Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mateo7-pl

mateo7-pl

Dołączył 2 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1249
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 1238
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
Baero
Baero
11.06.2026, 15:54:55
  • 0
Mam telewizję przez internet TVSmart od Jamboxa, ale nie ma kilku kanałów które mam w Orange TV. Istnieje jakaś aplikacja na Android TV, aby połączyć te 2 usługi i mieć wszystkie kanały w jednej aplikacji?
#androidtv #iptv #orange #vectra
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 11.06.2026, 21:26:20 via Wykop
  • 0
@Baero: Smartbox - od dawna rozwiązuje wszystkie problemy związane z oglądaniem filmów, seriali
i kanałów telewizyjnych też hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego szeroki wybór systemów operacyjnych i teoretycznie nieograniczone możliwości, co w przypadku SmartTV i AndroidTV nigdy nie było opcją
  • Odpowiedz
KaluHeHe
KaluHeHe
11.06.2026, 16:51:02
  • 0
Eh.... Instalacja Światłowodu w #orange
NIech was ch...
w środde mieli być, nie przyszli
przeniesiono na czwartek po 15:00
niema...
teraz bot ustawił....po 11 do 14 XDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 11.06.2026, 21:21:19 via Wykop
  • 0
@KaluHeHe: W twoim wypadku zastanowiłbym się czy internet mobilny nie byłby lepszy (a na pewno lepszy finansowo), sprawdź moje odpowiedzi na tagu #orange ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl 27.05.2026, 16:19:33
  • 6
To co obecnie dzieje się z produktami wielkich marek to jest jakieś kurva nieporozumienie stonoga.mp4 ヽ( ͠°෴ °)ノ

Mirki, powiedzcie że też wkurvia was to jak popsuły się na przestrzeni dekady chipsy lays.

W różnych dyskontach różna jakość
mateo7-pl - To co obecnie dzieje się z produktami wielkich marek to jest jakieś kurva...

źródło: stonoga nieporozumienie

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
27.05.2026, 16:19:59 via Wykop
  • 1
@mateo7-pl:
mateo7-pl - @mateo7-pl:

źródło: 707475633_1035934248775277_3734439555636834118_n

Pobierz
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
27.05.2026, 16:20:12 via Wykop
  • 1
@mateo7-pl:
mateo7-pl - @mateo7-pl:

źródło: 709734922_1705133143957641_6972570272637555333_n

Pobierz
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
27.05.2026, 16:20:31 via Wykop
  • 1
@mateo7-pl:
mateo7-pl - @mateo7-pl:

źródło: 707432711_1996972657586879_1430908553124205562_n

Pobierz
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
27.05.2026, 18:38:38 via Wykop
  • 1
@styxu: @iErdo: No też słyszałem, że lepsze są topy ze stonki już, na hejto na tych tagach pod wpisem ktoś mi wysłał jeszcze takie, ale te z kolei podobno są w aldi a czy gdzieś indziej je idzie znaleźć?
mateo7-pl - @styxu: @iErdo: No też słyszałem, że lepsze są topy ze stonki już, na hej...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
28.05.2026, 13:47:34 via Wykop
  • 0
@Dworzec_w_Rivendell: Niee, właśnie mówie tu o cebulowych, że te kupowane w interze ze standardowym wyglądem paczki są często lepsze pod względem nie tylko smaku ale i aromatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
28.05.2026, 13:48:52 via Wykop
  • 0
@LightMenago: Ovenbaked cierpią na te samą przypadłość bylejakości, głównie niedoprawienia przez co większość a czasem całe paczki są praktycznie białych czipsów
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
05.06.2026, 17:22:43 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: No właśnie nie i kilka osób też potwierdziło że szczególnie te z piłkarzami to jest jakieś k---a nieporozumienie, tu na wypoku i na hejto, poza tym ostatnio za namową jednego mirka z hejto sprawdzałem ostatnio smak Sun Snacks z aldi, karbowane zajebiste, paprykowe zwykłe dobre, cebulowe średnie ale wszystkie które tera wymieniłem są lepsze od laysów.

Dzisiaj kupiłem na próbe po paczce BIG SNACKów z dino, ser cebula i
mateo7-pl - @Cztero0404: No właśnie nie i kilka osób też potwierdziło że szczególnie ...
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
05.06.2026, 20:58:34 via Wykop
  • 0
@Cztero0404:

Aczkolwiek generalnie moim zdaniem bardzo często nawet biedra ma lepsze chipsy od lay's


huh ( ͡º ͜ʖ͡º ) ? No jestem w stanie w to uwierzyć biorąc pod uwagę jak k------o spadła jakość tej legendarnej marki, choć chrupe sobie aktualnie karbowane pikantne klasyczne ostre czili z limonką i wychodzi na to że karbowane z laysów są jeszcze jakkolwiek dobre...
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
03.06.2026, 10:30:29
  • 0
Ktoś korzysta z #njumobile klasyczny abonament? Jak zasięg, jak internet? Bo kuszą ceną na tle gigantów #orange #plus #play
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 03.06.2026, 14:28:13 via Wykop
  • 0
@luke-dolla7: A musisz koniecznie być na abo? Poczytaj moje odpowiedzi na tagu #orange bo jest duża szansa że zmienisz zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl 01.06.2026, 16:41:25
  • 2
Powiedzcie mi gdzie idzie dorwać taką kurtke jeansową (a może to nie jeans? ) jak miał Lemmy, bo szukam na necie ale wszędzie są takie gdzie widoczne jest szycie na barkach i wszystkie mają też widoczne "dwa paski" szycia idące w dół od kieszeni, a ja szukam takiej lub bardzo podobnej bez mocno widocznych szyć jak na fotografii

#modameska #moda #70s #80s #metal
mateo7-pl - Powiedzcie mi gdzie idzie dorwać taką kurtke jeansową (a może to nie jean...

źródło: lemmy kurtka 1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
01.06.2026, 17:24:27 via Wykop
  • 0
@Rustyyyy: No ok, a mógłbyś podlinkować coś w tym stylu jak wyżej? Bo ogółem hejto mnie nie zawiodło póki co spory odzew ładny i 2 linki z można powiedzieć tym, czego szukam + kminie jak taką wranglere zabarwić na fioletowo lekko jak na fotografii o ile to nie efekt samej fotografii czy aparatu który strzelał fote ( ͡º ͜ʖ͡º) ... dajcie znać
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
01.06.2026, 17:40:55 via Wykop
  • 0
Linki od mirków z hejto:
kurtka wrangler

kurtka wzorem przypomina tą co ma Lemmy na fotografii, jednak są widoczne szycia a u Lemmiego nie, no i cena d------a a z kolei na koszuli z linku niżej brak kielni w dolnej części koszuli ale je akurat by szło dorobić myśle no i jeans to jak jeden mirek z hejto wspomniał, bedzie sie łatwo farbować hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
01.06.2026, 20:23:31 via Wykop
  • 0
@Rustyyyy: Znalazłem ten model co ma na sobie Lemmy ze zdjęcia, chyba identyczna ale cena jak za złoto xD kurtka wrangler no fault z lat 70

także ja już raczej zdecyduje sie na te z empika za 150 cebulionów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciemno niebieska katana z empika
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
02.06.2026, 13:04:53 via Android
  • 0
@Rustyyyy: Ostatecznie kupiłem w big starze za 4 stówy - 30 dni na zwrot ale zostawie ją sobie raczej bo bedzie dobra do lekkiego zrobienia z niej battle jacket, a kamze jeszcze bede musiał kupić i to bedzie mój main battle jacket ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vizley
Vizley
29.05.2026, 11:24:08
  • 1
Korzysta albo korzystał ktoś z nju mobile? Właśnie kończy mi się umowa z vectrą i szukam innego dostawcy światłowodu. Nju wychodzi najkorzystniej, mianowicie 600/100mb/s za 59 zł / msc bez umowy + funbox 3.0
#internet #swiatlowod #orange #njumobile #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 29.05.2026, 16:36:00 via Wykop
  • 0
@Vizley: Jeśli nie hostujesz serwerów to pierhol światłowód i przejdź na karciarską strone mocy Orange Free ᕦ(òóˇ)ᕤ i na mirko nasz orange zawsze możesz liczyć na najlepszy support, co robić by mieć jak najwięcej GB jak najmniejszym kosztem i nie tylko hehe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Odpowiednie wycelowanie anteny i w mieście prawdopodobnie pasmo C więc obstawiam około 1Gbit/s dl
@mateo7-pl +1
@lil_buck3t: Heh, nie będziesz musiał płacić haraczu 6 dych co miecha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy kupić starter promocyjny najlepiej online, ten za piątaka, i dalej krótko mówiąc co miesiąc będą ci przychodzić paczki po 825 GB, ale to nie oznacza że
więcej
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
28.05.2026, 09:39:58
  • 1
✨️ Jak wybrać najlepszy internet i telewizję bez zobowiązań? Ⓘ
Potrzebny mi jak najszybszy, stabilny #internet i minimalny pakiet #telewizja #tv - oferta bez okresu zobowiązania.

Chciałbym podłączyć do routera dostawcy własny #router z #vpn dla maksymalnej prywatności wszystkich urządzeń bezprzewodowo łączących się z siecią (nawet, jeśli same mają apki z VPN).

Brać #vectra czy #netia
mirko_anonim - ✨️ Jak wybrać najlepszy internet i telewizję bez zobowiązań? Ⓘ
Potrzeb...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 28.05.2026, 15:01:04 via Wykop
  • 1
@marlod: OP zastanawia się Vectra czy Netia, pisze o stabilnym łączu najlepiej 2Gbitowym z dobrym uploadem a ty z netem na kartę wyskakujesz jeszcze do tego Plusa gdzie na rynku telkomów większość infrastruktury ma T-Mobile + umowy z Orange co czyni ich pierwszym wyborem w przypadku karty (Orange oczywiście najlepszy) xD no amatorka jest tu w tym momencie o----------a i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
c0rny
c0rny
c0rny
27.05.2026, 13:31:53
  • 5
Padł komuś net z Vectry? Infolinia też nie działa... jakiś atak?
#vectra #internet
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 28.05.2026, 13:55:21 via Wykop
  • 0
@c0rny: Dlatego żeby być niezależnym używa sie mobilnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mateo7-pl - @c0rny: Dlatego żeby być niezależnym używa sie mobilnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Hagy
Hagy
22.05.2026, 00:15:39
  • 4
Hej Mirki ! Orange daje zewnętrznego onta do 2gbs światłowodu ? Bo mnie chuje z bridgem wprowadzili w błąd i nie wiem czy zerwać umowę....
Krótka historia poniżej :
Aktualnie siedzę na mobilnym necie playa z zewnetrznym routerem antenowym -> pięknie tryb bridge i leci na mój router, ale czas zmienić na orange -> umowa podpisana zdalnie w ponidziałek !
Dzisiaj odebrałem tego fanboxa -> info w salonie jest tryb bridge ! Ok
Wczoraj
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 24.05.2026, 05:08:52 via Wykop
  • 0
@Hagy: Te 2Gbity/s do hostowania jak rozumiem ( ͡º ͜ʖ͡º) ? Bo nie wierzę że standardowe 1Gbitowe łącza nie dają rady z przeciętnym użytkowaniem sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl 27.05.2026, 11:39:09 via Wykop
  • 0
@Hagy: Mógłbyś odpisać na moją poprzednią odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º) ?
  • Odpowiedz

470

W Orange wdrożono AI analizującą efektywność pracowników

W Orange wdrożono AI analizującą efektywność pracowników

W Orange narasta konflikt wokół wdrażania narzędzi AI, które analizują rozmowy i lokalizację pracowników w czasie rzeczywistym.

Victor_Manzon
z
benchmark.pl
dodany: 25.05.2026, 05:26:43
  • 95
  • #
    europa
  • #
    orange
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    prawapracownicze
  • #
    mobing
mateo7-pl
mateo7-pl 25.05.2026, 13:04:04 via Wykop
  • 59
mateo7-pl

źródło: sad-troll-face-depressed-trollface

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mateo7-pl
mateo7-pl 27.05.2026, 11:22:59 via Wykop
  • 0
@damianooo8: Dobrze gada, polać mu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mateo7-pl
mateo7-pl 26.05.2026, 15:43:20
  • 6
Repostuje te krupską produkcje raz jeszcze xD

Szczerze powiem wam że nie wiem co bedziemy jedli ale... c--j, wóde bedziemy pili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://youtu.be/bO-PIo45qTA?si=WSIgUWIVo_yjJhIn

#kononowicz #patostreamy
mateo7-pl - Repostuje te krupską produkcje raz jeszcze xD 

Szczerze powiem wam że ni...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl
Autor
26.05.2026, 15:58:13 via Wykop
  • 4
@mateo7-pl: Pamiętacie złote czasy tych tagów i całe te? Ehh aż sie łezka słonowata w oku kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
karol-blabert
karol-blabert
26.05.2026, 07:46:03
  • 82
-JAK ON SIĘ NAZYWA?
-MAJOR WOJCIECH SUCHODOLSKI
-Major? O Matko Boska...
#kononowicz #patostreamy
karol-blabert - -JAK ON SIĘ NAZYWA?
-MAJOR WOJCIECH SUCHODOLSKI
-Major? O Matko Boska...

źródło: b8a574a7aceb4336e5a3528437576416654191d1420b2e93baef82d916d9305c

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 26.05.2026, 14:40:42 via Wykop
  • 0
@onogero: bliżyńskie* ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
26.05.2026, 08:19:45
  • 12
#kononowicz #barney
Raz jeszcze polecam dla was godnego, rzetelnego, okuratnego następcę legendarnej Bliżynopedii. Tylko dla prawdziwych fanów bliżynioków i barnejozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://youtube.com/@bisf2025 #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 26.05.2026, 14:30:39 via Wykop
  • 2
@Pierre_Dolony: Jeszcze Karol24 (archiwumbarnejowo) ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Bliżynopedia US17 pamiętamy [*]
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
24.05.2026, 21:13:50
  • 1
Ktos wie kim jest ta julka z filmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#janlos #szkolna17 #kononowicz #patostreamy #majorsuchodolski
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije - Ktos wie kim jest ta julka z filmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#janlos ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 25.05.2026, 13:16:48 via Wykop
  • 0
@WyZeJaOlkoholikAjaNiePije: US17... najspanialsza część polskiej jutuby uguem to byli dla nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://youtu.be/u1JMZP5qQPU?si=--2UA3vLa6zg7FhS
mateo7-pl - @WyZeJaOlkoholikAjaNiePije: US17... najspanialsza część polskiej jutuby u...
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl 24.05.2026, 20:07:06
  • 0
Repostuję raz jeszcze tę krupską produkcję xD

Szczerze powiem wam że nie wiem co bedziemy jedli ale... c--j, wóde bedziemy pili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://youtu.be/bO-PIo45qTA?si=_-jJgBHhv-nvJ46c

#kononowicz #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 24.05.2026, 12:23:16
  • 1
#kononowicz #internet #polska #mexicano #mexicanotv #p-------y #szkolna17 #bialystok

Szczerze powiem wam że nie wiem co bedziemy jedli ale... c--j, wóde bedziemy pili ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://youtu.be/bO-PIo45qTA?si=_-jJgBHhv-nvJ46c #patostreamy
mateo7-pl - #kononowicz #internet #polska #mexicano #mexicanotv #p-------y #szkolna17...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wahitisyu
Wahitisyu
24.05.2026, 10:29:27
  • 1
#internet #orange

Macie internet?

___________

  • Tak 71.0% (22)
  • Nie 29.0% (9)

Oddanych głosów: 31

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateo7-pl
mateo7-pl 24.05.2026, 10:32:05 via Wykop
  • 5
@Wahitisyu: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mateo7-pl - @Wahitisyu: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
mateo7-pl
mateo7-pl 24.05.2026, 10:38:49 via Wykop
  • 1
@Wahitisyu: Mobilny? Jakby to był dzień roboczy to bym powiedział że coś naprawiajo czy tam modernizujo BTSa, nowe pasmo stawiają ale w samo południe w dzień Pański ( ͡º ͜ʖ͡º) ... przeciążony musi być ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Mateo7 PL

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking