Wpis z mikrobloga

Mirki, jedziemy z kolejnym wpisem pod tagiem #budujegrilla. Tym razem zastanawiałem się jak najlepiej zrobić płytę. Stanęło na tym, że na około zrobię "szalunek" z murowanych kamieni, wrzucę trochę drutów i będzie dobrze. Do tego palenisko odrobinę niżej. Wyszło, że płyta ma grubość około 15cm, a sam blat znajduje się na wysokości około 95cm - na stojąco bardzo wygodnie można operować na nim. Najwięcej zabawy było ze zdobyciem płaskich kamieni, a po tym pierwszy raz musiałem użyć w tak dużym zakresie szlifierki do ich docinania. Efekt oceńcie sami, ja jestem bardzo zadowolony.

#majsterkowanie #diy #grill

Poprzednie wpisy:
1. Pierwszy wpis - ogólnie o co chodzi
2. Drugi wpis
3. Trzeci wpis

Wołam zainteresowanych @Mirekzkolega @Zakarin @dociekliwyobserwator + poprzez mirkolisty plusujących ostatni wpis.
Pobierz loozaque - Mirki, jedziemy z kolejnym wpisem pod tagiem #budujegrilla. Tym razem zast...
źródło: comment_l3ZnADYpHwTCmPBty1waw7FYwaYThGME.jpg
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loozaque: ogólnie bardzo fajnie i szacun, ale te płaskie kamienie akurat mi się nie podobają :P Kojarzą mi się z popękaną posadzką :D


@Harold: wszystkim nie dogodzę :) sami mieliśmy do myślenia jak to rozwiązać, ale stanęło na tym, że deska z kiełbaskami ma stać stabilnie podczas ich krojenia.