Jest jakakolwiek działająca aplikacja na #android do sparowania #iqos 3 Multi? Oficjalna Iqosa pobrana z nieoficjalnego źrodła nie działa, a Sticks Today też nie wspiera modelu Multi. ( ͡°ʖ̯͡°) #pytanie
Elo Mircy! ( ͡~ ͜ʖ͡°) Oddałem w poniedziałek na gwarancję mój Xiaomi Mi8 Lite do CCS przez Playa. Dopiero dziś wskoczył status, że przyjęli zgłoszenie. Sprawa wygląda tak, że telefon nagle, sam od siebie będąc uśpiony zaczął się w kółko włączać i wyłączać (zanim jeszcze pojawiło się logo bootowania Androida). Nie reaguje na próbę wyłączenia, taka pętla restartowania się jest aż do momentu całkowitego wyładowania baterii. Jak
@k3lt: ale oni nawet mogą nie widzieć jaki ROM tam siedzi, bo zanim system zacznie startować i nawet jeszcze ikonka odblokowanej kłódki z podpisem "Unlocked" nie zdąży się pojawić, to telefon już się resetuje, a samo odblokowanie BL i wgranie MIUIPolska nie skutkuje ich zdaniem utratą gwarancji ( ͡°͜ʖ͡°) Czytałem nawet opinie, że z Magiskiem spokojnie naprawiali telefon. Jestem ciekawy co nagle mogło paść,
Czy ktoś z użytkowników #miband5 w wersji chińskiej będzie w stanie potwierdzić czy pojawi/już pojawił się polski język po premierze globalnej? ( ͡°͜ʖ͡°) #xiaomi #miband #pytanie
Wysłane 8.07 PostNL z Chin. Jak rozumieć ten ostatni status, leci już do Polski? Zastanawiam się czy do końca przyszłego tygodnia jest szansa, że przyjdzie (zamówiony na urodziny #miband5 ( ͡°͜ʖ͡°))? #postnl #tracking #alipaczka #zakupyzchin
@logixdev: Dzięki! Alipaczka pokazuje mi to co u Ciebie na screenie ale tracking PostNL wyświetlił to jako "pre-advised to PostNL". Ciekawe co z tego będzie.
Flakon nabyty drogą kupna dziś ( ͡°͜ʖ͡°) Moim zdaniem jeden z najmniej docenianych zapachów, a szkoda, bo o połowę tańszy zamiennik 1 Milliona od Paco Rabanne, przy czym w moim mniemaniu znacznie lepszy pod kątem zapachu, bo nieco oryginalniejszy, ma w sobie też trochę domieszki Carolina Herrera 212 VIP. Parametry może nieco słabsze niż dzieło Paco, ale wielu reformulacji nie przeszedł i niezmiennie są w porządku,
jak ma się Halloween Man do Frank Olivier Passion Man?
Kusił mnie zakup Hallowena, ale jakoś mam opory przed blink buyem. Mam flakon Franka, ale jakoś cynamon i wanilia mnie przeraża w otwarciu. Za dużo i za słodko, nie moje klimaty, jakieś dziwne to połączenie choć lubie słodkie klimaty. @mekekeke @logixdev
O której godzinie zazwyczaj dostawaliście informację o zamówieniu gotowym do odbioru przy odbiorze osobistym w #notino i czy w soboty też? Zamówiłem w piątek w nocy i była informacja, że dziś do odbioru będzie, ale nic jeszcze nie przyszło. #perfumy #pytanie
Elo Mircy. Wysłali mi MiBanda 5 z Chin, dostałem kod śledzenia LT*********NL. To jest PostNL według informacji z #alipaczka ale to chyba niemożliwe, wybrałem Standard Shipping (sklep Goldway). Co to za przewoźnik i za ile mogę liczyć, że paczka będzie u mnie? Na razie w trackingu przyjęta w sortowni w Chinach (4px). #tracking #zakupyzchin #pytanie #aliexpress
Elo Mircy. Kupiłem 2x #miband5 w Goldway, wyszło 230 zł z kuponem. Legitny sklep, nie? Ile mniej więcej idą paczki stamtąd i czy jest jakieś ryzyko na naliczenie tego cła czy coś? Kupuję drugi raz w CN, wcześniej jakiś rok temu jedynie myjkę do twarzy jedynej prawilnej firmy, stąd moje pytanie o doświadczenia z tym sklepem ( ͡°͜ʖ͡°) #goldway #aliexpress
@logixdev: ja jak kilka razy z tego sklepu zamawiałem to przeważnie 2-3 tyg, choć raz miałem ~70 dni. Tracking siedział od 1,5 miesiąca w jednym miejscu to kasę oddali a za tydz. paczka u mnie. @luukasek: jeszcze nie
Jak z najnowszymi wypustami Encre Noire pod względem trwałości i projekcji? Szukam czegoś do stówki powiedzmy nietuzinkowego i przede wszystkim z szeroką projekcją (nawet kosztem większej ilości psiknięć). Nada się? #perfumy #pytanie
Dziś niespodziewanie dołączam do grupy kwarantannowiczów ( ͡°͜ʖ͡°) Żadnych objawów ani u mnie ani wśród osoby z domowników, która miała kontakt w pracy z osobą zakażoną. A jakie jaja wyszły z sanepidem i jaki bałagan tam panuje może opisze na #anonimowemirkowyznania ( ͡º͜ʖ͡º) #koronawirus #covid19
Jeśli laptop się uruchamia, ale nie wyświetla obrazu ani na ekranie ani przez HDMI, to najpewniej karta graficzna padnięta czy coś jeszcze może być tego powodem? Bo ogólnie to jest integra, więc to mnie dziwi. Model laptopa to HP 625 7HP64 jeśli to coś pomoże. P.S. Wymontowałem z niego dysku w celu zgrania danych (o czym pisałem w dwóch poprzednich wpisach) i pod innym komputerem z Windowsem jak podpiąłem kablem SATA3, to
@logixdev: imo dysk nie ma nic wspólnego z obrazem, może nie bootować, ale obraz jako raki powinien być. Chociażby ustawienia bios, czy informacja, że nie może zbootować z dysku
Mircy, ktoś może polecić jakieś ładne i mało uczęszczane szlaki górskie lub ogólnie ładne miejsca do fotek i zwiedzania z #rozowypasek w Beskidzie Śląskim (Wisła/Ustroń, okolice i po drodze w trasie z Katowic)? Szukamy czegoś na jednodniowy wypad, ale bez tłumów i unikania typowych turystycznych miejsc, które pewnie wciąż będą zamknięte ( ͡°͜ʖ͡°) #beskidy #pytanie #podroze #gory
Jeśli mój dysk NTFS ma jeden błędny sektor według informacji z narzędzia dyskowego Ubuntu, to da radę go naprawić chkdsk /f? Tej głównej partycji z której chcę zgrać dane nie da się zamontować. :/ Próbowałem fsck i ntfsfix, ale wyskakuje błąd (Reading $MFTMirr... ntfsattrpreadi: ntfspread_failed: Input/output error FAILED). Jakieś pomysły? Fajnie jakby z poziomu Linuxa dało się to zrobić, bo wcześniej Windows mi w ogóle tego dysku nie
Mircy, mam dysk SATA wyjęty z laptopa z którego chcę zgrać pliki. W BIOS jest normalnie widoczny, ale w Windowsie go nie ma, ani w Eksploratorze ani Menedżerze urządzeń czy Zarządzaniu komputerem. Jak na to zaradzić? Podpięty po działającym kablu SATA3 (mam tam zawsze wpięty SSD z Hackintoshem). #pytanie #komputery #informatyka #dyski
@logixdev: a to jedyna opcja czy pierwsza, bo jak jest więcej to jak nie da rady z WBM to przeskoczy na kolejną metodę bootwania. W ogóle to na jakim sprzęcie podłączasz ten dysk?
Onet Rano w czasie pandemii #koronawirus ( ͡°͜ʖ͡°) Po cholerę on jeździ tym Lexusem po mieście, skoro gość i tak na Skype, to mógłby równie dobrze siedzieć w piżamie i kapciach w domu. Do tego ta kawa Starbucks z tyłu ¯\_(ツ)_/¯ #onetrano #heheszki
@esquina: odwoływał się od wyroku i jego adwokat walczył o obniżenie go, ale sąd wniosek uchylił i będzie siedział chyba te 8, dożywotni zakaz prowadzenia aut
#pytanie
Komentarz usunięty przez autora