Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guezeman: nie no bez przesady, za 100 da się małego steka znaleźć z frytkami i czymśtam, a p--o za 9 może promocja była, OP stawiał to wiadomo że nie zaprosił ich do high end restauracji
  • Odpowiedz
3 steki i 3 piwa za 328 zł? Traci baitem, dwa kawałki steka w przyzwoitej stekowni tyle kosztuja


@Guezeman: Normalna cena chyba. Nie wiem, może w Warszawce inaczej jest. Dobre steki kojarzę za 6 dych w Łodzi ale to było pare lat temu. No 2x cena nie wskoczyla na pewno. Kto by to jadł xD
  • Odpowiedz
@kankes: rolnik sieje, po miesiącach doglądania oddaje do skupu, na bazar itp, ktoś przywozi to do gastro, kucharz wiadomo robi co może by smakowało ale to k---a kelner musi dostawać napiwek za to że jedynie doniósł talerz z daniem do stołu no k---a.
  • Odpowiedz
@Guezeman: w Sphinx masz taki program Aperitif. Płacisz bodajże 40 PLN na rok i masz 30% zniżki od rachunku. Najtańszy stek z dodatkami kosztuje 99,99. Czyli masz 70 PLN za osobę. Nie twierdzę, że Spinx to przyzwoita stekownia. Ale technicznie to co serwują to są steki ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@kankes: z rok temu w Neapolu w jakiejś pizzeri włoch kelner który obsługiał nas na odpierrdol w fajką w gębie zaczął skakać z terminalem mówiąc tip tip jak podszedłem płacić (płaciło się w środku) xd mówię mu po odbiciu karta yes i left tip in cash to poleciał do stolika w podskokach oczywiście guzik mu zostawiliśmy xd patologia i winię za to jankesów bo to oni wprowadzają tą zrytę "kulturą
  • Odpowiedz
@kankes: napiwek dajeszcz za mila obsluge, jesli uwazasz ze nie bylo nic nadzwyczajnego to nie dajesz. To jest forma motywacji, mozesz byc obsluzony prawidlowo i to juz jest w cenie albo tez z usmiechem, small takiem etc i za to jest bonus.
Tak byla idea napiwkow.
  • Odpowiedz
3 steki i 3 piwa za 328 zł? Traci baitem, dwa kawałki steka w przyzwoitej stekowni tyle kosztuja


@Guezeman: dwa kawałki steka to chyba Ci matka mielone robi w domu i Cię okłamuje. Tylko Japońskie Kobe biedaku wygoogluj se bo pewnie nie wiesz co to jest.
  • Odpowiedz
@alaskan_pipeline: na tych terminalach wybierasz tylko wysokość napiwku, nie wpisujesz tam sam kwoty ktora chcesz zapłacić xD a on tu pisze cos o wbijaniu kwoty co do grosza na terminalu

OP nigdzie nie byl, pewno nigdy nawet nie kupił nic poza fastfoodem i nawet nie wie jak wyglada płatność w restauracji
  • Odpowiedz