Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was się orientował w temacie przejścia na tzw. "taryfę urzędową zatwierdzoną przez URE"? Lokal mieszkalny na terenie Warszawy. Aktualnie G11 prąd z EON, ale z tego co się dowiadywałem to oni nie oferują taryfy urzędowej ze względu na jakieś zwolnienie z 2007 roku. Jest opcja zmienić sprzedawcę energii i u tego nowego mieć tą taryfę?

#warszawa #stolica #energia #pomocy #pytanie #energetyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzemiak: oczywiście, że możesz zmienić sprzedawcę. Na terenie Warszawy sprzedawcą może być np. Energa, która jest też operatorem sieci przesyłowych i Energa ma w ofercie taryfy urzędowe. Musisz tylko przy zawieraniu umowy zwrócić uwagę, czy jest to taryfa z tzw. opłatą handlową, czy taryfa bez niej. Tobie chodzi o tą drugą.
  • Odpowiedz