Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gempersep
gempersep

gempersep

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 15
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
gempersep
gempersep
gempersep 13.06.2026, 19:01:25
  • 3
#logikarozowychpaskow jak to jest że jak jeszcze parę lat temu byłem golodupcem to większość lasek olewała po kilku spotkaniach. Teraz te same laski już ewidentnie po „przejściach” spamują i zaczepiają mnie na ulicy w rodzinnym miasteczku xd ja rozumiem że status materialny może na kimś robić wrażenie (911 here) ale bez przesady. Człowiek szukał szarej myszki, która będzie wsparciem to zawsze trafiał na takie bez serca. Co gorsza to powoli
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latajacy_napletek
latajacy_napletek
13.06.2026, 19:04:20 via Wykop
  • 2
Jeśli liczycie #przegryw że wam status materialny coś da w relacjach


@gempersep: Nie liczymy. Uczeni w blackpillu doskonale znają i rozumieją opisane przez ciebie zjawisko.
  • Odpowiedz
mr-dawid
mr-dawid
13.06.2026, 19:05:09 via Android
  • 2
@gempersep czysta miłość tylko w szkole oraz na studiach
  • Odpowiedz
salo91
salo91
salo91
16.05.2026, 09:23:08
  • 1
Mirki, trochę wstyd, ale potrzebuję chłodnej, racjonalnej porady ekonomicznej. Jestem przedsiębiorcą, a właściwie to byłem, bo moja firma właśnie bankrutuje. Sytuacja wygląda tak:
- mam ogromne długi,
- przez lata zatrudniałem trochę za dużo ludzi, bo „przecież trzeba dać pracę" rodzinie i znajomym,
- część działów była nierentowna, ale mogłaby być...
- konkurencja robiła taniej i szybciej, mają lepszy marketing,
- mój produkt technologicznie jest kilka-kilkanaście lat za rynkiem,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gempersep
gempersep
gempersep 16.05.2026, 23:05:15 via Wykop
  • 0
@salo91: jak wy ludzie prowadzicie w Polsce biznes? ja to myślałem że jak ludzie mówią że się nie opłaca, że muszą ciągle dokładać to głównie z dwóch powodów aby inni nie wtykali nosa w biznes bo się boicie o konkurencję albo żeby pracownik nie chciał podwyżki. Jak ktoś rozsądnie podchodzi do biznesu to planuje budżety ma wszystko spięte na ostatni guzik. Są biznesy sezonowe o różnej specyfice, czasem w jednym
  • Odpowiedz
T.....4
T.....4
konto usunięte 05.05.2026, 10:53:49
  • 1
#tinder Szukam fwb a wszystkie piszą że nie szukaja fwb Chce zaprosic do siebie to żadna nie chce przyjść. Dałem fote 5/10 z jakiegos ig .. Bedac 5/10 nic kompletnie nie ugrasz..

Tinder kompletnie wymiera z każdym dniem liczba kobiet tam nieustatnnie spada a oni zamiast ratować sytuacje odbanowywac ludzi to wprowadzaja obowiazkowa weryfikacje twarzy w Polsce by zbanowac i wyciac 90% kont gdzie tu logika??..
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gempersep
gempersep
gempersep 05.05.2026, 22:49:02 via Wykop
  • 1
@piwakk: jak dobrze kojarzę tego typa to liczy chyba że na te randomowe foty tuzin bab sprowadzi na chatę na fwb. Bo pewnie naoglądał się kiedyś tego streamera co było o nim głośno xd
  • Odpowiedz
wypokpok
wypokpok
wypokpok
05.05.2026, 08:50:38
  • 0
Czy to normalne objawy i czy ktoś tak miał? Bo trochę się już martwię i nie wiem co zrobić...
Biorę już od jakiegoś czasu Ozempic (zwiększana dawka stopniowo) i obecnie jest to 1 mg od miesiąca. Z powodu wagi i wysokiego cukru. Jakoś dwa tygodnie temu złapała mnie nagła biegunka (zielona) i odbijanie się zgniłymi jajkami. Trwało to tydzień - myślałem, że zatrucie. Potem przeszło, a dziś znowu to samo...
Nie wiem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gempersep
gempersep
gempersep 05.05.2026, 15:43:10 via Wykop
  • 1
@wypokpok: różnie z tym jest, osobiście miałem na początku wymioty i biegunke jak organizm się przyzwyczajał do leków. Ale odbijanie zgniłymi jajami co jakiś czas pojawialo się. Trzeba głównie unikać produktów bogatych w siarkę i dużo się nawadniać. U mnie odstawienie wody gazowanej pomogło na odbijanie. Zawsze na wizycie warto omówić to ze swoim lekarzem bo raz jak metformine dostałem to wymioty miałem cały dzień codziennie do kolejnej wizyty bo
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
05.05.2026, 08:16:10
  • 370
Ludzie, którzy pochodzą z prowincji, a mieszkają w top miastach - wy też jesteście tacy rozdarci, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania? Ja mam swoje mieszkanie w TOP3 i obydwoje z partnerką pracujemy zdalnie. Gdybym sprzedał mieszkanie i może troszkę dołożył - to kupiłbym sobie dom w małym mieście, z którego pochodzę. Fajnie byłoby mieć domek, jakiś mały ogródek - szczególnie to jest super w takie dni jak ostatnio. Dodatkowo, niedaleko byłaby rodzina.
NadwornyPanicz - Ludzie, którzy pochodzą z prowincji, a mieszkają w top miastach - wy...

źródło: image

Pobierz
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gempersep
gempersep
gempersep 05.05.2026, 15:30:47 via Wykop
  • 1
@NadwornyPanicz: całe życie wychowywałem się w domu w powiatowym, teraz w wojewódzkim siedzę w mieszkaniu i chociaż mógłbym przeprowadzić się do rodzinnego miasta i tam coś kupić to przepłaciłem za działkę pod wojewódzkim. W ten sposób mam działkę obok lasu ciszę i atuty dużego miasta na wyciągnięcie ręki. Dla mnie osobiście tylko jak stawiać to pod dużym miastem bo wtedy jest to w miarę płynny majątek i łatwiej można sprzedać.
  • Odpowiedz
Herato
Herato
03.05.2026, 19:13:35
  • 4
Bardzo irytuje jak kobiety na portalach randkowych wymagają długiego pisania zanim się spotka

Nie dosyć że można tak przepalić sporo tematów to nagle ghosting może nadejść z każdej strony więc też szkoda czasu

Nie lepiej w miarę szybko się spotkać i jak się na żywo nie spodoba to olać?

#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gempersep
gempersep
gempersep 03.05.2026, 19:21:59 via Wykop
  • 1
@Herato: ja nie wiem jak wy to robicie ale ja więcej niż 2-3 dni nie pisze z żadną, po tym czasie z reguły sama jest tak zaciekawiona że proponuje spotkanie albo ja to robię. Nie ma co tracić czasu na pisanie bo dużo kobiet na tych portalach to atencjuszki, które chcą być tylko w centrum uwagi i napawać się uwagą otrzymaną od innych. Jak babie zależy to nawet na kacu
  • Odpowiedz
gempersep
gempersep
gempersep 01.05.2026, 23:06:43
  • 1
#bieganie Mireczki pytanie mam bo wracam po latach do biegania i aktualnie kończę powoli plan 6 tyg żeby zacząć wgl biegać. Na ten moment biegam 4x w tyg. Mam zegarek garmina i jaki plan polecacie robić dalej? Mój cel to złamać tempo 5:00 bo nigdy mi się nie udało xd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gempersep
gempersep
gempersep
Autor
01.05.2026, 23:25:42 via Wykop
  • 0
@Sanremu: może doprecyzuję lubiłem robić dłuższe wybiegania i nigdy nie złamałem 5:00 przy dłuższych biegach bo na 3 km to człowiek może być szybki xd
  • Odpowiedz
gempersep
gempersep
gempersep
Autor
02.05.2026, 14:42:44 via Wykop
  • 0
@Meciek: na ten moment 10 km max ale tempo 6:45-7:00 to takie tuptanie a marzy mi się robić 10 km w te 50 min chociaż xd
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
29.04.2026, 12:07:17
  • 2
Mirki perfumiarze - kojarzy ktoś taki zapach! Chyba niszowy bo ja po powąchaniu go miałem przed oczami taki scenariusz: ciepły dzien, kapliczka przy kościele, a w kapliczce trup i ksiądz latający z kadzielnica XD. Taki zapach: kwiatowy- może liliowy, dymno-kadzidlany, może lekko trupi. #perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gempersep
gempersep
gempersep 29.04.2026, 20:05:14 via Wykop
  • 0
@pieknylowca: mi to z kościelnym zapachem kojarzy się najbardziej Burberry London for men ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ukrainiec17
Ukrainiec17
Ukrainiec17
25.04.2026, 22:10:46
  • 0
Biega ktoś w Asics novablast 5? chce się przesiąść z adistarów 3 właśnie na tę ale boje się że będą aż za miękkie #bieganie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gempersep
gempersep
gempersep 26.04.2026, 00:02:37 via Wykop
  • 0
@Ukrainiec17: dawno nie biegałem w czymś lepszym w tym budżecie, 95kg here. Jedyny problem który przewija się na reddicie to możliwość że szybciej siądą od poprzedników. Osobiście polecam bo jest to uczucie że but fajnie wypycha i tempo łatwiej utrzymać. Niektórzy polecają polować na starsze modele aczkolwiek ja osobiście jak je zajadę to kupię drugą parę bo w innych mi się tak lekko nie biegało.
  • Odpowiedz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking