Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
get_connected

get_connected

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12811
  • Znaleziska 7746
  • Mikroblog 5065
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 12

652

Patusiarze pobili kobietę i jej partnera tylko za to, że byli z Ukrainy

Pokaż treści 18+

Patusiarze pobili kobietę i jej partnera tylko za to, że byli z Ukrainy

Para świętowała urodziny w jednym z krakowskich lokali. Mówili po ukraińsku. To wystarczyło, by grupa patusów ich zaczepiła, wyzywała i zaatakowała. Kobieta została uderzona w twarz, jej partner brutalnie pobity, gdy próbował ją ochronić. Policja nie chciała przyjąć zgłoszenia.

o5e5ek
z
instagram.com
dodany: 03.06.2025, 19:57:15
  • 199
  • #
    ukraina
  • #
    polskiepato
  • #
    polska
  • #
    przestepczosc
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    policja
get_connected
get_connected 04.06.2025, 04:08:01 via iOS
  • -7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

makolem
makolem
02.06.2025, 19:19:43
  • 191
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 02.06.2025, 20:09:03 via iOS
  • 6
@makolem nie zdziwiłbym się gdyby to szmatecki pisał w jakiegoś swojego konta żeby jeszcze bardziej zaognić sytuację. Takich ludzi właśnie na PiS i dlatego tak wszyscy bronią przed powrotem PiS.
  • Odpowiedz
tojapaweu
tojapaweu
30.05.2025, 10:43:40
  • 783
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 30.05.2025, 14:09:26 via iOS
  • 0
@tojapaweu Również głosowałem na Mentzena, ale mordy szmateckiego, Kowalskiego, stanowskiego i innych funkcjonariuszy z republiki nie wytrzymam. Są pewne zasady.
  • Odpowiedz

257

Braun podjął decyzję ws. poparcia w II turze wyborów

Braun podjął decyzję ws. poparcia w II turze wyborów

Grzegorz Braun na kanale YouTube ujawnił, na kogo zagłosuje w II turze

RMF24
z
rmf24.pl
dodany: 29.05.2025, 10:28:24
  • 107
  • #
    grzegorzbraun
  • #
    wybory2025
  • #
    wyboryprezydenckie2025
  • #
    polityka
get_connected
get_connected 29.05.2025, 17:51:41 via iOS
  • -3
No cóż, tym bardziej trzeba zagłosować na Trzaskowskiego. Nie mogę patrzeć na te mordy pisowskie, czarnka, szmateckiego, Ziobry, Kowalskiego…
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

563

Czarnek wprost: jeśli PiS wróci do władzy, to zrobi "porządek" z sądami

Pokaż treści 18+

Czarnek wprost: jeśli PiS wróci do władzy, to zrobi "porządek" z sądami

Poseł Przemysław Czarnek zasugerował, że po powrocie PiS do władzy portal Onet zostanie zlikwidowany. Zapowiedział też o

awdr
z
onet.pl
dodany: 28.05.2025, 16:52:39
  • 106
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    pis
  • #
    trzaskowski
  • #
    nawrocki
get_connected
get_connected 28.05.2025, 20:27:52 via iOS
  • 14
8 lat robili i ustawili pod siebie. Kaczyński z Ziobro naśmiewali się z reszty Polaków, którymi i tak gardzą. PiS to tylko oligarchia, która tylko chce obłowić się na majątku Skarbu Państwa
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

get_connected
get_connected 28.05.2025, 20:34:53 via iOS
  • 1
@MadJack47 Ale ja nie mówię o PO, nie chce żeby popis rządził w większości w Polsce. Stwierdzam tylko fakt dotyczący sądów.

68

Karol Nawrocki złożył pozew

Pokaż treści 18+

Karol Nawrocki złożył pozew

Karol Nawrocki kontratakuje. Kandydat na prezydenta złożył we wtorek do Sądu Okręgowego w Warszawie pozew o ochronę dóbr osobistych i prywatny akt oskarżenia przeciwko Onetowi.

marekrz
z
rmf24.pl
dodany: 27.05.2025, 18:03:12
  • 47
  • #
    wybory
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
get_connected
get_connected 28.05.2025, 03:27:43 via iOS
  • 3
Dla mnie nic dziwnego. Biorąc pod uwagę jak PiS 5 lat temu rozjechał wybory prezydenckie swoją tuba propagandową. Dostali to na co zasłużyli.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czemuztak
czemuztak
czemuztak
26.05.2025, 09:10:46
  • 3138
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 26.05.2025, 11:19:18 via iOS
  • 2
@czemuztak gdyby Bosak startował na prezydenta, to nie zagłosowałbym na niego, ale na Sławka już głosowałem. Mam nadzieję, że za dwa lata r------e pis i wejdzie jako druga siła do sejmu.
  • Odpowiedz

2147

Meltdown Krzysztofa Stanowskiego: Mentzen to breloczek od kluczy Platformy xD

Pokaż treści 18+

Najbardziej obiektywnemu dziennikarzowi w Polsce, który to wcale, a wcale nie sympatyzuje z PiSem ulało się we wpisie. Stanowski, który wielokrotnie mówił o tym jak politycy podzielili społeczeństwo rozkręca polityczną nawalankę z tak banalnego powodu jak napicie się piwa. Maska opadła.

UsmiechnietaPolska
z
x.com
dodany: 25.05.2025, 13:10:20
  • 247
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    debata
  • #
    bekazpisu
  • #
    kanalzero
  • #
    konfederacja
get_connected
get_connected 25.05.2025, 15:50:55 via iOS
  • 0
@damienbudzik A ja gratuluj Mentzenowi, że pokazał środkowy palec wszystkim, którym zależy tylko i wyłącznie na polaryzacji społeczeństwa. Trzeba się dogadać mimo różnic, a nie dzielić jak to Kaczyński rozpoczęła wojnę Polsko-Polska

2684

A po debacie chodziliśmy na piwo.

Pokaż treści 18+

A po debacie chodziliśmy na piwo.

Sikorski, Trzaskowski i Mentzen na wspólnym piwku po debacie.

Idaho597
z
x.com
dodany: 24.05.2025, 19:44:40
  • 502
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    debata
  • #
    polska
  • #
    heheszki
get_connected
get_connected 24.05.2025, 21:15:21 via iOS
  • 16
No i o to chodzi, żeby rozmawiać ze sobą. Autorytarny PiS w postaci Kaczyńskiego chciał zdelegalizować konfederację. A nam potrzebny jest dialog w sejmie dla Polaków, którzy mają różne poglądy. Cieszę sie, że dożyłem takiej pięknej chwili. Jako wyborca Mentzena z przyjemnością oddam głos na Trzaskowskiego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

586

Niewygodna dla PiS historia. Zielony Ład i zielone światło od Morawieckiego.

Pokaż treści 18+

Niewygodna dla PiS historia. Zielony Ład i zielone światło od Morawieckiego.

Rząd Mateusza Morawieckiego w 2021 r. głosował za prawem klimatycznym, na którym opiera się Zielony Ład. Potem sprzeciwiał się różnym szczegółowym przepisom, ale wtedy już był przegłosowywany. Do tego dochodzi słabiutki politycznie komisarz Janusz Wojciechowski.

motvik
z
polityka.pl
dodany: 23.05.2025, 18:51:29
  • 81
  • #
    bekazpis
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    neuropa
  • #
    wybory
get_connected
get_connected 24.05.2025, 05:36:56 via iOS
  • 6
@Karol12341234 Biedny przestraszony pis podpisał pod presję Tuska. Śmiechu warte są takie bujdy. Warto też dopowiedzieć, że w kamieniach milowych PiS również zapisał strefy czystego transportu. Morawiecki nie zatrzyma się przed niczym, żeby zniszczyć Polaków a napełnić kieszeń swoja i kolegów z pisu. Nie bez przyczyny PiS nie ma ofiavjlne kandydata ze swojej partii, bo każdy jest w coś umoczony.
get_connected
get_connected 24.05.2025, 06:01:43 via iOS
  • -1
@Karol12341234 PiS stracił władzę bo zabetonował wszystkie instytucje w Polsce. Kaczyński używał policji do własnej ochrony, przed wyborami oblatem podniósł cenę paliwa, żeby pokryć wydatki kampanii, podsłuchiwali pegazusem opozycję, rozkradli pieniądze z funduszu sprawiedliwości, uwalili Ostrołękę, Polski prom, wydali 70mln na wybory kopertowe. A poza tym chcieli wprowadzić władzę autorytarną na wzór putinowskiej. Odciąć się od wszystkich sąsiadów, żeby nikt nie mógł im patrzeć na ręce. http://100aferpis.pl/
get_connected
get_connected 24.05.2025, 06:57:58 via iOS
  • 0
@Karol12341234 Według mnie technicznie mniejsze zło, to Trzaskowski. Jako wyborca Mentzena mam obawy, że PiS wjedzie w nich po wyborach i będzie dążył do rozbicia. Nie jest to partia, która dzieli się władzą z innymi i pokazali to niszcząc Leppera, Gowina, kiedyś Kukiza.
get_connected
get_connected 24.05.2025, 13:43:00 via iOS
  • 0
@Karol12341234 Podobne poglądy to ona ma u Mentzena w programie. Znając pisowskie rządy z ostatnich 8 lat, to jakoś nie ufam Nawrockiemu. Chciałbym, żeby Mentzen został prezydentem i żeby sejm był bez pisu. Może kiedy się to wydarzy.

2078

Karol Nawrocki brał udział w jednej z najsłynniejszych kibolskich ustawek w Pols

Pokaż treści 18+

Karol Nawrocki brał udział w jednej z najsłynniejszych kibolskich ustawek w Pols

25 października 2009 roku na polu pod Gdańskiem obecny kandydat na prezydenta, Karol Nawrocki, brał udział w kibolskiej

Eddie_Meduza
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 23.05.2025, 04:54:47
  • 593
  • #
    wybory
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
get_connected
get_connected 23.05.2025, 14:56:26 via iOS
  • -3
@LuzikSebastian Bo w tych trudnych czasach, to mu ten boks pomoże. Już wolę człowieka, który ma kontakty i utrzymuje stosunki międzypaństwowe na odpowiednim poziomie. Już wystarczy, że Duda pięknie się błaźni na salonach i jedyny pożytek z niego to memy. Nie potrzebne nam kolejna wersja Adriana, który będzie na każde zawołanie Kaczyńskiego. Nawisem mówiąc, prezesowanie IPN to wcale nie jest przypadek u Nawrockiego.
get_connected
get_connected 23.05.2025, 18:16:37 via Android
  • -2
@mariolankak Czyli obycie w międzynarodowym środowisku, nauka języków i studiowanie na zagranicznych uniwersytetach nie kształtuje charakteru i siły woli?
get_connected
get_connected 23.05.2025, 18:21:12 via Android
  • -3
@mariolankak Można powiedzieć, że tak samo jak ustawki konsoli kształtują gangsterskie podejście Nawrockiego do życia. Nic dziwnego, że okradł człowieka z mieszkania. Może jego koledzy gangsterzy mu podpowiedzieli.
get_connected
get_connected 23.05.2025, 18:33:27 via iOS
  • -2
@mariolankak może ta sama farma troli co była zarządzana przez Mateckiego. Wypieranie faktów to standardowy styl pisu.
get_connected
get_connected 23.05.2025, 18:44:43 via iOS
  • -1
@mariolankak czyli nawet to, że Matecki siedział w areszcie i wyszedł za kaucją do czasu rozprawy, to was nie rusza. Koalicja przynajmniej obiecała, że choć trochę rozliczy PiS i to się dzieje. Szkoda tylko, że Duda tak szybko podpisuje ułaskawienia.
get_connected
get_connected 23.05.2025, 18:56:49 via iOS
  • -2
@mariolankak mogę tak jak odpowiedziałaś na temat farmy troli Mateckiego. Nic nikomu nie zostało udowodnione. Piłeczkę możemy odpukać w nieskończoność. Ten rząd przynajmniej nie jest tak bezczelny, żeby z funduszu sprawiedliwości kupować pegazusa do podsłuchiwania opozycji w czasie kampanii wyborczej.

362

Wyborcy Nawrockiego atakują powodzian. "Niech żyją w kontenerach", "Zero pomocy

Pokaż treści 18+

Wyborcy Nawrockiego atakują powodzian. "Niech żyją w kontenerach", "Zero pomocy

Od opublikowania prze PKW wyników I tury wyborów prezydenckich środowiska prawicowe, w tym politycy PiS, kolportują wśród swoich zwolenników informację, że południe Dolnego Śląska zagłosowało w sposób, który nie jest zgodny z ich oczekiwaniami.

raul7788
z
walbrzych.wyborcza.pl
dodany: 21.05.2025, 05:38:06
  • 80
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    wybory
get_connected
get_connected 21.05.2025, 15:56:29 via iOS
  • -1
@fatabil1ty kolejny nawiedzony. Ludzie mieli swoje poglądy polityczne przed powodzią. Na ich tragedii lansował się Morawiecki z Nawrockim, żaden nic nie załatwił, nic nie przywiózł. Gdzie podziała się ta bezinteresowna pomoc ludzi z zeszłego roku? Z uśmiechem na ustach pomagali i współczuli powodzianom, a teraz za wynik wybór wsadziliby ich do kontenera. To jest ta pisowski-katolicka miłość do bliźniego? Właśnie tak poprzednia TVP i Republika wychowuje swój elektorat.
Gours
Gours
Gours
20.05.2025, 22:51:15
  • 67
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 21.05.2025, 04:10:52 via iOS
  • 1
@Gours z resztą jak już poszedł temat kawalerki, to Stanowski powiedział, z to już jest cios poniżej pasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

605

Trzaskowski: ''Zablokuje dopłaty do kredytów hipotecznych''

Pokaż treści 18+

Trzaskowski: ''Zablokuje dopłaty do kredytów hipotecznych''

Trzaskowski zobowiązał się pisemnie do zablokowania dopłat do kredytów i wsparcie budownictwa komunalnego.

zouzosi
z
wykop.pl
dodany: 20.05.2025, 11:56:46
  • 121
  • #
    trzaskowski
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    polityka
get_connected
get_connected 20.05.2025, 20:35:30 via iOS
  • 2
@MGTOWPL bo nie jest posłem tylko prezydentem Warszawy. PO wygraniu wyborów mógłby nie podpisać ustawy

363

Krzysztof Bosak: Konfederacja nie chce, żeby Trzaskowski wygrał.

Krzysztof Bosak: Konfederacja nie chce, żeby Trzaskowski wygrał.

"Sztaby kontrkandydatów nie do końca wiedzą dlaczego po wielu latach ataków na Konfederację w mediach, ta wciąż rośnie. Będziemy obserwować z zainteresowaniem co zaproponują naszym wyborcom."

Ethellon
z
youtube.com
dodany: 19.05.2025, 13:48:17
  • 229
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
get_connected
get_connected 20.05.2025, 14:49:11 via iOS
  • 3
@Xkamox Przecież PO jest w koalicji i bez nich nic nie przegłosuje. Masz przykład akcji z deweloperami. Dlatego konfe trzeba dopuścić do sejmu, żeby był jakiś sensowny podział między partiami i współpracowały ze sobą w ramach koalicji. Natomiast ja głosowałem na Mentzena i idę głosować na Trzaskowskiego. Nie wyobrażam sobie do powrotu autorytarnej władzy pisowskiej. Podsłuchiwanie pegazusem, farmy troli szmateckiego, bezmózg Kowalski. Okradanie funduszu sprawiedliwości itd

400

Kogo poprze Mentzen w drugiej turze?

Pokaż treści 18+

Kogo poprze Mentzen w drugiej turze?

Bardzo dziękuję Wam za każdy głos i wsparcie, jakie mi okazaliście. 14,8% to rekordowy wynik w historii naszych środowisk. Pierwsza tura dobiegła końca - co dalej?

prawilny_prawak
z
youtube.com
dodany: 20.05.2025, 08:05:19
  • 242
  • #
    polityka
  • #
    mentzen
  • #
    wybory
  • #
    konfederacja
get_connected
get_connected 20.05.2025, 10:47:45 via iOS
  • 6
@meserak86 Głosowałem na Mentzena i oddam swój głos na Trzaskowskiego, więc nie trafiłeś
get_connected
get_connected 20.05.2025, 11:18:31 via iOS
  • 3
@meserak86 Zapewne z Ciebie taki wolnościowiec, że już zapomniałeś jak PiS zamknął was w domu i kazał się szczepić. 8 lat monopolu władzy pisowskiej z Duda na czele też zapewne Ci nie przeszkadza, promowanie zielonego ładu przez PiS i wydawanie nielegalny wiz też pewnie poszło w zapomnienie. Dla mnie możesz nawet w domu siedzieć na wybory.
okurczaki
okurczaki
20.05.2025, 01:02:54
  • 114
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 20.05.2025, 04:18:50 via iOS
  • 3
@okurczaki Jakie domknięcie systemu? Widzę, że już krąży taka bzdura po internecie. Przede wszystkim dzisiejszej PO nie ma bez koalicjantów czyli nie ma rządu. Do sprawnego rządzenia potrzeba kilka partii. W przypadku pisu i Dudy wasza była w jednych rękach. Uważam, że to były stracone lata dla Polski i wywołanie wojny polsko polskiej, żeby przy kolejnych wyborach łatwiej było sterować twardym elektoratem, co jest dziś widoczne. nie widzicie nawet różnicy w
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
19.05.2025, 07:54:03
  • 448
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 19.05.2025, 12:51:08 via iOS
  • 1
@RechnungAmour Wiesz, że PO nie ma 100% wolnej ręki, bo są w koalicji. Bez Lewicy, mogliby rozwożąc rząd i zrobić wybory przedterminowe. To PiS z Ziobra i Duda rządzili przez 8 lat w monopolu. Oligarchia pisowska celowo mówi o wyborze bezpartyjnego prezydenta, bo chce przykryć wszystkie swoje wałki
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10
19.05.2025, 03:49:16
  • 1518
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

get_connected
get_connected 19.05.2025, 07:44:22 via iOS
  • 0
@spike10 Ja nie pisałbym do dramacie koalicji a raczej o rosnącym sprzeciwie dla obecnej polityki rządu i UE. Bardzo dobrze, że wyrasta trzecia siła w Polsce. Oby wyborcy Konfy do których zaliczam się, że poszli na układ z pisem, bo skończą bardzo szybko. Cwaniaki i oszuści z pisu, będą teraz mydlić oczy. Nie dajmy się nabrać. Jedynie koalicja kilku ugrupowań ma szansę na realną władzę w Polsce.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >
  • Realista, obserwator.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.05.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.03.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking