Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
logitech07
logitech07

logitech07

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3313
  • Znaleziska 499
  • Mikroblog 2814
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 23
S.....b
S.....b
konto usunięte 09.01.2020, 09:18:35
  • 0
ile czasu musi minąć od umowy notarialnej bym widniał w księdze wieczystej jako właściciel?

#nieruchomosci #prawo #urzedasstory #sadowehistorie #kupnomieszkania
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 09.01.2020, 09:19:46 via iOS
  • 0
Zależy od miasta. W Lublinie około miesiąca.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
06.01.2020, 19:02:23
  • 1
Mircy ile czasu realnie teraz czeka się na paszport w #lublin ?
Tak wiem, że DO 30 dni ;) chodzi mi o realny czas teraz.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 07.01.2020, 14:21:15
  • 0
@dominowiak: 3 grudnia złożony wniosek, 9 grudnia odebrany paszport.
  • Odpowiedz

747

Ubezpieczasz swój dom? Okazuje się, że takie ubezpieczenie może być gó**o warte!

Ubezpieczasz swój dom? Okazuje się, że takie ubezpieczenie może być gó**o warte!

Znajomy podesłał mi artykuł. Po jego przeczytaniu nieźle się wkurzyłem, szczególnie na moją agentkę ubezpieczeniową do której miałem zaufanie, i której dałem zarabiać przez 10 lat. Okazało się, że "zapomniała" wspomnieć o bardzo ważnej sprawie. Czy wy też macie takie zapisy w swoich polisach na dom?

tomasz_klimek
z
dragonenergy.pl
dodany: 03.01.2020, 20:38:31
  • 455
  • #
    dom
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    budownictwo
  • #
    prawo
  • #
    polska
logitech07
logitech07
logitech07 05.01.2020, 22:04:10 via iOS
  • 0
@dsctom: U mnie chodzili ostatnio. Wkładali do wszystkich gniazdek jakiś swój sprzęt i zapisywali jakieś wyniki pomiarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
daeun
daeun
01.01.2020, 17:58:15 via Android
  • 170
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 01.01.2020, 18:44:38
  • 30
@daeun: jak sam wymyślasz to wszystko to szacun xDDDD
  • Odpowiedz

677

RTV EURO AGD nie wykonuje sprzedawanych przez siebie usług?

RTV EURO AGD nie wykonuje sprzedawanych przez siebie usług?

TLDR: Sklep od prawie 2 tygodni nie chce mi wnieść kupionej u nich lodówki mimo wykupionej usługi wniesienia.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 12.12.2019, 17:04:02
  • 133
  • #
    afera
  • #
    blackfriday
  • #
    eurortvagd
  • #
    zalesie
  • #
    oszukujo
  • #
    agd
logitech07
logitech07
logitech07 13.12.2019, 15:56:02
  • -10
gbb72mcdfn


@Skawarotka: OleOle, https://www.oleole.pl/lodowki/lg-gbb72mcdfn.bhtml?from=ceneo&p=2599.00&cr=0&t=20191213-1432
moze_sie_przyda
moze_sie_przyda
moze_sie_przyda
11.12.2019, 13:04:33
  • 0
Hej #perfumy,

narzeczona wąchała na lotnisku perfum, ktory jej sie bardzo podobał, ale zapomnialem pstryknąć zdjęcia flakonika. Ktoś może kojarzy perfum o wysokim prostokatnym flakonie z główka misia (widzialem, ze to jest jakas seria, jedna butelka byla taka kolorowa i inne w innych kolorach). Nie chodzio o Moschino.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 11.12.2019, 13:51:47
  • 0
TOUS


@moze_sie_przyda: e-glamour
  • Odpowiedz
wonsz_zabujca
wonsz_zabujca
wonsz_zabujca
06.12.2019, 12:23:30
  • 4
Hej, widzę, że została zamknięta kolejna flacha Tom Forda, także jeśli są jeszcze chętni to mogę jedna rozlac :)

https://www.fragrantica.com/perfume/Tom-Ford/Tobacco-Vanille-1825.html
Jak ktoś brał coś z mojej ostatniej rozbiórki to mogę to spiąć razem :)

Cena 5.4zl/ml
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 06.12.2019, 14:32:08
  • 0
Gdzie znalazłeś flakonik za 540zł za 100ml? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cemiron
cemiron
cemiron
02.12.2019, 12:17:05 via Zakop
  • 1
Gdzie dajo najlepsze bonusy za przegląd rejestracyjny w #lublin ?@( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 02.12.2019, 13:50:11
  • 0
@cemiron: SmartTest, masz 2 gratisy do wyboru.
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07 02.12.2019, 14:36:05
  • 0
@cemiron: Różne, ja np. ostatnio wziąłem nóż Ambition kuchenny + zegarek elektroniczny na szafkę z budzikiem, termometrem itp. Dodatkowo miła obsługa, kawka na miejscu :)
  • Odpowiedz
MarkosGalkos
MarkosGalkos
30.10.2019, 12:26:56
  • 1
Czy opłaca sie kupić kamerę termowizyjną, żeby sprawdzić mostki cieplne i okna - jeśli tak to jaką? (dom ma 360 m a z tego co widziałem 1h badania = 200 zł)

A jeśli nie to czy macie do polecenia kogoś do sprawdzenia kamerą termowizyjną mostków i ucieczki ciepła w Świdniku?

#lublin #swidnik #budownictwo #termowizja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 30.10.2019, 14:10:06
  • 0
@MarkosGalkos: odezwij się na priv.
  • Odpowiedz
Machinae_Supremacy
Machinae_Supremacy
18.10.2019, 11:35:49 via Android
  • 26
Nocna sesja przedsprzedażowa. Dobrze to robię? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zegarek #zegarki #zegarkiboners #watchboners prawie #seiko
Machinae_Supremacy - Nocna sesja przedsprzedażowa. Dobrze to robię? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zega...

źródło: comment_ZbfrRTbzpYZHruv8GWl8Kv0x4Vw6UFYC.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 18.10.2019, 12:01:27 via iOS
  • 3
@Machinae_Supremacy: Zdjęcia super, zegarek też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
logitech07 - @Machinae_Supremacy: Zdjęcia super, zegarek też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_kPKKY64fWdZpI4x0XfgNOKVqkmcHi2jg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07 14.10.2019, 12:36:11
  • 0
Chcemy kupić szwagrowi na urodziny drona. Czy jest coś wartego zakupu w cenie około 1000zł?
Będzie to jego pierwszy dron, więc szukamy czegoś dla początkującego.

#drony #dron #chinskiecuda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07
Autor
14.10.2019, 12:38:42
  • 0
@K4rpik: za mały budżet?
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07
Autor
14.10.2019, 12:41:34
  • 0
@kj5: do zabawy
  • Odpowiedz
KuliG
KuliG
09.10.2019, 19:24:56 via Android
  • 1
Gravon lite
#samochody #k2
KuliG - Gravon lite 
#samochody #k2

źródło: comment_UrPjZsyuQ0xVp9iv1ro3IDYZyKgctlDY.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 09.10.2019, 19:41:05 via iOS
  • 0
Pozdrawiam ADBL SSW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
logitech07 - Pozdrawiam ADBL SSW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_4c0whCP2gE5xInkeU6DUmoe86eBkDAEd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07 09.10.2019, 12:20:31
  • 0
Do rozbiórki bo zalegają na półce:

1) Hugo Boss BOSS Number One / cena 1,0zł za 1ml (lub całość ~65ml to 60zł)
2) Lacoste Challenge / cena 1,3zł za 1ml (lub całość ~20ml za 20zł)

Wysyłka 15 paczkomat, szkiełka 2,5zł.
logitech07 - Do rozbiórki bo zalegają na półce:

1) Hugo Boss BOSS Number One / cen...

źródło: comment_fbx8jDBEuT4aZVMfB5IDyC8WSUXiJgvH.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07
Autor
09.10.2019, 12:52:07
  • 1
@eric2kretek: Sprawdzę po 17.
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07
Autor
09.10.2019, 16:22:10
  • 0
@eric2kretek: @langigd: @eric2kretek: Production date 2017-08-24. BATCH 7236
  • Odpowiedz
clevage
clevage
clevage
08.10.2019, 12:51:36 via Android
  • 0
Jakie kapsułki #nespresso polecacie? Do 20 jest promocja i coś trzeba zamówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 08.10.2019, 13:40:16
  • 0
@clevage: gdzie ta promocja?
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07 08.10.2019, 13:58:42
  • 0
@clevage: aa... to to wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) myslalem ze jakas promka ogolna
  • Odpowiedz
Whoresbane
Whoresbane
07.10.2019, 10:48:06
  • 6
Kolejna dobra zmiana na #allegro. Okazuje się, że nie wolno zapytać kupującego o dodanie opcji "Kup Teraz" gdy ma ustawiony przedmiot tylko w licytacji. Wczoraj zapytałem o możliwość szybszego kupienia w ten sposób i mój mail został zatrzymany pod pozorem próby zakupu poza Allegro. Poprzez formularz kontaktowy spytałem czy to błąd. Otrzymałem takie odpowiedzi:
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Whoresbane - Kolejna dobra zmiana na #allegro. Okazuje się, że nie wolno zapytać kupu...

źródło: comment_Uid5eQnniFUiNpQoAbi8e96wpqUrpZQ7.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 08.10.2019, 12:52:26
  • 0
@dowcip: allegro już nie pokazuje maila kupującego, jest przekierowanie przez ich domenę. Chyba, że sprzedawca podał w opisie oferty swojego maila to wtedy tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Shirako
Shirako
03.10.2019, 19:46:16
  • 3
Mircy jakby ktoś, albo ktoś z waszej rodziny odbierał w najbliższej przyszłości auto z salonu to zachęcam do kontaktu na PW :)

#lublin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 03.10.2019, 20:39:14
  • 0
@Shirako: priv
  • Odpowiedz
szary-obywatel
szary-obywatel
02.10.2019, 06:49:07
  • 15
Wczoraj myślałem, że mi się nie udało kupić iPhone 7 podczas wyprzedaży, bo zbyt długo myślał po kliknięciu "Kup Teraz" w apce, dzisiaj rano czekała na mnie miła niespodzianka, po spojrzeniu na maila pt. "Kupiłeś Smartfon Apple iPhone 7 czarny 32 GB" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czuje się dobrze człowiek


#allegro #heheszki #smartweek
szary-obywatel - Wczoraj myślałem, że mi się nie udało kupić iPhone 7 podczas wyprzed...

źródło: comment_PLUw3UxVSDfkdXZY9Nwo6YEEsmvhbOTX.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logitech07
logitech07
logitech07 02.10.2019, 07:42:18
  • 0
@Medyc: był po 999zł
  • Odpowiedz
logitech07
logitech07
logitech07 01.10.2019, 07:51:20
  • 7
Paczuszki dotarły, polecam Mireczka @boso_ale_na_rowerze oraz w imieniu różowej polecam Mirabelkę @loginu_brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #rozbiorka
logitech07 - Paczuszki dotarły, polecam Mireczka @bosoalenarowerze oraz w imieniu róż...

źródło: comment_L5zlHvXcUfJdG7fUaTY99NK0Bzakejbp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 21
  • Strona 7 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.03.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking