Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Elo Mircy. Wysłali mi MiBanda 5 z Chin, dostałem kod śledzenia LT*********NL. To jest PostNL według informacji z #alipaczka ale to chyba niemożliwe, wybrałem Standard Shipping (sklep Goldway). Co to za przewoźnik i za ile mogę liczyć, że paczka będzie u mnie? Na razie w trackingu przyjęta w sortowni w Chinach (4px).
#tracking #zakupyzchin #pytanie #aliexpress
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@logixdev: może iść do 60 dni albo więcej, ass nie zawsze zaczyna się od 0045 może to być SG, NL co tam AliExpress sobie wymyśli, przyjdzie tradycyjną pocztą, moga być naliczone dodatkowe opłaty ( )
  • Odpowiedz
@logixdev: Niestety mam to samo, wybrany ASS, myślałem że będzie 0045 czyli Poczta Polska i 2-3 tygodnie czekania a oni wysłali podobnie jak do Ciebie pocztą holenderską NL. Idzie już 40 dni i końca nie widać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@logixdev: @fervex1: 0045 też ostatnio ma problemy. Jedne paczki orzrchodza, a drugie tkwią w Belgii. Co do ASS to nie ma się na to wpływu bo to decyduje zdaje się Ali ostatecznie czym będzie wyslane. Ja się o tym boleśnie przekonałem zamawiając lampę do aparatu jak mi wysłali SG i pierwszy raz w wieloletniej karierze na Ali musiałem się droczyć z celnym w Przemyślu xd
  • Odpowiedz
@logixdev: Możesz wpaść na VAT, na przesyłki o wartości większej niż 22EUR często nakłada się VAT - wiem bo wczoraj sam odbierałem paczkę z Ali niby była mała ale celnicy i tak się przyczepili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzienny: to było zaraz przed epidemia. Szło 14 dni do Polski i byłoby w 15 dzień u mnie, ale wysłali z lokalnego WERu zamiast do mnie na pocztę to do Przemyśla. Tam mimo kontaktu, próśb, wysyłania co tylko chcieli puścili paczkę dopiero po 14 dniach bo miałem się poczuć jak gówno bo takie mają procedury xd a do WERu dodzwonić się jest strasznie trudno. Sam list z WER Przemysł przyszedł jak
  • Odpowiedz
@desygnat: O, czyli w 2 tygodnie może jednak przyjść. A ja już zdążyłem chińczyka na PW zwyzywać, że wysłał mi paczką, która może iść dwa miesiące. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz