Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey

instant_gratification_monkey

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 163
  • Znaleziska 19
  • Mikroblog 144
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
Kondzio21
Kondzio21
26.11.2021, 16:43:15
  • 1
Lalique Les Compositions Parfumees - Oriental Zinc

Z kolekcji Lalique Les Compositions Parfumées dedykowanej metalom szlachetnym.

Flaszka 75/100ml.
Cena: 220zł
Kondzio21 - Lalique Les Compositions Parfumees - Oriental Zinc

Z kolekcji Lalique ...

źródło: comment_1637944990HHMRo1fvDKo0Ik6epbvqSW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 26.11.2021, 16:56:35
  • 0
Jak to pachnie?
  • Odpowiedz
slynny_programista
slynny_programista
22.11.2021, 20:42:41
  • 3
Jakiego oprogramowania używa się do prowadzenia symulacji przy projektowaniu np. pojazdów F1? Mam na myśli symulację aerodynamiki i sił działających na poszczególne elementy pojazdu oraz temperatur. Od aerodynamiki znalazłem jedynie Solidworks Flow Simulations, ale może jest jakieś inne narzędzie/narzędzia? Projektuję pewien element i chciałbym zweryfikować jak poradzi sobie przy różnych wiatrach, oporach, a materiały - temperaturach.

#inzynieria #oprogramowanie #cad #fizyka
slynny_programista - Jakiego oprogramowania używa się do prowadzenia symulacji przy p...

źródło: comment_1637613846a0kxC00QwpKk4CsZVSo8LO.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 22.11.2021, 21:02:08
  • 1
@slynny_programista: Gdzieś widziałem, że chyba niektórzy Starm CCM+ lub OpenFoam
  • Odpowiedz
CheapiesLover
CheapiesLover
05.11.2021, 12:16:31
  • 11
Gdyby ktos sie zastanawial, to potwierdzam, ze e-glamour mimo tego, ze wystawia osobno Dior Homme Original i DH 2011, to z obu ofert sprzedaje tak naprawde DH Original wprowadzajac klientow w blad
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 05.11.2021, 12:44:36
  • 0
@dundee: Dlaczego 2013 jest średnio dobry? Gdzieś na basenotes czytałem, że w 2013 przywrócili częściowo klimat wersji z 2005 roku. Tak ogólnie wie ktoś jak wypada Dior Homme Original z 2011 ?
  • Odpowiedz
bvshi_
bvshi_
15.10.2021, 12:11:53
  • 1
Sprzedam:

Dekanty:

Amouage Beloved Man - 5ml - 23zł
Amouage Sunshine - 5ml - 23zł
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 15.10.2021, 12:14:22
  • 1
@bvshi_: Wezme Guerlain ideal cool
  • Odpowiedz
pionas1337
pionas1337
10.10.2021, 10:43:21
  • 0
Flakon Nautica Voyage +/- 70ml - 55zł

Armaf - Niche Oud - 9ml - 12zł
Lattafa Raghba Wood Intense - 8ml - 9zł
Dior Homme Intense - 8ml - 23zł
Prada L'Homme L'eau - 2.5ml - 8zł
pionas1337 - Flakon Nautica Voyage +/- 70ml - 55zł

Armaf - Niche Oud - 9ml - 12zł
...

źródło: comment_1633862542CZchvou0w7Tu9bBBuv1S6r.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 10.10.2021, 17:46:21
  • 0
@pionas1337: Wezmę Bois Imperial i Xerjoff Renaissance
  • Odpowiedz
w.....n
konto usunięte 05.09.2021, 12:18:47 via Zakop
  • 0
Ma ktoś na handel flaszkę missoni parfum?

#perfumy #rozbiorka #stragan
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 05.09.2021, 13:01:41
  • 3
@walk_man: Tak się składa, że mam 100 ml bez kilku chmur za 85 + kw
  • Odpowiedz
puyol95
puyol95
puyol95
30.08.2021, 17:55:42
  • 0
Jest tu jakiś Mirek który mógłby odlać po 10ml zarówno prada l'homme jak i prada l'homme intense?
#perfumy #rozbiorka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 30.08.2021, 18:25:56
  • 0
@dundee: Jakby nie był zainteresowanych spośród wyżej wymenionych, to z chęcią zarezwowałbym flakon
  • Odpowiedz
con987
con987
17.08.2021, 13:05:10
  • 0
#perfumy
Mała aktualizacja listy z tego wątku

Dorzucam kilka pozycji:

Tom Ford Cafe Rose 15 95,5
con987 - #perfumy 
Mała aktualizacja listy z tego wątku

Dorzucam kilka pozycji:
...

źródło: comment_1629205481vUaoS8jCTDoNs3tmNWuFyY.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 17.08.2021, 14:15:34
  • 1
@con987: jeśli wolne to biorę plum japonais
  • Odpowiedz
xserxses
xserxses
12.08.2021, 20:07:15 via Android
  • 3
Z racji że sporo osób poszukuje a sam jestem ciekaw tego zapachu to lecimy z rozbiórka.
Ganymede - Marc Antoine Barrois
Cena poszła do góry i aktualnie najtaniej 7,75zł.
Jutro napiszę o jakiś rabat, ale nie oczekiwałbym cudów.

Także do odlania 80ml.
xserxses - Z racji że sporo osób poszukuje a sam jestem ciekaw tego zapachu to lecimy...

źródło: comment_1628798834dfntqzHOwzDXqREXkj0GYl.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 12.08.2021, 20:10:12
  • 1
@xserxses: proszę 10 ml
  • Odpowiedz
Q.....n
Q.....n
konto usunięte 27.06.2021, 11:47:22
  • 3
Sprzedam:

The Merchant Of Venice - Arabesque 35-40ml 280zl
Armani Prive - Rose d'Arabie 60-70ml 250zl
Labolatory Perfumes - Gorse 71ml 213zl
Chanel - Allure Homme Sport Eau Extreme - 400zl -pelny minus global (batch 2017/10!)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 27.06.2021, 17:10:44
  • 0
@Qtavon: Gdyby Arabesque się zwolniło, to jestem chętny
  • Odpowiedz
gfgfgfa
gfgfgfa
09.06.2021, 13:19:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
będą gdzieś jeszcze stać koło 17 z truskawkami czy nie warto szukać o tej godzinie?
#rzeszow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 09.06.2021, 13:37:31
  • 0
Obok Millennium Hall przy sklepie Frac dziewczyna regularnie sprzedaje truskawki za 11zl/kg
  • Odpowiedz
k.....w
konto usunięte 02.06.2021, 19:44:37
  • 0
szukam #perfumy o zapachu świeżo skoszonej trawy, albo świeżego arbuza, takiego zaraz po przekrojeniu, ewentualnie też świeżych zielonych ogórków. Macie może coś XD?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey
instant_gratification_monkey 02.06.2021, 21:10:54
  • 1
@krzysztoww: Mi się Al Haramain L'Aveture Knight kojarzył ze świeżo ściętą trawą i liśćmi. Podobny trochę jest Rasasi Egra, jednak bardziej szorstki, gorszej jakości, słodszy i tańszy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 3 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking