Macie wszyscy rację, jestem frajerem, ale nie znam się po prostu na kobietach i manipulacjach. A prawda jest taka, że prawie każda weźmie za dojazd. Jest portal Trójmiasto.pl i tam niestety też praktycznie każde ogłoszenie takie to fejk i wyłudzenie. A człowiek samotny i też ma swoje potrzeby.
No niestety dałem się zrobić. Nie wiem dlaczego niektórzy uważają to za bajkę. Nie da się tutaj wrzucić więcej screenów to bym pokazał. Widać dziewczyny i takie ludzkie manipulacje łatwo mogą mnie załatwić.
Myślałem, że w końcu znajdę uczciwą na spotkanie, ale chyba czas odpuścić, bo prawie każda to oszustka.
A człowiek samotny i też ma swoje potrzeby.
Fotka zablokowała dopiero jak im opisałem sytuację
źródło: IMG_5739
PobierzWidać dziewczyny i takie ludzkie manipulacje łatwo mogą mnie załatwić.
Myślałem, że w końcu znajdę uczciwą na spotkanie, ale chyba czas odpuścić, bo prawie każda to oszustka.