz
Eustachiusz
Eustachiusz
13.04.2026, 18:30:37
  • 14
Ale wjechał burgerek na kolację ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrójne mięso i chłop najedzony
#jedzzwykopem #gotujzwykopem #burger
Eustachiusz - Ale wjechał burgerek na kolację ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrójne mięso i chłop naje...

źródło: 4992

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 13.04.2026, 20:03:12 via Wypiek
  • 3
Czy to p----------a w środku?
  • Odpowiedz
tumiwisizm
tumiwisizm
tumiwisizm
12.04.2026, 15:41:27
  • 39
Dzisiaj, podczas eksplorowania bliższej i dalszej okolicy, trafiłem na bobrzą tamę i zalany kawał lasu. Ciekawe spotkanie z przyrodą.

#bobry #spierdotrip #przyroda #las
tumiwisizm - Dzisiaj, podczas eksplorowania bliższej i dalszej okolicy, trafiłem na b...

źródło: 19422

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 13.04.2026, 13:32:09 via Wypiek
  • 0
@tumiwisizm "ku**a bober"
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
10.04.2026, 07:02:13
  • 18
a kolejna dobra wiadomość. za tydzień ma być ciepełko, wreszcie można by posiedzieć na Bulwarach i tak kontemplować.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 10.04.2026, 09:12:44 via Wypiek
  • 0
@baemaj ok, bulwaroski
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
09.04.2026, 18:12:52
  • 0
Skąd ją znam?

#pytaniedoeksperta #skadjaznam #znajomatwarz #znajomi #celebrytki
pearl_jamik - Skąd ją znam?

#pytaniedoeksperta #skadjaznam #znajomatwarz #znajomi #c...

źródło: d3fe2b6b77151862e5063abe055fe2a966de049087bbf23c89733e80f0b9ba0a

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 09.04.2026, 19:33:48 via Wypiek
  • 0
@pearl_jamik Młoda Geslerka
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga
02.04.2026, 08:21:05
  • 5
21 lat temu do domu Ojca odszedł Ojciec Święty Jan Paweł II
#papiez #feels
andrzejpodloga - 21 lat temu do domu Ojca odszedł Ojciec Święty Jan Paweł II
#papiez ...

źródło: 17751179814842891638542304091515

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 02.04.2026, 09:19:48 via Wypiek
  • 0
@andrzejpodloga o której?
  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
28.03.2026, 16:27:21
  • 23
obiad chłopski
notakjakbytotalnie_ - obiad chłopski

źródło: 1000008942

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 28.03.2026, 17:59:22 via Wypiek
  • 1
@notakjakbytotalnie_ ok, chłoposki
  • Odpowiedz
marekrz
marekrz
25.03.2026, 20:12:50
  • 38
#heheszki #humorobrazkowy
marekrz - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000007270

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

menesis
menesis 25.03.2026, 21:01:54 via Wypiek
  • 4
Jest to bardzo zabawny obrazek
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • Strona 2 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.09.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.08.2016

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking