Aktywne Wpisy

cheture +19
wy chyba geje

wiktor-wkpl +107
#mecz #mundial2026
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
źródło: 7799
Pobierz


![100 pogryzień dziennie. Cena ludzkiej nieodpowiedzialności. [DOKUMENT]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/21dfd94dee7249986d62059a650cf2b4d96aafa36b4b32f201519873b9ee43ce,q80.jpg)
@Guezeman: Normalna cena chyba. Nie wiem, może w Warszawce inaczej jest. Dobre steki kojarzę za 6 dych w Łodzi ale to było pare lat temu. No 2x cena nie wskoczyla na pewno. Kto by to jadł xD
Tak byla idea napiwkow.
@Guezeman: dwa kawałki steka to chyba Ci matka mielone robi w domu i Cię okłamuje. Tylko Japońskie Kobe biedaku wygoogluj se bo pewnie nie wiesz co to jest.
OP nigdzie nie byl, pewno nigdy nawet nie kupił nic poza fastfoodem i nawet nie wie jak wyglada płatność w restauracji
Zapomnij. Poniżej 150 ciężko cokolwiek dostać.
Pewnie jakaś pasta amerykańska, tam to tak bywa.
@kankes: