Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
feksz
feksz

feksz

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1872
  • Znaleziska 134
  • Mikroblog 1738
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
feksz
feksz
feksz 13.08.2020, 17:36:47
  • 0
Wtf dlaczego na mój nick jest cenzura w csgo ?
#csgo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuparevic
stuparevic
13.08.2020, 17:42:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

Bodzias1844
Bodzias1844
13.08.2020, 17:49:52
  • 1
@feksz: no pasza biceps też miał na jakimś majorze wygwiazdkowany nick bo w ichniejszym języki "szabi" to jakiś wulgarny wyraz xd
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 02.08.2020, 17:39:16
  • 0
Dlaczego nie mogę zmienić skalowania?? przez to mam paski w cs go na 4:3 rozdziace
#komputery
feksz - Dlaczego nie mogę zmienić skalowania?? przez to mam paski w cs go na 4:3 rozd...

źródło: comment_15963899558bXR6Ddopyx3kXEI0d2r6g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 02.08.2020, 16:39:08
  • 0
gra ktoś duo ? feksz#2293
#warzone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 24.07.2020, 18:15:35
  • 1
Dlaczego nie mogę nic tu zmienić ? coś mi się skopało ;f
#komputery
feksz - Dlaczego nie mogę nic tu zmienić ? coś mi się skopało ;f 
#komputery

źródło: comment_15956145312P6OZ5Tf5PY1fJWWbe5rRw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 22.07.2020, 15:50:02
  • 0
Witam, zmieniałem ostatnio platformę i zostało mi parę części z poprzedniego komputera, prosił bym o pomoc w wycenie podzespołów, ciężko mi wycenić ramy i płytę główną, procek i kartę myślę, że wyceniłem dobrze ?
dziękuje wszystkim za pomoc
Pamięć Corsair Vengeance, DDR3, 4 GB,1600MHz, CL9 (CMZ4GX3M1A1600C9)
Goodram Plamy DDR3 4 GB PC3 1600 MHZ (GYS1600D364L9S/46)
Płyta główna MSI B85M-E45, B85, DualDDR3-1600, SATA3, HDMI, GBLAN, mATX (B85M-E45)
Procesor Intel Core i5 4460, 3.2GHz, 6 MB, BOX
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziczyznaa
dziczyznaa
19.08.2020, 14:10:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feksz: w jakiej cenie ostatecznie procesor sprzedałeś?
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz
Autor
19.08.2020, 17:53:46
  • 1
całość za 400 bez karty
@dziczyznaa
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 18.07.2020, 14:28:29
  • 0
Da się wybrać mape jaką ma szukać ? np żeby byłą ciągle ta taka mała shipment czy coś takiego :D
#warzone #callofduty #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Q.....m
konto usunięte 18.07.2020, 14:44:12 via Android
  • 1
@feksz tylko jak jest playlista typu shoot hoise 24/7
  • Odpowiedz
mlodzian
mlodzian
18.07.2020, 22:12:07
  • 0
@feksz: to są dwie mapy na głównej stronie masz playlistę chesire park/shoot house 24/7
  • Odpowiedz

723

ARTUR SZPILKA ZAATAKOWAŁ KIBICA NA GALI W PIONKACH

Pokaż treści 18+

ARTUR SZPILKA ZAATAKOWAŁ KIBICA NA GALI W PIONKACH

Artur Szpilka, bokser znany z efektownych knockoutów #pdk ;-) przekroczył granice nietykalności cielesnej wobec kibica na gali w Pionkach.

konto usunięte
z
bokser.org
dodany: 10.07.2020, 20:43:05
  • 183
  • #
    polska
  • #
    boks
  • #
    seba
  • #
    patologiazewsi
feksz
feksz
feksz 11.07.2020, 22:37:58
  • 1
@sagyrd: no to 10k to w c--j mu zrobi różnicę
feksz
feksz
feksz 11.07.2020, 15:39:43
  • 0
gdzie najtaniej kupie klucz do coda ? tak żebym nie musiał kupować nowego konta tylko żebym użył klucz na moim aktualnym koncie
#warzone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz
Autor
11.07.2020, 15:59:39
  • 0
dzieki
  • Odpowiedz
Kaaziiu
Kaaziiu
13.07.2020, 21:40:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@megszy: @Sethus: a macie jakieś źródło odnośnie tej gry na PS4?
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 24.06.2020, 16:21:34
  • 0
#komputery #pc

Witam mam taki dziwny problem ostatnio zauważyłem, że jak włączam komputer to od razu włącza mi sie windows. Po włączeniu komputera jest cały czas czarny ekran monitor nie dostaje sygnału dopiero obraz włącza się jak ładuje się windows
Jak zrobić, żeby normalnie był obraz jak włącza się kompa i żeby można było przejść do bios? Po uruchomieniu karta graficzna wchodzi na max obroty wiatraków na 1 sec
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz
Autor
24.06.2020, 17:01:37
  • 0
@furelsom: pisałem, że wchodziłem do uefi z poziomu biosu

Problem rozwiązany okazało się ze obraz wyświetla się na telewizorze który jest podłączony przez hdmi (monitor przez dvi) pytanie z innej beczki czy jest możliwość ustawienia w biose aby bios wczytywał się na zlaczu dvi a nie na hdmi
  • Odpowiedz
furelsom
furelsom
furelsom
24.06.2020, 17:05:03
  • 0
@feksz: aaa to oto chodzi to trzeba grzebać w biosie może być tak że jedno z gniazd jest ustawione na twardo jako 'boot' i jak tam nic nie ma to nic się nie pokaże ...
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 14.06.2020, 20:37:17
  • 0
Witam czy jest możliwość wzięcia rat 0% na firmę?
#allegro #raty #kredyt #leasing
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maur
maur
maur
15.06.2020, 19:04:09
  • 1
Wtedy dostajesz jedną fakturę na pełną kwotę, a rozliczasz się co miesiąc z bankiem.


@TomTailor100: teoretycznie nie powinien wtedy tej faktury jednorazowo rozliczyć w kosztach
  • Odpowiedz
TomTailor100
TomTailor100
16.06.2020, 06:36:18
  • 0
@maur: W sumie dobrze, że piszesz. Brałem imienną na osobę prywatną, więc nie nie musiałem tego wiedzieć, ale chciałem brać jakiś sprzęt na firmę bez konieczności leasingu.
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 27.05.2020, 17:16:29
  • 1
#monitory #komputery #displayport #144h

Witam posiadam monitor benq xl2411 kupiłem nowego kompa z kartą rtx 2060 i kupiłem kabel displayport > dvi i za cholere nie moge ustawić 144 hz odświeżania :/ proszę o pomoc wrzucam zdjecia jak to wyglada
feksz - #monitory #komputery #displayport #144h

Witam posiadam monitor benq xl2411...

źródło: comment_15905997844mN247HFCbincrZDGjnaMr.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz
Autor
27.05.2020, 17:23:55
  • 1
@Ademu: Złącza
VGA (D-sub) - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
DVI-D - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe - 1 szt.

@NiesztandarowyKaloryfer: a jak moge odpalić ?
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz
Autor
27.05.2020, 19:06:30
  • 0
@NiesztandarowyKaloryfer: znalazł byś mi na allegro mireczku? szukam displayport 1.2 ale tam pisze ze 60 hz odświeżanie
  • Odpowiedz

470

Na ratunek jeżykowi

Na ratunek jeżykowi

Ratowanie jeża, uwięzionego pomiędzy drutami ogrodzenia.

kojak07
z
youtube.com
dodany: 16.05.2020, 09:15:58
  • 72
  • #
    polska
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
feksz
feksz
feksz 16.05.2020, 23:16:14
  • 0
@ArcyPrzegryw: dokładnie ;)
feksz
feksz
feksz 09.04.2020, 15:05:11
  • 0
Witam co sądzicie o tym zestawie ? planuje się przerzucić na coś mocniejszego aktualnie mam i54660
https://allegrolokalnie.pl/oferta/zestaw-ryzen-5-1600-asrock-pro4-atx-8gb-geil-led
#komputery
#czescikomputerowe
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
09.04.2020, 15:09:44
  • 1
@feksz: 2400MHz i jeszcze single channel? ja bym odpuścił
  • Odpowiedz
PaboXZ
PaboXZ
PaboXZ
09.04.2020, 15:09:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feksz: tak, drogo jak na używany sprzęt
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 26.03.2020, 09:50:33
  • 1
Witam przymierzam się do zakupu procesora i7 4790
mam pytanie jedne maja napisane 3.6 drugie 4.0 dlaczego tak jest ? ten sam model a inne taktowania ?

#komputery #procesory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz
Autor
26.03.2020, 10:25:58
  • 1
@misioneos: ok, a co sądzisz o tej ofercie
https://www.olx.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-4790k-uzywany-CID99-IDDDUaZ.html#96563c9317 ?
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz
Autor
26.03.2020, 10:47:46
  • 1
@Ademu: 4460 3.2
Ciekawe czy to nie wałek jakiś
  • Odpowiedz

6734

Premier: wprowadzamy kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się

Premier: wprowadzamy kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się

Wszystkie sprawy poza niezbędnymi (wyjście do sklepu, do apteki, z psem) są do odłożenia na później. Limit zgromadzeń do dwóch osób, zajmowanie siedzeń w komunikacji publicznej co 2 miejsce

Rabusek
z
polsatnews.pl
dodany: 24.03.2020, 12:09:46
  • 2169
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    2019ncov
  • #
    covid19
  • #
    epidemia
  • #
    wirus
feksz
feksz
feksz 24.03.2020, 20:15:20
  • 25
@MrFisherman: nie ryzykuj, ja zaryzykuje za Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
feksz
feksz
feksz 04.03.2020, 12:18:27
  • 2
Co lepsze?
#fut
feksz - Co lepsze?
#fut

źródło: comment_15833242587GbKSWX5KEfegbaoW6hAlL.jpg

Pobierz

Ktory lepszy

  • Dembele grizman 76.2% (16)
  • Rashford sterling 23.8% (5)

Oddanych głosów: 21

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rkore
rkore
rkore
04.03.2020, 12:19:07 via Android
  • 1
@feksz było 10000000000000 razuly, użyj opcji szukam. Zamykam.
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz
Autor
04.03.2020, 12:19:19
  • 1
@feksz:
feksz - @feksz:

źródło: comment_1583324352nSU7iIa6qP179w4JyJQnVp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 03.03.2020, 17:57:38
  • 1
mirki kogo za rashfora kupiłem aguero ale to nie moja bajka :/ 250k gdzies do wydania
#fut
feksz - mirki kogo za rashfora kupiłem aguero ale to nie moja bajka :/ 250k gdzies do...

źródło: comment_158325822646LLn9BWHSMcgydbQNW5oy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzikiwonsz21
dzikiwonsz21
dzikiwonsz21
03.03.2020, 18:14:10
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dzikiwonsz21
dzikiwonsz21
dzikiwonsz21
03.03.2020, 18:35:22 via Android
  • 1
@feksz 85 bierz, bo jest znacznie bardziej odczuwalna jego szybkość i kontrola piłki. Ten 87 nie jest zły, ale wolniejszy i łatwiej go przepchnąć.
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 28.02.2020, 13:53:43
  • 0
Mirki witam. Kogo za salaha do 250k ?
#fut
feksz - Mirki witam. Kogo za salaha do 250k ? 
#fut

źródło: comment_1582898019t1qo5wDsI7whZgCuwc4p6E.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JadeCiWplusowac
JadeCiWplusowac
28.02.2020, 15:43:01 via Android
  • 0
@feksz kup zwyklego zlotego zeby wypróbować sobie jak Ci model tego zawdonika pasuje. Ja gralem na początku zlotym z myśliwym potem zrobilem przesiadke na screama ale to juz sa trochę wieksze kwoty.
  • Odpowiedz
JadeCiWplusowac
JadeCiWplusowac
28.02.2020, 15:44:36 via Android
  • 0
@feksz tych toty sie nie opyla imo, nie odczujesz jakiejs wiekszej roznicy w stosunku do zlotego
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 15.02.2020, 15:44:58
  • 0
Dzień dobry wykopki, pomoże ktoś bo ja się na tym nie znam za bardzo
Czy kevin van bruyne to dobra opcja na spd?
Czy sprzedać salaha i kupić jakiegoś napastinka innego ? jeśli tak to jakiego
Jakieś propozycje co do zmiany obrony?
Jakieś propozycje ogólne co do zmian? kogo sprzedać kogo kupić

aktualnie
feksz - Dzień dobry wykopki, pomoże ktoś bo ja się na tym nie znam za bardzo
Czy kev...

źródło: comment_1581781470bIh5x0xxxWhEbhsC37TXLp.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iti1986
iti1986
iti1986
15.02.2020, 15:49:39
  • 2
@feksz: kdb na spd nie zagra
zloty gomez za alderweirelda
  • Odpowiedz
naysayer
naysayer
15.02.2020, 15:58:00 via Android
  • 2
@feksz tego gbamina wrzuć za kdb
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 10.01.2020, 18:22:14
  • 0
jakiego pomocnika z angelskiej tak do 250k ?? co polecacie
#fut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MlodyB2115
MlodyB2115
10.01.2020, 18:28:07 via Android
  • 1
Kante spd.
De bruyne spo/sp
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 16 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.11.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia