Polscy Kierowcy #133

Ku Przestrodze
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #

Ku Przestrodze
z
Ten prawie godzinny film dokumentalny jest opowieścią o niezwykłej sesji nagraniowej jaka w 2004 roku odbyła się w "Village Studio".Village to jedno z najsłynniejszych miejsc w których artyści nagrywają muzykę. Nagrywali tu m.in.:Aerosmith, Mariah Carey, Elton John,The Doors, John Lennon.
z
Opis z youtuba "Wypadek na A4 widok z kamery, a z tyłu jeden po drugim, uderza we mnie kilka samochodów"
z
źródło: comment_xdiTsZ86Oz51IU66IevOdwaAF8HBLy01.jpg
Pobierz
Nadchodzą duże zmiany związane z numerem alarmowym, który zna chyba każdy. Jeszcze w tym roku dzwoniąc pod numer 997, zamiast dyżurnego policji, zgłosi się operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Oznacza to, że numer ten będzie równoznaczny z numerem alarmowym 112.
z
źródło: comment_if4TXVa9JjTDH5HR9xQApHDzRMX6kXSx.gif
Pobierz
Stop Cham - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach. Piętnujemy nieodpowiednie zachowania kierowców na polskich drogach oraz publikujemy filmy w celach edukacyjnych - ku przestrodze.
z
Corn dogi czyli hot-dogi w cieście z mąki kukurydzianej smażone w głębokim oleju i podawane na patyku to amerykański klasyk. Tu znajdziesz łatwy przepis, dzięki któremu przygotujesz je w domu przy użyciu składników dostępnych w polskich sklepach.
z
Scena z serialu Klan.
z
źródło: comment_a31d3BsIklO4LEOU0jobThv4puYVWnak.jpg
PobierzKomentator
od 12.01.2017
Rocznica
od 28.03.2025
Gadżeciarz
od 06.12.2014
Mikroblogger
od 29.09.2015
Król Wykopaliska
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#lublin #upc