Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
linshaa

linshaa

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1924
  • Znaleziska 291
  • Mikroblog 1633
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 25
linshaa
linshaa 25.08.2023, 17:43:54
  • 0
Wybieram się z koleżanką do #wroclaw na weekend 9-10 września. Hotele w tych dniach to jakaś totalna bieda, te sprawdzone przeze mnie i w miarę przystępnych cenach są w całości zawalone. Zostały już tylko same drogie, na Psim Polu itd. Sytuacja z np. poniedziałku na wtorek lub na następny weekend wygląda już całkiem inaczej. Z ciekawości - czy coś się wtedy niezwykłego dzieje we Wrocławiu, że wszystkie hotele zawalone, jakiś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo-Brownik
Bo-Brownik
Bo-Brownik
25.08.2023, 17:53:38 via Android
  • 6
@linshaa mecz Anglia - Ukraina
  • Odpowiedz
Escalade
Escalade
25.08.2023, 21:16:14 via Wykop
  • 0
@linshaa: jak wyżej, chyba gorszej daty nie mogłyście wybrać.
  • Odpowiedz
linshaa
linshaa 13.07.2023, 12:44:16
  • 40
Udało mi się dorwać taką oto perełkę. Aż kusi żeby sprawdzić, czy w środku jest zaproszenie do udziału w programie :) Zafascynowałam się ostatnio teleturniejami/programami z lat '90, a ta kaseta to będzie początek kolekcji. Następny cel - pluszowy Zonk i koszulka z programu Piraci #teleturniej #telewizja #idznacalosc #lata90 #polsat #chajzer #piraci #zonk
linshaa - Udało mi się dorwać taką oto perełkę. Aż kusi żeby sprawdzić, czy w środku ...

źródło: IMG_20230712_155502_180

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa
Autor
13.07.2023, 16:31:49 via Wykop
  • 0
@Ero123: nie chcesz go może sprzedać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skąd go w ogóle masz, Ty brałeś udział w programie, ktoś z Twojej rodziny?
  • Odpowiedz
linshaa
linshaa
Autor
13.07.2023, 20:05:10 via Wykop
  • 0
@PytonJajko: Dziękuję! Daj koniecznie znać, czy go znalazłeś, ja bardzo chętnie przygarnę go pod swój dach i zapewnię najlepszą opiekę (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
MagicznyKarolek
MagicznyKarolek
16.03.2023, 18:53:07
  • 247
heh.
wiecie, że dzisiaj dowiedziałem się, że od około dwóch lat pracuje w kadrach taka Kasia?
tylko była na macierzyńskim, to chyba naturalne, że nie mogłem jej poznać, bo pracuje w firmie od około roku.
Ale i tak dobrze ją nie poznam, bo dzisiaj dowiedziałem się, że znowu zaszła w ciążę i po 2 tygodniowym powrocie do firmy, znowu idzie na macierzyński xD.
Mina szefa była bezcenna (szkoda mi go).
#pracbaza
MagicznyKarolek - heh. 
wiecie, że dzisiaj dowiedziałem się, że od około dwóch lat pr...

źródło: temp_file.png4611713918047404319

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 17.03.2023, 15:16:46 via Wykop
  • 0
@apee: tylko że każda kobieta inaczej przechodzi ciążę. W mojej byłej pracy koleżanka zaszła w ciążę i pracowała niemal do końca rozwiązania. Przy drugiej ciąży musiała się zawinąć już po kilku miesiącach, bo ciągle coś jej się działo, musiała się zwalniać itp. to jest bardzo indywidualna kwestia, choć podejrzewam, że są i takie, co kombinują
  • Odpowiedz
Arvanel
Arvanel
13.03.2023, 11:45:30
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 14.03.2023, 18:16:20 via Wykop
  • 0
@Mein_Kraft: ten Łangowski to jakiś ćpun, jak robił restreama to oglądać się tego nie dało, wykrecony jak stara szmata dukał coś trzy po trzy, oglądanie Strusia po Nitro było mniej męczące
  • Odpowiedz
K.....6
konto usunięte 12.03.2023, 11:31:05
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 13.03.2023, 22:11:54 via Wykop
  • 0
@Kopyto96: dram i kłótni było mnóstwo ale nie kojarzę żadnego pobicia przez 4 lata mojego pobytu w techniku. W mojej szkole była zawodówka, oni odwalali jakąś manianę zawsze ale najwyżej jarali zielsko na parkingu, bić to też się nie bili.
  • Odpowiedz
cielak44
cielak44
20.02.2023, 18:55:49
  • 0
O co chodzi z pracą / stażem w urzędach pracy
Przykładowo Pracownik ADMINISTRACYJNO-BIUROWY
Gdzie będzie to trwało 6 miesięcy i wynagrodzenie to Stypendium brutto:1 565 PLN

Pół roku będą szkolić kogoś obsługiwać exel i drukarkę i dostaniesz za to śmieszne pieniądze xDD???
#pracbaza #urzadpracy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 20.02.2023, 21:10:25 via Wykop
  • 0
@cielak44: Bylam na takim stażu, co więcej już od początku było mówione, że żadnego zatrudnienia nie będzie, bo oni tak biorą ciągle stażystów aż się kolejnemu nie skończy. Jak mieszkasz na zadupiu to spoko opcja na start po szkole, żeby zapchać CV i tyle
  • Odpowiedz
linshaa
linshaa 21.02.2023, 11:04:10 via Wykop
  • 0
@cielak44: obsługa interesantów i archiwizacja w wydziale geodezji. Nauka jako taka trwała może tydzień, głównie żeby się odnaleźć w programie, a potem tak naprawdę obsługiwałam interesantów zarówno na żywo jak i meilowo jak normalnyy pracownik. Nie robiłam nikomu kawy, nie sprzątałam Grazynkom biurek - atmosfera była naprawdę bardzo dobra, głównie pracowali tam młodzi ludzie ale no, perspektywy na zatrudnienie zerowe, bo jak już wyżej pisałam. W sumie 9 miesięcy tam
  • Odpowiedz
linshaa
linshaa 21.02.2023, 11:37:09 via Wykop
  • 0
@cielak44: ta, wcześniej byłam na czterech rozmowach o staż i niemal każdy jęczał, że nie mam doświadczenia, ciekawe skąd miałabym je mieć skoro dopiero szkołę skończyłam xd do durnego Rosmanna mnie nie chcieli nawet, to siedziałam jak najdłużej, żeby potem dobrze w CV wyglądało, że trochę tam pracowałam. A że atmosfera była fajna, 500 metrów do pracy to też działało na plus. Na tamten moment też nie miałam jakichś większych
  • Odpowiedz
snorli12
snorli12
14.02.2023, 10:29:00
  • 4
Dziwi mnie niechęć dużej części wykopków po studiach do powrotów z dużych miast do polski powiatowej.
@antywojo Nie było już w PL od dawna takiego trudnego rok w #nieruchomosci dla młodych pracujących po studiach czy studentów w dużych miastach Wojewódzkich. Na rynku pracy sytuacja niestabilna i firmy raczej mniej zatrudniają i starają się nie zwalniać a o dodatku inflacyjnym mało kto może pomarzyć. Można niby wybrać akademik (nie każdy
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 14.02.2023, 15:25:35 via Wykop
  • 3
@snorli12: mieszkam w Polsce powiatowej i to, że jest dużo emerytów nijak ma się do miejsc pracy. Nie ma ich, a za każdym razem, gdy szukam pracy innej niż sklep spożywczy to zajmuje mi to niemal pół roku. Miejsca do urzędów już z góry obsadzone. Poza tym to co ktoś już wyżej napisał, depresyjna aura
  • Odpowiedz
Jrv20
Jrv20
11.02.2023, 15:19:03
  • 34
Genialny pomysł FIS na zrobienie konkursu w weekend kiedy jest superbowl i w hrabstwie w którym jest 8 os na kilometr kwadratowy xD
#skoki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 11.02.2023, 22:16:56 via Wykop
  • 1
@Jrv20: za to jest 10 Polaków na metr kwadratowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kot_do_drzwi
kot_do_drzwi
29.01.2023, 19:54:57
  • 13
#skoki #gorzkiezale
Trzy rzeczy mnie wkurzają:

No nie zdzierżę tego komentarza z tym ciągłym "Ale", "Skoczył daleko, ALE bla bla bla, ALE coś tam coś tam, ALE ma tyle za wiatr, ALE tamten miał coś tam". Muszę wyciszać, słuchać się tego nie da, kto takich ludzi zatrudnia w telewizji...

Po drugie, chciałem to napisać w czasie konkursu i miałbym plusiki, ale apka nie działała, a tego postu pewnie nikt nie zobaczy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 30.01.2023, 10:58:23 via Wykop
  • 4
@kot_do_drzwi: kalkulator Błachut to już w ogóle mnie w-----a, nic nie robi tylko liczy i jeszcze podaje wyniki szybciej niż w TV, zero emocji
  • Odpowiedz
linshaa
linshaa 05.01.2023, 21:37:04
  • 18
Chłop ma ponad 20 punktów przewagi i nadal się musi czegoś czepiać, zamiast skupić na sobie. Chyba chce zepchnąć Svena Hannawalda z miejsca najbardziej znienawidzonego skoczka w Polsce.
#skoki
linshaa - Chłop ma ponad 20 punktów przewagi i nadal się musi czegoś czepiać, zamiast...

źródło: comment_16729546114SVy0QOxkdzRxKQAWTvgsD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

giorgioborgio
giorgioborgio
05.01.2023, 21:39:31
  • 1
@linshaa: On ma mental trochę jak Hannavald.
  • Odpowiedz
Dominek
Dominek
Dominek
05.01.2023, 21:43:38 via Android
  • 1
@linshaa nic do wpisu nie mam, ale jak to się stało, że w 5 min jest ponad 2k plusów xd

edit, dobra coś się na wykopie z-----o
  • Odpowiedz
linshaa
linshaa 01.01.2023, 20:44:07
  • 14
Łysi kochają jak tygrysi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sanatoriummilosci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brunetroll089
brunetroll089
01.01.2023, 20:32:25
  • 11
mamy pierwszego erosomana Krzysztofa, gratulacje
#sanatoriummilosci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 01.01.2023, 20:34:55
  • 0
@brunetroll089: ta z czerwonymi włosami mi jakoś do niego pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Yakooo
Yakooo
29.12.2022, 20:58:44
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 29.12.2022, 21:10:02
  • 0
@Yakooo: Juz tak pewnie będzie do konca jego pobytu, szkoda, bo live z Sylwestra mógł być niezły
  • Odpowiedz
Hi_Catch_Me
Hi_Catch_Me
Hi_Catch_Me
28.12.2022, 23:53:03
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 28.12.2022, 23:58:47
  • 1
@Hi_Catch_Me: ciekawe skąd wiedział do jakiego hotelu pojechali i w którym są pokoju
  • Odpowiedz
w.....o
w.....o
konto usunięte 28.12.2022, 23:17:09
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 28.12.2022, 23:22:21
  • 2
@wieszjo: niech mu pokaże KO na Polaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanParowka
JanParowka
28.12.2022, 21:36:19
  • 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 28.12.2022, 21:55:04
  • 1
@tomkom: właśnie, dlaczego on nie pojedzie chociażby do innego miasta w tej prowincji. Już by było co innego, inna okolica, ludzie, od razu by było żywiej
  • Odpowiedz
fabian-toja
fabian-toja
fabian-toja
28.12.2022, 20:16:37 via iOS
  • 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

linshaa
linshaa 28.12.2022, 20:29:52
  • 23
@fabian-toja: jego zachowanie świadczy raczej o tym, że żadnym milionerem nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
  • Strona 4 z 13
  • >
  • Szczecin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking