Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gromnir125
gromnir125

gromnir125

Dołączył 4 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 955
  • Znaleziska 701
  • Mikroblog 254
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
kobiaszu
kobiaszu
07.11.2023, 13:02:21
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 07.11.2023, 13:50:39 via Wykop
  • 2
@zapomnialemhaslo: Mastelarek jest młody i może poczekać a stare pisiory raczej długo nie pociągną. Kaczyński i jego świta mają już po 70-75 lat i wielu z nich powoli siada zdrowie. Co prawda w pierwszym rzucie są tacy ludzie jak Błaszczak, Brudziński czy Ziobro i choć to dobrzy zawodnicy w rozgrywkach wewnętrznych, to mam wrażenie, że mentalnie bardziej pasują do pokolenia Kaczyńskiego. Natomiast taki Mastelarek znacznie lepiej rozumie nowoczesną politykę i
  • Odpowiedz
ElPerdedor
ElPerdedor
02.11.2023, 12:10:51
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 02.11.2023, 13:46:46 via Wykop
  • 3
@ElPerdedor: Nie ma tutaj logicznej sprzeczności. Wręcz przeciwnie, jeśli ktoś naprawdę nienawidzi Arabów i jest przeciwny ich migracji do Europy to może być przeciwko działaniom Izreala bo prowadzą one do przesiedleń, wzmożenia ruchu uchodźców i migrantów oraz ogólnej desablizacji regionu.

Podobnie wielu antysemitów po wojnie wspierało dążenia Żydów do utworzenia niepodległego Izreala bo gwarantowało pozbycie się ich z Europy/USA.

Ten konflikt nie jest podzielony według linii prawica/lewica.
  • Odpowiedz

1266

Izrael państwem terrorystycznym. Dokonuje ludobójstwa i rzezi niewinnych osób

Pokaż treści 18+

Izrael państwem terrorystycznym. Dokonuje ludobójstwa i rzezi niewinnych osób

Trwa ludobójstwo dokonywane przez Izrael na Palestyńczykach. Żydzi zbombardowali obóz dla uchodźców palestyńskich Jabalia (4,5 km od Gazy). Są ofiary

echach
z
kronika24.pl
dodany: 01.11.2023, 15:46:27
  • 186
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    wojna
  • #
    hamas
  • #
    bliskiwschod
  • #
    dzieci
gromnir125
gromnir125
gromnir125 01.11.2023, 18:31:31 via Wykop
  • 33
@nbhd: Gdzie niby mieli uciec skoro granice były przez cały czas zamknięte a Gaza otoczona jest murem? Do morza? Dopiero dzisiaj Egipt otworzył granicę.
Gdyby Izrael chciał to przeprowadzić bez strat cywilnych to stworzyłby obozy filtracyjne, ewakuował cywilów do Zachodniego Brzegu i wtedy rozpoczął operacje wojskowe. Oponenci nie mieliby wówczas żadnych argumentów.

Prawda jest taka, że Izrael chce wykorzystać okazję do pozbycia się nie tylko Hamasu ale też jak największej
gromnir125
gromnir125
gromnir125 01.11.2023, 19:11:00 via Wykop
  • 4
@sepuqqu: Owszem żyją, ale co z tego skoro są tam obywatelami drugiej kategorii?

Arabowie są wieloktronie atakowani przez Żydowskich osadników, nierzadko zabijani a ich domy burzone i podpalane. Radykalne religijne grupy urządzają prowokacje w ich miejscach kultu. Policja takie sytuacje najczęściej ignoruje lub staje po stronie osadników.
Małżeństwa mieszane pomiędzy Arabami a Żydami nie są uznawane, chyba, że są zawarte za granicą.
Różne przykłady dyskryminacji prawnej. Na przykłąd, Żydzi mają zagwarantowane
gromnir125
gromnir125
gromnir125 01.11.2023, 20:06:09 via Wykop
  • 0
@Frygus96: Z tego co widzę to i tak tylko częściowo. Do tej pory wpuszczono jedynie 400 osób, z czego około 70 to ranni a reszta to obcokrajowcy. Jeszcze mi mignęło, że budują szpitale polowe w pobliżu granicy więc wygląda to tak jakby chcieli przyjmować jedynie rannych.
p.....8
p.....8
konto usunięte 31.10.2023, 11:35:35
  • 5
#izrael #hamas
p.....8 - #izrael #hamas

źródło: temp_file5472781448109179959

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 31.10.2023, 14:33:14 via Wykop
  • 0
@trzydrzwiowypentaptyk: Ale co to jest w ogóle za tłumaczenie? Jeśli są tam cywile, to nie obchodzi mnie czy znajdują się tam tunele, rakiety czy szatan z hitlerem siedzą tam w jakuzi. Jeśli chcesz minimalizować stary cywiline to po prostu w taki cel nie walisz na oślep rakietami.

Równie dobrze gdy school shooter pojawi się w szkole to możesz ją zrównać z ziemią. I cyk pora na CSa.
  • Odpowiedz
gromnir125
gromnir125
gromnir125 31.10.2023, 18:11:30 via Wykop
  • 0
@trzydrzwiowypentaptyk:
Wystrzelenie rakiety w budynek w którym znajdują się cywile to jest strzelanie na oślep. Nieważne jak precyzyjna by ona nie była zniszczenia są mało przewidywalne. Bronią o tak wysokim łądunku nie da się zniszczyć samej wyrzutni rakiet bez uderzenia w cywilów znajdujących się obok.

Tą samą argumentację stosują Rosjanie. Wystarczy, że w jakimś budynku cywilnym znajdują się siły ZSU lub administacji i już Rosja rości sobie prawo do rozjechania całego
  • Odpowiedz

391

PiS obawia się o swoich posłów. Aż huczy o możliwych transferach

Pokaż treści 18+

PiS obawia się o swoich posłów. Aż huczy o możliwych transferach

W PiS obawa, że kilkoro posłów nie wejdzie do nowego klubu tej formacji w Sejmie, a z czasem trafią w szeregi nowego obozu rządzącego. W PO i PSL krąży pogłoska, że nawet siedmioro posłów wybranych z list PiS mogłoby zmienić barwy. Na razie jednak żaden transfer się nie dokonał.

nevin
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 26.10.2023, 20:24:09
  • 142
  • #
    neuropa
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpisu
  • #
    wybory
  • #
    polityka
gromnir125
gromnir125
gromnir125 26.10.2023, 21:34:39 via Wykop
  • 19
Jeśli będą to ludzie niezamieszani w przekręty to nie jest to taka zła opcja. Może pozwoli to na przegłosowanie weta jak i zmarginalizowanie Razemków
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Promilus
Promilus
Promilus
24.10.2023, 09:45:14
  • 3
Tusk jaki karzełek

#polityka
Promilus - Tusk jaki karzełek

#polityka

źródło: Screenshot 2023-10-24 at 11-42-11 UPC TV GO

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 24.10.2023, 10:17:02 via Wykop
  • 0
@Promilus: zawsze mi się wydawało, że Tusk był przeciętnego wzrostu. I tak jest, ma 174cm. To Hołownia i Kosiniak mają 188 i190. O Czarzastym nie mogę nic znaleźć ale na oko musi mieć jakieś 185
  • Odpowiedz
Naczelny_Cenzopapista
Naczelny_Cenzopapista
Naczelny_Cenzopapista
19.10.2023, 16:22:51
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 19.10.2023, 16:36:53 via Wykop
  • 11
@Naczelny_Cenzopapista: I bardzo dobrze. Oby nie dali tym idiotom ministerstwa edukacji. Lewica inspiruje się ruchami lewicowymi zachodu nie rozumiejąc, że polskie realia polityczne, historyczne i kulturowe są zupełnie inne. Wprowadzanie tutaj zachodnich rozwiązań (które nawet tam powodują ogromne napięcia) otworzyłoby oś sporu o jakiej się nam jeszcze nie śniło i dałoby nowe paliwo dla PiS. Polska potrzebuje teraz centrowej polityki.
  • Odpowiedz
D.....t
konto usunięte 17.10.2023, 15:42:40
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 17.10.2023, 15:47:10 via Wykop
  • 1
@Don_Kichot: złoto xD
  • Odpowiedz

1384

"nie będzie w PL nielegalnych migrantów, będą zweryfikowani"

zaczyna się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

eskimos-albinos
z
twitter.com
dodany: 16.10.2023, 19:47:00
  • 452
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
gromnir125
gromnir125
gromnir125 17.10.2023, 15:14:40 via Wykop
  • 2
@malkontent: Już są. Jakiś rok temu była przecież afera z gwałtami w Boltach. 90% kierowców Ubera i Bolta to obckokrajowcy. PIS wpuścił ich tu całą masę i w miastach takich jak Warszawa wyraźnie to widać.
Nighthuntero
Nighthuntero
17.10.2023, 13:59:51
  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 17.10.2023, 14:53:20 via Wykop
  • 0
@Nighthuntero: Lewica niech dostanie kwestie aborcji i kościała, a KO i TD gospodarkę i kwestie ustrojowe.
  • Odpowiedz
N331
N331
17.10.2023, 09:46:40
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 17.10.2023, 09:54:31 via Wykop
  • 1
@N331: Moim zdaniem przedłużanie powołania rządu może odbić się nam dobrze. Emocje po stronie opozycyjnej trochę opadną, będzie więcej czasu na wypracowanie warunków koalicji i obędzie się bez chaotycznch ruchów zaraz po powołaniu rządu. PIS na tym tylko straci, bo wystawią się na pośmiewisko, skłóci ich wewnętrznie jeszcze bardziej i spali politycznie Morawieckiego.
  • Odpowiedz
GoddamnElectric
GoddamnElectric
17.10.2023, 09:31:42
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 17.10.2023, 09:46:05 via Wykop
  • 0
@GoddamnElectric: Myślę, że nie jest spalony. Kaczyński miał niesamowicie negatywny elektorat, a mimo to na 8 lat udało mu się wrócić do władzy i momentami miał bardzo wysoki wsaźnik zaufania. Hejt jaki się wylewał na Tuska ze strony PiS może Tuskowi paradoksalnie pomóc odwrócić ten trend. Po zmianach w TVP, tu zrobi się jakiś wywiad, tu expose, tu jakieś życzenia noworoczne i puści filmik z wnuczkami. Część wyborców powie wtedy
  • Odpowiedz
Viado
Viado
Viado
17.10.2023, 08:54:46
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 17.10.2023, 09:09:12 via Wykop
  • 2
@Viado: Taka Warszawa już tak wygląda od kilku dobrych lat. Nie muszę chyba przypominać kto wtedy rządził.
  • Odpowiedz
JPRW
JPRW
16.10.2023, 21:29:05
  • 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 16.10.2023, 21:32:27 via Wykop
  • 1
@JPRW: Wszedł już na 100%? Bo patrze na wyniki PKW i Lewica z TD co chwila zmieniają się miejscami na 3 miejscu. Jeśli dobrze rozumiem, by Petru wszedł TD musi być 3.
  • Odpowiedz
gromnir125
gromnir125
gromnir125 16.10.2023, 21:44:59 via Wykop
  • 44
No i gituwa. To będzie pięknie jak Petru będzie stalkował Mentzena nawet w sejmie. Chłop będzie musiał wyjść do sądu o zakaz zbliżania się.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
16.10.2023, 19:51:15
  • 280
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 16.10.2023, 19:52:51 via Wykop
  • 174
@thorgoth: xD Już się nie mogę doczekać posiedzeń i miny Jarka gdy Giertych będzie na niego pluł z mównicy
  • Odpowiedz
Kalan
Kalan
15.10.2023, 23:31:03
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gromnir125
gromnir125
gromnir125 15.10.2023, 23:53:30 via Wykop
  • 2
@Kalan: Wybory 2015 były dość specyficzne. Bo nie tylko Lewica wywaliła się o próg, ale też Korwin (słynne 4.76) i Partia Razem. Łącznie dawało to 16% straconych głosów co dało PiS samodzielne rządy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 3 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking