Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fenomen12

fenomen12

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1754
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 1747
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
breakdown1
breakdown1
15.05.2026, 17:47:12
  • 7
Psychologiczna bariera przekroczona, rozpoczynamy pompę właściwą

#gielda
breakdown1 - Psychologiczna bariera przekroczona, rozpoczynamy pompę właściwą 

#giel...

źródło: image_picker_221BD1D3-72E7-4CF5-B52C-D79D9F0ED67E-65557-000019F9F6FEFC14

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 15.05.2026, 17:52:00 via Wykop
  • 4
@breakdown1: tuż tuż
fenomen12 - @breakdown1: tuż tuż

źródło: 1000033118

Pobierz
  • Odpowiedz
tonikroos
tonikroos
tonikroos
15.05.2026, 16:13:54
  • 0
Jak optymalnie podejść do zakupu akcji zagranicznych? Mam IKE w xtb i tam 0,5% prowizji za przewalutowanie oraz IKZE w dm boś i tam z tego co widzę płacę 14 zł prowizji (dla przykładu przy zakupie 1 akcji nvidii). U szczura wiem że nie można przewalutować, a ktoś wie jak w bossa? Macie jakieś rady jak to zrobić i zapłacić jak najmniej opłat?

#gielda
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 15.05.2026, 16:46:32 via Wykop
  • 0
@tonikroos: jest możliwe, też tak miałem ostatnio w eMaklerze że wychodziło podobnie z prowizją a bez, jeszcze zobacz po wykonaniu transakcji bo bossa pewnie jak emakler nie pokazuje ci po jakim kursie dokładnie kupi i zabezpiecza więcej przed zatwierdzeniem
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
15.05.2026, 14:19:46
  • 1
#gielda Wie ktoś czy na XTB (na apce mobilne)j można śledzić w jakiś sposób pre/after market?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 15.05.2026, 14:22:33 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: cfdki na us100
  • Odpowiedz
Jaregg
Jaregg
Jaregg
14.05.2026, 12:31:38
  • 0
#traderepublic #xtb #gielda #banki

Oprocentowanie 6%

Siemka. Pewnie wielu z Was widziało nowość w postaci 6% na gotówkę w Trade Republic. Jako się na to zapatrujecie jako możliwość zaparkowania wolnej gotówki? W Polsce może nie są aż tacy popularni ale nie jest to żadna firma krzak. Teoretycznie nie jest to konto oszczędnościowe tylko zwykły broker z oprocentowaniem wolnych środków co miesiąc ale co to
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 14.05.2026, 13:02:10 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: velo tylko do 50k, ING ma do 400k na 5.5% które się cyklicznie odnawia
  • Odpowiedz
cerbera
cerbera
cerbera
13.05.2026, 20:46:07
  • 2
Dzis wszystko sprzedalem. 23% w dwa miesiace i tak bije (roczna) srednia s&p500. Poczekam na spadki i znowu kupie.
#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 13.05.2026, 20:46:58 via Wykop
  • 3
@cerbera: @Przypomnienie za 2 tygodnie
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
13.05.2026, 07:16:41
  • 8
#gielda modivo i dino stabilnie dzisiaj na minusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 13.05.2026, 07:19:58 via Wykop
  • 0
@CarlChryniszzswics: Dino to niedługo resplit będzie robic
  • Odpowiedz
clrshck
clrshck
11.05.2026, 18:00:30
  • 6
jeśli też wam lekko psycha sitting, bo macie jak ja za mało semisów i pamieciorzy w portfel, to na poprawę humoru polecam profil @PawRze na X
chłop nie nadąża z cytowaniem niedźwiedzich postów z hehe dystansem, a jedyny dystans jaki tu widzimy to między jego peronem a pociągiem
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 11.05.2026, 18:05:11 via Wykop
  • 0
@clrshck: nie wiem kto to ale mam go zablokowanego na x, xD
  • Odpowiedz
psi-nos
psi-nos
psi-nos
11.05.2026, 16:23:42
  • 1
Robił ktoś przelew USD swift do XTB (z konta USD)? W mbanku dostaję info, że:

Ty pokrywasz prowizję zgodną z naszą Taryfą prowizji i opłat. Odbiorca przelewu pokrywa ewentualne koszty banków pośredniczących. Jeśli wysyłasz przelew w walucie innej niż waluta rachunku, to koszty przeliczymy i pobierzemy w walucie Twojego rachunku.


Czyli że co, XTB zapłaci niewiadomo ile i mi to odliczy od wpłaty? Skąd mam wiedzieć czy są jakieś banki pośredniczące?
#
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 11.05.2026, 16:30:24 via Wykop
  • 1
@psi-nos: każdy Swift przechodzi przez USA
  • Odpowiedz
jacas
jacas
07.05.2026, 15:27:07
  • 7
Okniorz robi nadzieję żeby zaraz znowu się odbić od 430 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 07.05.2026, 16:05:36 via Wykop
  • 7
@dudekk602: czyli nigdy
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
07.05.2026, 13:32:38
  • 10
Microsoft nasz internet explorer podążania za trendem.

+0.5% jak jest pompa wszech czasów
+2.0% jak nic się nie dzieje

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 07.05.2026, 13:35:20 via Wykop
  • 3
@breakdown1: jeszcze tylko 3% w górę i osiągnę nirvanę
  • Odpowiedz
festinalente333
festinalente333
festinalente333
06.05.2026, 22:39:38
  • 14
Jedna z uczestniczek pierwszych odcinków zachowuje się tak, jakby miała borderline.

#loveisblindpolska
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 07.05.2026, 06:32:07 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
06.05.2026, 10:34:19
  • 0
#gielda #xtb ta aplikacja jest upośledzona. Chciałem zamknąć jedną pozycję otwarta za wysoko na małym plusie żeby dokupić taniej,wybrałem ja sobie tak że pokazywało tylko ją i jej szczegóły na dole duży guzik sprzedaj no to kilkam jeb zamknęło mi wszystko pozycje na tej spółce ( ಠ_ಠ)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 06.05.2026, 10:36:07 via Wykop
  • 0
@Ivanaran: FIFO
  • Odpowiedz
fenomen12
fenomen12 06.05.2026, 10:50:31 via Wykop
  • 1
@Ivanaran: jak wchodzisz w apce na pozycje i "wybierasz" sobie ktorąś to domyślnie masz wybrane wszystko i jak klikniesz sprzedaj bez zmieniania tego to sprzedaje wszystko, nie wiem gdzie tu wina apki XTB, i oczywiscie nie mozesz wybierać sobie co sprzedajesz bo idzie zawsze to co jest najstarsze.

co lepsze, jest napisane jak wół
fenomen12 - @Ivanaran: jak wchodzisz w apce na pozycje i "wybierasz" sobie ktorąś to ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
PCNO
PCNO
PCNO
06.05.2026, 10:36:29
  • 2
#gielda To co jednak nie ma dealu ?:D

ISRAEL'S MILITARY ANNOUNCES IT HAS STARTED ATTACKING HEZBOLLAH INFRASTRUCTURE IN MULTIPLE LOCATIONS IN LEBANON.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 06.05.2026, 10:37:24 via Wykop
  • 5
@PCNO: deal czy nie deal ważne ze wszystko z--------a a ropa spada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jaregg
Jaregg
Jaregg
04.05.2026, 09:17:12
  • 0
#ike #xtb #mbank #emakler #gielda

Witam. Przeniosłem ostatnio IKE z XTB do eMaklera w celu obniżenia opłat za przewalutowanie ponieważ kupuje tylko zagraniczne ETF (0,1% vs 0,5%). Chciałem sobie porównać ceny tego samego ETF w dwóch miejscach (co prawda w XTB już na zwykłym koncie) i nie rozumiem dlaczego jest taka niekorzystna cena w eMaklerze. Tak powinno być czy ja czegoś nie
Jaregg - #ike #xtb #mbank #emakler #gielda

Witam. Przeniosłem ostatnio IKE z XTB do ...

źródło: 1000008768

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 04.05.2026, 09:55:32 via Wykop
  • 0
@pepedros: tak, na jakieś ceny nie ma co patrzeć w eMaklerze
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
04.05.2026, 06:13:08
  • 2
✨️ Jak zarobić 130 000 zł w miesiąc? Ⓘ
Muszę się czymś pochwalić bo pekne. W tym miesiącu zarobiłem 130 000 przed podatkiem, więc około 100-110 koła na czysto. Za 2 miesiące spłacę kredyt na mieszkanie które kupiłem niecały rok temu. W rok kupione zatem mieszkanie za 600 000, to jest drugie mieszkanie bo jedno mam własne ze spadku. Mimo to czuję ciągły strach przed życiem i próbuje zabezpieczać się finansowo, osiągać pasywne
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 04.05.2026, 06:48:55 via Wykop
  • 1
@pysznewpierdalator: to + stany się nie wyjebia prędzej niż świat więc tym bardziej to
  • Odpowiedz
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
03.05.2026, 19:55:00
  • 57
Coś w tym jest, że Pawełek w życiu może być tak zakompleksiony i samotny, że sam fakt, że tutaj znalazł "przyjaciół" i ktoś go zaakceptował nie pozwala mu myśleć, że Wojtek i Iza są zdrajcami.
#thetraitors
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 03.05.2026, 20:08:48 via Wykop
  • 30
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: no ja rozumiem, ze sie zżył z tą iza i wojtkiem ale to potem musiało go hitnąć, że jedyne osoby ktore go tam "lubiły" to robiły to tylko dlatego ze go potrzebowały XD
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
03.05.2026, 20:01:13
  • 84
#thetraitors szkoda mi Oliwii, szkoda księdza i tyle. Jak dla mnie na tym etapie to bym chciał, żeby nitki nie wygrał. Co by nie mówić o lojalnych z poprzedniego sezonu, tam byli to ludzie mający szacunek do drugiej osoby, w tym roku wybrali jedną wielką bandę chamow.

Serio, można grać i przegrać z uniesioną głową, a można wygrać i skompromitować się na oczach całego kraju.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 03.05.2026, 20:05:20 via Wykop
  • 23
@DeathFromSandman: imo cierpiala dodatkowo bo była za bardzo wkrecona w te gre, na afterku też widać jak bardzo tym żyła zamiast na czilu podejsc jak np Tomek
  • Odpowiedz
Monsieur_V
Monsieur_V
02.05.2026, 08:20:35
  • 3
Popularność tagu #gielda i to, że nagle wszyscy moi znajomi zaczęli grać na giełdzie, sugerują jedno: następny krach będzie sakramencko przeogromny.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 02.05.2026, 08:28:18 via Wykop
  • 3
@Monsieur_V: mordo mowie ci
  • Odpowiedz
fenomen12
fenomen12 01.05.2026, 13:33:36
  • 12
#gielda roznica smiec vs zajebista spolka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fenomen12 - #gielda roznica smiec vs zajebista spolka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • Strona 2 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.11.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking