Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
krence_malysza
krence_malysza

krence_malysza

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 176
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 171
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Minieri
Minieri
08.03.2022, 20:33:12
  • 944
Lewandowski z hattrickiem, Bayern - Salzburg 3:0
#golgif #mecz #golgifpl #bayernmonachium #ligamistrzow
Minieri - Lewandowski z hattrickiem, Bayern - Salzburg 3:0
#golgif #mecz #golgifpl #...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 08.03.2022, 21:28:22
  • 19
@howi5: gapisz mu się na jaja? I dobrze, bo są kur*a gigantyczne
  • Odpowiedz
G.....y
G.....y
konto usunięte 05.02.2022, 11:09:57
  • 19
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 11.02.2022, 19:40:12
  • 0
@Gandalf_Rudy: zaśmiane z dialogu z @gugugu
  • Odpowiedz
Vertesio
Vertesio
23.01.2021, 07:22:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3922
Za każdym razem xD
#heheszki #humorobrazkowy
Vertesio - Za każdym razem xD
#heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_1611386575VhmxYD3uy8lrV92lcEmi4G.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 23.01.2021, 09:24:09
  • 30
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:
krencemalysza - @XIONCCIMORDELIZAL:

źródło: comment_1611393838PC1s1lxHvztZgJKCLBwpB3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

5696

"On tylko tak się bawi" na wybiegu dla psów w Krakowie

Pokaż treści 18+

"On tylko tak się bawi" na wybiegu dla psów w Krakowie

Osiedle 2 pułku lotniczego. Agresywny właściciel pobił nagrywającego.

byferdo
z
facebook.com
dodany: 20.08.2020, 21:49:20
  • 875
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    psy
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    zwierzaczki
  • #
    patologiazmiasta
krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 21.08.2020, 00:58:40
  • 1
@MehowM: nie zdążyłem nakręcić Adama, ale dobrze, że byłeś na posterunku ;)
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
15.06.2020, 13:07:51
  • 3682
Dobra gramy vabank ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo losujesz księżniczkę i robisz z nią co chcesz albo lądujesz z negatywem.
Kto nie ryzykuje ten nie spróbuje XD #czarnaruletka
Zasady znacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#glupiewykopowezabawy #czarnyhumor #slodkijezu
PIAN--A_A--KTYWNA - Dobra gramy vabank ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Albo losujesz księżniczkę i robi...

źródło: comment_15922260192xsyCJZxDRH8W50Go7VUY1.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 15.06.2020, 18:17:00
  • 2
@Cybek-Marian: Po raz pierwszy się zalogowałem żeby dać komuś plusa xD
  • Odpowiedz
g.....m
konto usunięte 12.04.2020, 07:55:16
  • 255
g.....m - ! #memy #humorobrazkowy #koronawirus #polityka

źródło: comment_15866780982J2MjVL9E35ZFZdcx98Zqz.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 12.04.2020, 09:33:31
  • 13
@gaceksteam: na spacer do lasu to należałoby wstawić dzika z tvn-u ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SkrytyZolw
SkrytyZolw
18.01.2020, 18:01:34
  • 4568
Mirabelki i Mirki robię #rozdajo. Ja nie noszę biżuterii, więc szkoda żeby leżała w szafie. Wykonana jest ze srebra. Jak zwykle wybiorę wygranego/wygraną spośród plusujących. Jutro o 21 zrobię losowanie.

Mam nadzieję, że sprawi komuś przyjemność (ʘ‿ʘ)

Dodaję z telefonu, nie wiem czemu wykop obraca zdjęcie i jak temu zapobiec (obrócenie w przeciwną nie działa).
SkrytyZolw - Mirabelki i Mirki robię #rozdajo. Ja nie noszę biżuterii, więc szkoda że...

źródło: comment_pWDTBI5jTA6UgUIA8JjVgt1llMTk1gnE.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 18.01.2020, 19:54:04
  • 3
@SkrytyZolw: Pod postem o modelce prawie Cię rozszarpali, a teraz to plusujom :D
  • Odpowiedz
strfkr
strfkr
07.01.2020, 11:27:51
  • 1432
Skoro destrukty są znacznie więcej warte niż zwykłe monety, to czemu Mennica nie zacznie produkować wyłącznie destruktów?? Emisja nominalna pozostaje taka sama, ale są warte wielokrotnie więcej. Czy w NBP pracują same debile, że nikt na to tam nie wpadł?

#pytaniedoeksperta #pieniadze #gospodarka #ekonomia #heheszki
strfkr - Skoro destrukty są znacznie więcej warte niż zwykłe monety, to czemu Mennica...

źródło: comment_emduQHenFYkTIiaoPZEuGwBFEZwzHIVS.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 07.01.2020, 11:52:13
  • 61
@troloking: Jesteś debilem xD
  • Odpowiedz
krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 07.01.2020, 11:56:54
  • 5
@troloking: dobrze, że zdałeś sobie już z tego sprawę
  • Odpowiedz
Marshalist
Marshalist
07.01.2020, 11:23:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
#pic
Marshalist - #pic

źródło: comment_KjITlJbrq7AByNYp8gfYOysMF2BZjWi1.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 07.01.2020, 11:46:49
  • 1
@Marshalist: To przeciwwaga dla odchyłu w tył
  • Odpowiedz
krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 07.01.2020, 11:17:08
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Scorpjon
Scorpjon
07.01.2020, 11:39:37
  • 1
@krence_malysza: ulubiona
  • Odpowiedz
kris666123
kris666123
kris666123
07.01.2020, 11:47:42
  • 4
@krence_malysza: Ta pasta brzmi jak nie pasta czyli przekonująco.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Narun
Narun
Narun
12.12.2019, 04:08:33
  • 3902
#rozdajo

Rozdajo najnowszej bonifikarty McDonald's, nie wykluczam nikogo z losowania.

Za wrzucenie w komentarzu filmiku jak robisz fikołka (karteczka z nickiem do weryfikacji) Twoje szanse wzrosną PIĘCIOKROTNIE, tak, dobrze widzisz, AŻ pięciokrotnie!

Losowanie jednej osoby z plusujących w sobotę, wysyłka listem, brak odpowiedzi w ciągu 48h na PW - losowanie następnego szczęśliwca
Narun - #rozdajo 

Rozdajo najnowszej bonifikarty McDonald's, nie wykluczam nikogo ...

źródło: comment_Sxj2EZYAso4sXX3zGroQmK5j707xXocO.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 12.12.2019, 13:09:08
  • 2
@Narun: Nikt jeszcze nie wrzucił wykopowego szlachcica? https://www.youtube.com/watch?v=axDsqVu7OQY
  • Odpowiedz
MarianoaItaliano
MarianoaItaliano
04.12.2019, 01:56:56
  • 122
Jak ktoś trafi do psychiatryka to w Radomiu mówimy że jedzie do Krychnowic - a jak się u was eufemistycznie mówi na psychuszkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki internetowi wiem o Rybniku którym straszy się ślunzoków, Choroszczy której boją się podlasianie i pewien warmianin boży i Tworkach której to nazwy boją się warszawiaki - ale co w innych częściach kraju? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 04.12.2019, 05:03:47
  • 88
@MarianoaItaliano: W Bydgoszczy jak i pewnie w większości kuj-pom jest to Świecie. Za dzieciaka dziwiłem się kuzynkom z zachodnio-pomorskiego, że nie znali np. zwrotu "nadajesz się do Świecia" xD
  • Odpowiedz
Bog_Wszechmogacy
Bog_Wszechmogacy
01.11.2019, 06:45:35 via Android
  • 2336
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 01.11.2019, 09:18:53
  • 7
@Harmonia: Nie bluźnij
  • Odpowiedz
krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 01.11.2019, 09:41:08
  • 11
@Harmonia: Nie troll tylko Bóg. Masz napisane
  • Odpowiedz
krzysztoforek
krzysztoforek
08.07.2019, 10:01:02
  • 262
na ch*j na polskich lotniskach montowane są rękawy jak i tak 9/10 przypadków trzeba boardować się przez dojazd autobusem, lub jak na załączonym zdjęciu w Gdańsku. Nic w tym kraju nie jest dla ludzi, nic.

#zalesie
krzysztoforek - na ch*j na polskich lotniskach montowane są rękawy jak i tak 9/10 prz...

źródło: comment_zg5EPGijf4r20hgejGqNtA6P8028NZto.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 08.07.2019, 14:34:08
  • 0
@hpiotrekh: będą Cię screenować na #thebestofmirko xD
krence_malysza - @hpiotrekh: będą Cię screenować na #thebestofmirko xD

źródło: comment_2yb8HkW7V1fNsFoqbws47vuX4J8Lr6Rd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ciezka_rozkmina
ciezka_rozkmina
24.05.2019, 09:38:36
  • 6
W tym wpisie udajemy, że jesteśmy @MondryPajonk
Ja zacznę

pożysz stuwke
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krence_malysza
krence_malysza
krence_malysza 24.05.2019, 09:48:30
  • 2
@ciezka_rozkmina: kc Paulapi i MichaelScott jesteszcie moje pszyjaciele
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking