Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
logitech07
logitech07

logitech07

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3313
  • Znaleziska 499
  • Mikroblog 2814
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 23
logitech07
logitech07
logitech07 26.09.2019, 12:36:58
  • 0
#perfumy #rozbiorka

Czy ktoś ma wolne zasoby do rozlewki, ale damskich zapachów?
Wziąłbym 5x 10ml czegoś na test dla różowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loginu_brak
loginu_brak
loginu_brak
26.09.2019, 13:28:36
  • 1
@MirkobIog: @duzyalf: poszła lista na pw
  • Odpowiedz
pawelwojciech
pawelwojciech
pawelwojciech
27.09.2019, 06:09:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
D3v0
D3v0
24.09.2019, 11:38:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 24.09.2019, 13:40:11
  • 1
@D3v0: @Nokimochishii: to lepsza proma na Balantynę jest w Auchan na Czechowie. Wczoraj za 52zł za litr płaciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JohnyMlgPlayerS
JohnyMlgPlayerS
19.09.2019, 08:53:30
  • 0
Interesował się ktoś lub korzystał z ubezpieczenia telefonu? Porównuję oferty i wszystko wygląda tak samo, nie wiem jak koniec końców wygląda egzekucja takiego ubezpieczenia czyli czy bez problemu wymieniają szybkę bez problemów czy jednak takie problemy są. Podzielcie się doświadczeniami i z czego korzystacie
Będę chciał ubezpieczyć s10/s10 plus
#telefony #smartfon #samsung #ubezpieczenia #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 19.09.2019, 09:55:39
  • 0
@JohnyMlgPlayerS: Screenity. 9,99 miesięcznie, obejmuje naprawę wyświetlacza do 1000zł.
  • Odpowiedz
EleganckiVariacik
EleganckiVariacik
EleganckiVariacik
16.09.2019, 14:59:50
  • 0
Witam, kończy mi się abobament w Play w związku z czym szukam lepszej oferty.

Mam telefon i nie potrzebuje drugiego. Interesują mnie:
- nielimitowany internet,
- Tidal w abonamencie (do 20pln/mies max bo tyle kosztuje bezpośrednio)
- mniej ważne rozmowy i
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 18.09.2019, 17:38:23
  • 0
@EleganckiVariacik: plush, 25 ziko bez umowy
  • Odpowiedz
kita1203
kita1203
16.09.2019, 11:25:02
  • 0
Mam pytanie jak zrobić hard reset albo odzyskać dane z telefonu który ma pęknięty wyświetlacz telefon to Samsung Galaxy S5 neo.
#telefony #elektronika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 16.09.2019, 11:57:18
  • 0
@kita1203: jak chcesz to możemy je odzyskać :) cena 350zł, priv.
  • Odpowiedz
StormtrUper
StormtrUper
05.09.2019, 12:43:05
  • 2
Jest w #lublin jakaś myjnia samochodowa, samoobsługowa z możliwością płatności kartą? Najlepiej jakby jakaś nowa, gdzie ciśnienie jest normalne i dobra chemia.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 06.09.2019, 09:17:25
  • 0
@StormtrUper: Domeyki. Aczkolwiek ostatnio było włamanie i nie wiem czy już naprawili terminal płatniczy, bo też został uszkodzony. Byłem tydzień temu to jeszcze nie działał.
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07 06.09.2019, 10:18:45
  • 0
@StormtrUper: No i gitara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
koters
koters
28.08.2019, 13:25:55
  • 0
Mirasy kto #mazda #mazda6 z silnikiem 2.0 benzyna 145 kucy i powie ile realnie pali? Mam pierwszą wersję, chciałbym teraz salon, kusi Mazda ale moja pali 10+ i chciałbym trochę zejść;]
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 29.08.2019, 13:56:02
  • 0
@Astygmatyk: jak chcesz to mam dobrą sztukę do sprzedania jak się dogadamy :)
  • Odpowiedz
snwptest
snwptest
29.08.2019, 13:47:10
  • 1
Nie mogę znaleźć polskiej instrukcji do Mazda 5 (2008, 2.0 benzin 145KM) w PDF. Na forum mazdaspeed.pl są 11 letnie wątki i nieaktywne linki a TEJ instrukcji nie mogę pobrać na dysk (jakiś błąd 404 po captcha). Kaczka nie wypluwa wyników po polsku albo brak pdf.

Poratuje ktoś linkiem do działającej instrukcji?

#motoryzacja #samochody #mazda

@widmo82
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 29.08.2019, 13:53:40
  • 1
@snwptest: trzymaj, https://gofile.io/?c=bpPL1J
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07 29.08.2019, 13:54:08
  • 1
@snwptest: wystarczyło otworzyć źródło, załadować do samego końca wszystkie strony PDF i zapisać (ctrl + s) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skibi
skibi
26.08.2019, 13:51:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#blik #banki
Wyjasnijcie mi to porządnie- wypłata blikiem w jakimkolwiek bankomacie w kraju jest bez opłat? Czyli mam konto w santander A blikiem w pko bp biorę i żadnej prowizji nie ciągną?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 26.08.2019, 14:11:12
  • 0
@skibi: nie bedzie prowizji
  • Odpowiedz
LetMeStay
LetMeStay
08.08.2019, 10:50:13 via iOS
  • 0
Zna ktoś rozwiązanie? #lamiglowki
LetMeStay - Zna ktoś rozwiązanie? #lamiglowki

źródło: comment_i4jMx1OYw2VOoQ5uG2OK2amF0xHi0xgC.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 08.08.2019, 11:38:48
  • 0
@LetMeStay: nigger ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Shirako
Shirako
05.08.2019, 08:29:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jakby ktoś jechał Kraśnickimi dzisiaj to niech spojrzy po ile LPG na CircleK bo Fuelio pokazuje 1,74 i nie wiem czy ktoś sobie żartów nie robi zwyczajnie XD

#lublin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 06.08.2019, 08:56:52
  • 0
@Shirako: 1,94 było
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07 23.07.2019, 10:25:01
  • 0
#reklamacja #millenium #banki

Jak długo czekaliście na zwrot kasy, która utknęła we wpłatomacie Millenium?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07
Autor
23.07.2019, 10:30:48
  • 0
@Igrekpl: 15 dni roboczych niby
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07
Autor
26.07.2019, 07:32:25
  • 1
@Igrekpl: @FHA96: dla potomnych. Dziś przyszedł przelew, więc 3 dni czekania :)
  • Odpowiedz
Phillippus
Phillippus
25.07.2019, 13:46:54 via Android
  • 99
JA P------E XD.
Jestem dziś na siłowni i już swoje zrobilem to idę do szatni otwieram kłódkę i biorę rzeczy pod prysznic i jak biały człowiek zamykam kłódkę na kod idę się kąpać. Wracam a te k------o nie działa. Ciągnę poprawiam wpisuje dobre kody i nic. I w samych majtkach z---------m przez całą siłownię po pracownika i przychodzi z formularzem wypisałem to szczegółowo co gdzie jest i uciął j----ą kłódkę. CZEMU ONA
Phillippus - JA P------E XD. 
Jestem dziś na siłowni i już swoje zrobilem to idę do s...

źródło: comment_GwLMTDMtoPbCyFN5h9qJdCuowey4qFIS.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 25.07.2019, 14:43:42
  • 1
@Phillippus: to tylko 9999 kombinacji, po kolei byś leciał i w godzinke byś otworzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mijkron
mijkron
25.07.2019, 10:17:51
  • 0
Jaki największy rabat można dostać na booking?

#booking #bokingcom #wakacje #hotel #nocleg #rabat
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 25.07.2019, 10:21:12
  • 0
@mijkron: 10% chyba
  • Odpowiedz

777

Automatyczne wybieranie numerów wewnętrznych na infoliniach

Automatyczne wybieranie numerów wewnętrznych na infoliniach

Jeśli zdarzyło się Wam dzwonić do jakichś firm, to wiecie, jak żmudne może być „przebicie” się przez automat. Na szczęście proces ten można ułatwić, używając przecinka i średnika przy wybieraniu numeru telefonu.

login-jest-zajety
z
imagazine.pl
dodany: 24.07.2019, 09:31:33
  • 128
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    protip
  • #
    lifehack
  • #
    telefony
  • #
    android
logitech07
logitech07
logitech07 24.07.2019, 12:24:41
  • 11
@cherryq: w Plusie jak zasilasz konto mix/karta przez numer z abonamentu to doliczają kwotę do rachunku, a doładowanie jest większe o różne bonusy. Od 5zł do 20zł.

http://www.plus.pl/uslugi/doladowanie-za-pomoca-telefonu-w-abonamencie
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 21
  • Strona 8 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.03.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking