Wpis z mikrobloga

Witam, kończy mi się abobament w Play w związku z czym szukam lepszej oferty.

Mam telefon i nie potrzebuje drugiego. Interesują mnie:
- nielimitowany internet,
- Tidal w abonamencie (do 20pln/mies max bo tyle kosztuje bezpośrednio)
- mniej ważne rozmowy i sms

Generalnie chyba najlepszym wyjściem będzie jak najtańsza oferta. Telefon mam nowy, więc nie widzę sensu brania kolejnego żeby go sprzedawać. Nie wykonuję wielu połączeń, za granicę dzwonię z google hangouts caller, nie piszę tez zbyt wielu sms (chociaż teraz prawie każda oferta ma to bez limitu). Zależy mi głównie na szybkim internecie i aplikacji do streamingu muzyki.

Tidala mogę wykupić bezpośrednio za 20pln miesięcznie, ewentualnie przerzucić się na Spotify.

Plus podobno ma dobre zasięgi, chociaż głównie siedzę w domu gdzie korzystam z wifi. Wolę mieć jednak nielimitowany internet na wypadek jego braku, Play i ich limit 1 mbps to jakiś żart.

Przedstawiciele piszący "odezwij się na priv" - wyp13rd@|Ać

#play #abonament #nakarte #plus #orange #plush #tmobile #tidal #mobilevikings #spotify
  • 9
@EleganckiVariacik: Orange Plan Mobilny 55 ( w tym zniżka za e-fakturę oraz marketingowa). Wszystko no limit poza internetem. Pełna prędkość 15 GB potem lejek 1Mb/s. W cenie Music Pass na 3 miesiące za darmo (https://www.orange.pl/lp/music-pass) - lista obsługiwanych serwisów muzycznych. Czyli po 3 miesiącach z darmowym Tidalem itd 60 zł miesięcznie. Z tego co się orientuję większość operatorów oferuje internet z pełną prędkością do pewnego progu, potem lejek. Chyba T-Mobile