Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jaredsolo

jaredsolo

Dołączył 6 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1745
  • Znaleziska 143
  • Mikroblog 1602
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
bartolomeov
bartolomeov
27.05.2026, 08:25:35
  • 0
Leciał ktoś do Polski z powrotem bez paszportu tylko na dowód osobisty z tym chipem biometrycznym? Bez żadnej lipy? #uk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 27.05.2026, 21:02:29 via Wykop
  • 0
@bartolomeov: Ja na niewaznym paszporcie do PL dalem rade. Caly ambaras polega na odprawieniu sie i przejsciu przez kontrole, jak juz jestes w samolocie to w Polsce nawet na ksiazeczke krwiodawstwa Cie wpuszcza.
  • Odpowiedz
kaloszer
kaloszer
26.05.2026, 14:31:46
  • 0
#gielda co myślicie o droniarzu $ONDS
kaloszer - #gielda co myślicie o droniarzu $ONDS

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 26.05.2026, 14:37:05 via Wykop
  • 0
@kaloszer: juz naganialem hehe, zostaje w tym i oby do przodu wyszlo
  • Odpowiedz
aett
aett
26.05.2026, 10:58:56
  • 2
ktoś ma jaja wchodzić tera w SIVE?? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 26.05.2026, 11:16:52 via Wykop
  • 3
@aett: Jak sie dowiem co robia to moze w ciagu 14 dni roboczych wejde
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
26.05.2026, 09:59:36
  • 1
Jest ktoś zapakowany w Siemensa zwykłego jak ja?

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 26.05.2026, 10:03:59 via Wykop
  • 0
@Herm1t: wykrecilem na tym 30-40% i wyszedlem, teraz zaluje, ale czasem lepiej wyjsc za wczesnie jak za pozno ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
26.05.2026, 08:17:37
  • 7
JEDI kocham cie
#gielda
vladi_putin - JEDI kocham cie
#gielda

źródło: IMG_1291

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 26.05.2026, 08:25:36 via Wykop
  • 1
@Tommy_Cares: Naganialismy na to od stycznia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jaredsolo
jaredsolo 26.05.2026, 09:19:37 via Wykop
  • 0
Żeby nie było że jestem Jaroszem
jaredsolo - Żeby nie było że jestem Jaroszem

źródło: IMG_0196

Pobierz
  • Odpowiedz
tsukai
tsukai
26.05.2026, 08:19:57
  • 2
#gielda to mój portfel ofensywno gejowski
tsukai - #gielda to mój portfel ofensywno gejowski

źródło: image_picker_59AAA235-7274-4635-9270-7752D3E916C9-79471-000011C79E679C01

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 26.05.2026, 08:25:12 via Wykop
  • 1
@tsukai: Pasywny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
26.05.2026, 07:59:59
  • 0
Kurdem zaspałem dopiero teraz wstałem xDdd
Dzień dobry dzisiaj pompa czy krach pokoleniowy ??
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 26.05.2026, 08:02:52 via Wykop
  • 0
@PozdroMleczny: W tym roku pompa bedzie do pazdziernika, kazdego dnia z wyjatkiem weekendow i bank holidays ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
25.05.2026, 17:37:04
  • 0
#gielda #finanse

przy jakim kapitale na giełdzie rzucasz robote i żyjesz z odcinania kuponów?

  • 2 mln 20.2% (41)
  • 3 mln 9.9% (20)
  • 4 mln 10.8% (22)
  • 5 mln 14.8% (30)
  • 6 mln 3.0% (6)
  • 8 mln 1.5% (3)
  • 10 mln 8.9% (18)
  • 12 mln 8.4% (17)
  • trzeba więcej 7.4% (15)
  • nie rzucę pracy bo ją kocham / jestem masochistą 15.3% (31)

Oddanych głosów: 203

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 25.05.2026, 17:47:16 via Wykop
  • 4
@a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: praca to prymitywne hobby ale na zachodzie to wyglada inaczej.
Chcialbym jak wielu dziadziow tutaj przejsc sobie na 3 dniowy tydzien i tak zarabiac co by w podatki za duze nie wpadac ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Tonawetnielogin
Tonawetnielogin
25.05.2026, 13:55:19
  • 110
#gielda Jprdl, 1 dzień bez giełdy w USA (sł. jeden) i na tagu jakieś rajdy po homoseksualizmie, licytacje, kto jest gej, a ten - O TEN TO NA PEWNO JUŻ GEJ BO 25% ETFA NA KAKAO!

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 25.05.2026, 17:29:37 via Wykop
  • 0
@Tonawetnielogin: Daj tego ETFa na kakao, dla kolegi pytam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
jaredsolo
jaredsolo 24.05.2026, 21:07:54
  • 6
Ale by sie teraz deszcz przydał #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 24.05.2026, 20:49:33
  • 3
O kurka, piwko otwieram, ależ radosc #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jfeyh4345
jfeyh4345
jfeyh4345
24.05.2026, 19:23:59
  • 2
witam intersuje mnie jedna rzecz jak eleven wysyla sygnał jak ludzie od nich są na torze i na zywo robią wywiady. bo sam wyścig to f1 wysyła, a te wywiady to jakaś technologia jak te plecaki irl ze przez internet czy jakoś inaczej pytam ekspertów.

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 24.05.2026, 19:27:11 via Wykop
  • 2
@jfeyh4345: Witam, nie znam sie, ale sie wypowiem.
Moga miec dedykowane wifi na calym obszarze tylko dla mediow i tam maja jakas giga predkosc dzieki "routerom"/"satelitom" porozstawianym po calym obiekcie. Takie rozwiazanie planuje sie i modeluje zasieg w kazdym miejscu aby optymalnie miec dostep wszedzie.
W Londynie np masz wifi na stacjach kolejowych pod ziemiom ( ͡º ͜ʖ͡º)
W sumie podobnie na kazdym stadionie Premier
  • Odpowiedz

3018

Kraków dziś rozstrzyga ważną sprawę. Nie zepsucie tego.

Niedziela w Krakowie to dzień referendum. Dajcie na główna z płomieniem niech nikt nie przegapi! Róbcie swoje!

real_scoria
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 24.05.2026, 08:42:50
  • 280
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    sct
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
jaredsolo
jaredsolo 24.05.2026, 11:57:51 via Wykop
  • 12
@NaczelnyWoody: Starowka to j----y lunapark dla n--------h angoli a ten cos o sfrustrowanych wykopkach.
Siusiaka juz sam myjesz?
robin_caraway
robin_caraway
23.05.2026, 21:03:27
  • 3
można dać sobie spokój z wyścigiem, highlighty z wyścigu wystarczą

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 23.05.2026, 21:05:12 via Wykop
  • 2
@robin_caraway: prognoze trzeba sprawdzac, ja wierze w opady deszczu(ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
repeo
repeo
23.05.2026, 19:35:35
  • 0
#mecz jak lewy?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 23.05.2026, 19:44:32 via Wykop
  • 0
@repeo: Lewy jest na tyle dobry ile patelni dostanie, a ze koledzy samoluby
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
22.05.2026, 14:38:18
  • 4
#gielda kosmiczna trójca święta 😇
cytr0netx99 - #gielda kosmiczna trójca święta 😇

źródło: image_picker_F0A33CDC-97A0-4FD2-A890-59384E549824-73437-000007471F4B7693

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 22.05.2026, 15:06:32 via Wykop
  • 0
@gringo_z_Lukowa: Wciaz moze bujnac do 60, ale longterm moze dobic do 200 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
21.05.2026, 14:40:00
  • 0
#gielda dobieracie rakieciorza?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 21.05.2026, 14:46:46 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: mam juz w calym space sector jakies 40% inwestycji, jak to sie do 2030 niewykolei to bede zarobiony ze hej
  • Odpowiedz
fantaa
fantaa
fantaa
18.05.2026, 15:44:43
  • 4
kurde no powiem wam ze na rok do serie a do takiego milanu jakby lewy poszedl to by bylo cos, pamietam jego stary filmik z tata w wigilie jak tata mu zyczy duzo pieniazkow i granie w serie a (liga wloska) pieknie by to wygladalo jakby dali ten film do promocji transferu #mecz #lewandowski #pilkanozna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaredsolo
jaredsolo 18.05.2026, 21:24:11 via Wykop
  • 0
@fantaa: Te downy strzelalaja jakies 1.5 bramki na mecz, a liga wloska sie stacza, wiem ze wydaje sie to malo realne ale przez brak inwestycji moga ustapic Hiszpanii oraz Niemcom w rankingu i spasc na 4 miejsce w ciagu 3 lat.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25
  • Strona 3 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.11.2021

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 20.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking