DLACZEGO NIKT W TYM KRAJU W POLITYCE NIE MOWI O DEMOGRAFII? MAMY JEDNA Z NAJGORSZYCH DEMOGRAFII NA SWIECIE, POLSKA GOSPODARKA SKURCZY SIE DRASTYCZNIE, EMERYTURY BEDA SMIESZNE, JEDNYM SLOWEM CZEKA NAS KATASTROFA, POLITYCY POWINNI ROBIC LODA MLODYM LUDZIOM ZEBY SIE TYLKO ROZMNAZALI, POWINNI ROBIC WSZYSTKO ZEBY SIE ROZMNAZALI A ONI PROBUJA TYLKO JESZCZE BARDZIEJ D------C MLODYM I R------C M.IN. RYNEK NIERUCHOMOSCI XDDDD BYLE GLOSY OD EMERYTOW I BOOMEROW POZYSKAC I UTRZYMAC SIE PRZY
@tellet xDD Polacy to najgłupszy naród Europy, prezentuje egzybit A, użytkownik wykop.pl tellet bardziej jak manlet xDD uważa że depresja jest trendi xDD
Dlaczego młodzi nie chcą mieć dzieci? Dam wam przykład co ten kraj robi ze mną czyli rodzicem. Mam dziecko w wieku przedszkolnym i właśnie słyszę że chcą zamknąć grupę mojego dziecka bo nie ma nauczyciela ¯\(ツ)/¯ I co ja mam wtedy zrobić? Nie mam komu młodego podrzucić oboje pracujemy a i tak nie jest różowo finansowo. Jak żona się zwolni to już zostaje tylko i wyłącznie EMIGRACJA. Druga sprawa to dostęp do lekarza, jak
...w gorących ląduje wpis z całkowicie zmyślonym cytatem z Mentzena, który potem boty sobie szyderczo komentują xD. Już ponad 150 plusów. Kampania wyborcza w pełni - Giertych wszak zapowiadał przekierowanie sił swojej botowni na Sławka.
U mnie na osiedlu w bloku z wielkiej płyty jakiś biedaczek-polaczek wywiesił plakat Mentzen 2025 xDDD Co z tego, że Mentzen chce przerobi takich jak on na karmę dla kotów, to dla poljaka nie ma znaczenia
Musicie pamiętać że koszty pracownika jakie ponosi pracodawca w Polsce są gigantyczne. W Niemczech, Francji czy na takim zadupiu jak upadła już Hiszpania to są zwykle koszty, a u nas to metafizyka, to jak spotkanie z najwyższym, zusy trzeba, zdrowotne trzeba aż się ciśnienie januszowi podnosi. A jeszcze to L4 to najlepiej zakazać.
Więc nic dziwnego że trzeba sprowadzać pakostancow wie skąd skoro są takie koszty pracy!
Pracuj z domu, 5 dni w tygodniu, otwórz skrzynkę pocztową: Gazetki z Kauflanda i 3 awizo. Kiedy ta cholerna instytucja w końcu padnie? #pocztapolska #pytanie #poczta
@diem: W wakacje byłem listonoszem i awizowanie kosztuje więcej czasu niż dostarczenie listu. Potem trzeba taki list w placówce "oporządzić" a tak to nic nie trzeba robić jak list został odebrany
Jak mówi w rozmowie spec od usuwania nielegalnych lokatorów: "Batalie w sądzie o eksmisję trwają kilka lat i przez ten czas właściciel lokalu sam płaci za czynsz, prąd i gaz".