Jak optymalnie podejść do zakupu akcji zagranicznych? Mam IKE w xtb i tam 0,5% prowizji za przewalutowanie oraz IKZE w dm boś i tam z tego co widzę płacę 14 zł prowizji (dla przykładu przy zakupie 1 akcji nvidii). U szczura wiem że nie można przewalutować, a ktoś wie jak w bossa? Macie jakieś rady jak to zrobić i zapłacić jak najmniej opłat?
#gielda
#gielda









#gielda
źródło: image_picker_221BD1D3-72E7-4CF5-B52C-D79D9F0ED67E-65557-000019F9F6FEFC14
Pobierzźródło: 1000033118
Pobierz