Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
maaRcel

maaRcel

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 37702
  • Znaleziska 8473
  • Mikroblog 29229
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 132
maaRcel
maaRcel 01.02.2019, 18:01:29
  • 3
Już za chwilę prezentacja #suzuki #jimny w MM Cars w #katowice . Piękny jest ten samochód na żywo!
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maaRcel
maaRcel
Autor
05.02.2019, 21:02:33
  • 2
@elmo141:
maaRcel - @elmo141:

źródło: comment_vheueUuW5ZBCBiMf48gMFbe1HIQR0F43.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
maaRcel
maaRcel
Autor
05.02.2019, 21:12:13
  • 1
@Paviarotti: prezentacja fajna, autko piękne. Co do pomacania to był jeden egzemplarz - baaardzo oblegany i nawet zdjęcia nie dało się zrobić bez tłumu ludzi. Na jazdę próbną można się było umówić - nie było możliwości podczas prezentacji. Jakaś oferta jest przygotowana do 15 marca, ale konkrety już ze sprzedawcami.
  • Odpowiedz
maaRcel
maaRcel 31.12.2018, 23:12:23
  • 4
Do Siego roku!
#sylwesterzwykopem
#nowyrokzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maaRcel
maaRcel 23.11.2018, 07:22:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Borowczyk na Polsacie news
#f1 #kubica
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo
23.11.2018, 07:29:44
  • 0
@maaRcel: co tam mówi?
  • Odpowiedz
marsellus
marsellus
23.11.2018, 07:42:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reepo: pewnie p------i farmazony jak to on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

598

Grupa Żywiec kupuje Browar Namysłów za 500 mln zł

Pokaż treści 18+

Grupa Żywiec kupuje Browar Namysłów za 500 mln zł

Grupa Żywiec zawarła 12 listopada umowę z Chicago Poland Investment Group w sprawie nabycia 100 proc. udziałów Browaru Namysłów. Cena podstawowa transakcji została ustalona na 500 mln zł - podała spółka w komunikacie.

Draakul
z
forsal.pl
dodany: 13.11.2018, 10:06:02
  • 230
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    piwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    pieniadze
  • #
    gielda
maaRcel
maaRcel 13.11.2018, 18:06:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Nieeeeeeeeeeeeee...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1132

poziom redaktora Węglarczyka zachwyca ♂️

poziom redaktora Węglarczyka zachwyca ♂️

#dramat #kpina

boleek
z
twitter.com
dodany: 06.11.2018, 12:28:56
  • 271
  • #
    polska
  • #
    poprawnoscpollityczna
maaRcel
maaRcel 07.11.2018, 08:19:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A teraz wszyscy pomyślcie ile ruchu na Twitterze mu nakręciliście...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maaRcel
maaRcel 02.10.2018, 16:40:29
  • 7
Omg! Cały Spodek na Szustaku. Parkować trzeba na Giszowcu, bo bliżej nie ma miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#katowice
maaRcel - Omg! Cały Spodek na Szustaku. Parkować trzeba na Giszowcu, bo bliżej nie ma...

źródło: comment_cDkQypygwwZiaR20BJVXJmiJmnY6QC6x.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cofko
cofko
02.10.2018, 16:55:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maaRcel: Szustak w Kato i nic nie wiedziałem o tym? ;/
  • Odpowiedz
kipowrot
kipowrot
02.10.2018, 18:00:46 via Android
  • 2
@maaRcel kto to jest?
  • Odpowiedz
maaRcel
maaRcel 23.09.2018, 21:02:37
  • 4
Ożeszku... #katowice żyjecie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szynszyla2018
szynszyla2018
23.09.2018, 21:11:33 via Android
  • 0
Wlaneło, aż się szyby zatrzęsły (ⴲ﹏ⴲ)/
  • Odpowiedz
l.....2
l.....2
konto usunięte 23.09.2018, 21:15:04
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

maaRcel
maaRcel 07.08.2018, 19:32:56
  • 2
Bezalkoholowy heineken to niesamowite gunwo!
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

358

Zmarł Sergio Marchionne, były szef Fiata

Zmarł Sergio Marchionne, były szef Fiata

Nie żyje Sergio Marchionne, były szef Fiata Chryslera - informuje Bloomberg. Włoch miał 66 lat.

kierowca_furmanki
z
businessinsider.com.pl
dodany: 25.07.2018, 10:02:48
  • 67
  • #
    swiat
  • #
    sport
  • #
    f1
  • #
    fiat
  • #
    ferrari
  • #
    formula1
maaRcel
maaRcel 25.07.2018, 16:45:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@budus2: głupoty gadasz. 500L i 500X jest pełno na drogach. Bardzo fajne autka. Sam rozważałem w zeszłym roku L, ale dealer nie potrafił podstawić odpowiedniego modelu na jazdę próbną, żonie nie spasowała skrzynia biegów i zakochałem się w Vitarze. Niemniej jednak to świetny MPV, wygodnie siedzi się w środku, fajny bagażnik, można fajnie wyposażyć.
maaRcel
maaRcel 22.07.2018, 18:45:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
A w #myslowice #tesla x
maaRcel - A w #myslowice #tesla x

źródło: comment_YbHkeFZ0RDHjgyORNNBxbQoXGMJ8nXrd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bsl
bsl
22.07.2018, 18:48:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maaRcel: myślę że może to być autka właściciela pewnej hurtowni farmaceutycznej w Katowicach
  • Odpowiedz
wookash84
wookash84
22.07.2018, 19:25:09 via Android
  • 0
@maaRcel Do niedawna w okolicach urzędu miasta często widywałem Teslę S w tym samym kolorze z rejestracją z woj. łódzkiego
  • Odpowiedz
maaRcel
maaRcel 13.07.2018, 18:28:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
a po deszczu...
#katowice
maaRcel - a po deszczu...
#katowice

źródło: comment_GOx72sOkwMs7d4j3Q5vSmaWUsoRIPE2T.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXe1987
eXe1987
eXe1987
13.07.2018, 19:22:05
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

maaRcel
maaRcel 13.07.2018, 18:01:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1770

Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem reprezentacji Polski!

Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem reprezentacji Polski!

Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem reprezentacji Polski!

Jedrula93
z
laczynaspilka.pl
dodany: 12.07.2018, 09:14:57
  • 645
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    reprezentacja
  • #
    mecz
maaRcel
maaRcel 12.07.2018, 12:21:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Tak sobie myślę, że skoro jest konflikt na linii Lewandowski - Błaszczykowski, to jaki będzie wpływ wyboru wujka Kuby na tę sytuację?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maaRcel
maaRcel 09.07.2018, 11:00:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Już za 3 godziny posiedzę tu jeszcze 16 godzin
#pracbaza #gorzkiezale #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht
09.07.2018, 11:11:52
  • 0
@maaRcel: nie zwracam uwagi kto co ma w avatarze¯\_(ツ)_/¯ to powodzenia, ale 19h to jakieś chore :D
  • Odpowiedz
maaRcel
maaRcel
Autor
09.07.2018, 11:43:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nairoht: 24h - pięć już za mną
  • Odpowiedz
maaRcel
maaRcel 07.07.2018, 20:22:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
To jest niemożliwe! Modric!
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maaRcel
maaRcel 07.07.2018, 20:20:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
108 minuta #mecz, Chorwacja wygrywa, padają ze zmęczenia i gonią za każdą piłką jak dziki. Na drugim biegunie jest ostatnie 10 minut meczu Polska-Japonia. Wstyd!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maaRcel
maaRcel 28.06.2018, 15:37:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Atmosfera, atmosfera!
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1453

[AFERA] "Przejechaliśmy" się w Tatralandii, ale nie na zjeżdżalniach ;)

[AFERA] "Przejechaliśmy" się w Tatralandii, ale nie na zjeżdżalniach ;)

Pojechaliśmy na baseny na Słowacji, zapłaciliśmy 100 EUR a 3/4 atrakcji nieczynne. Przed kasami info, że wszystko otwarte. Nie odpisują, nie chcieli zwrócić kasy. Pomożecie? ;)

throwaway212
z
wykop.pl
dodany: 26.06.2018, 18:30:10
  • 142
  • #
    afera
  • #
    tatralandia
  • #
    parkwodny
  • #
    slowacja
maaRcel
maaRcel 27.06.2018, 06:12:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monamie222: właśnie jestem w Egerze - 3 raz w ciągu 4 lat. Piękne miejsce.
maaRcel
maaRcel 27.06.2018, 06:57:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monamie222: aktualnie tak jak na zdjęciu, ale ogólnie jest fajnie. Wczoraj około 15 trochę popadało - przenieśliśmy się do wewnętrznych basenów. Do zwiedzania pogoda jest super, do siedzenia na basenach jest fajna - czasem trzeba się schować. Dziś ma być chłodniej, ale wybieramy się na zwiedzanie samochodem.
maaRcel - @monamie222: aktualnie tak jak na zdjęciu, ale ogólnie jest fajnie. Wczoraj...

źródło: comment_iGIiDwIsLLtu3QZdF876cibBVpukZDpR.jpg

Pobierz
maaRcel
maaRcel 28.06.2018, 06:51:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@janekplaskacz: wyboru raczej nie ma - baseny. Rodzinny bilet 2+2 to 6000ft, w przeciwieństwie do innych basenów na Węgrzech zjeżdżalnie nie są dodatkowo płatne. Przy głównym wejściu jest mały, ciepły basen, za nim duży do zabaw, pływania (temp. 25st). Następnie dwa lecznicze -dla dzieci i dorosłych. Potem jest siarkowy - 39 st - świetny jak jest chłodniej. Następny jest częściowo zadaszony, częściowo zamknięty z "rwącą rzeką", "wodospadem". Gdy jest puszczony
maaRcel - @janekplaskacz: wyboru raczej nie ma - baseny. Rodzinny bilet 2+2 to 6000ft...

źródło: comment_tihPAel5ldXQceGAeqj6kFQqbDBL1nnI.jpg

Pobierz
maaRcel
maaRcel 24.06.2018, 21:18:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
Szkoda mi Lewego. Teraz jest jazda po Nim: "dla Niemca bym strzelił", "grunt, że na mam łupieżu", "zjedz pierożka". A prawda jest taka, że to jedyny gwiazdor naszej reprezentacji. Samo uczestnictwo w mundialu to jego zasługa. A za trenera ma gościa, który na najważniejszym turnieju życia eksperymentuje z ustawieniem, bierze tam kolesia od atmosfery, przy wyniku 0:3 wpuszcza Glika...
#mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adrian43
adrian43
24.06.2018, 21:21:19
  • 85
@maaRcel: wszyscy wymagają od Lewego cudów, tak jak to robi CR7. Tylko że to są zupełnie inni piłkarze. Kowal jedzie po nim jak po burej suce jak by to Lewy miał jednocześnie bronić, rozgrywać i atakować. Lewy to typowy egzekutor dostanie piłkę to w 90% akcji jest bramka. Chłop się nie rozdwoi i nie załatwi na awansu do kolejnej rundy, załatwił nam już 2 eliminację. Jak by nie on to
  • Odpowiedz
pawelczixd
pawelczixd
24.06.2018, 21:22:00 via Android
  • 71
@maaRcel dokładnie, Lewandowski nie jest niczemu winien. Janusze, które znają jedno nazwisko i boli ich, że człowiek potrafi zarabiać na swojej karierze są żałośni.
  • Odpowiedz
maaRcel
maaRcel 24.06.2018, 20:25:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To jeszcze #mecz z Japonią i do "Polszy migiem"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 27
  • Strona 20 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.10.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.11.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking