Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eRqq

eRqq

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2136
  • Znaleziska 36
  • Mikroblog 2100
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
eRqq
eRqq 20.01.2024, 18:47:49
  • 8
Uwaga, przestrzegam, przypadkowo zrobiłem zakupy w biedronce na kwotę 50 zł, i przyczyniłem się do wycięcia 3 drzew w mojej okolicy.

eRqq - Uwaga, przestrzegam, przypadkowo zrobiłem zakupy w biedronce na kwotę 50 zł, i...

źródło: temp_file4710954782126027729

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq
Autor
20.01.2024, 18:59:37 via Android
  • 0
@heksengerg czemu nie pomysla żeby dawać mniej w nich zbędnych informacji, nagle zamiast paragonu dla jednego klienta było by paragonów dla 5...
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq
Autor
20.01.2024, 20:50:07 via Android
  • 0
@Deladomboix dziwna sprawa bo w Niemczech ich nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
KONONOWlCZ
KONONOWlCZ
08.01.2024, 10:49:40
  • 62
mowili nie idz w pompe ciepla "tym nie ogrzejesz" xD
"zimą bedziesz marzł" xD
"podczas mrozów sprawdność pompy to 1" xD
bez "fotowoltaniki" sie nie opłaca xD,
pójdziesz z torbami za rachunki na prądzie XD
30cm styropianu na elewacji, ludzie kto to widział ?! "powyżej 16cm każdy centymetr to zbędny wydatek" xD
KONONOWlCZ - mowili nie idz w pompe ciepla "tym nie ogrzejesz" xD 
"zimą bedziesz mar...

źródło: xd

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 08.01.2024, 22:24:23 via Android
  • 0
@KONONOWlCZ sprawność "1" to 100% jbc.
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 07.01.2024, 13:24:40
  • 2
Dopiero teraz sobie uświadomiłem, że niemiecki system okresowy jest zupełnie inny bo dla przykładu dwutlenek wygląd dla nas to CO2 a dla Niemca WAS2.
! #chemia #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeyNiX
FeyNiX
07.01.2024, 14:21:03 via iOS
  • 0
@eRqq dlatego stosuje się tego ogólnego, światowego. To samo było w medycynie i idiotyczny język łaciński którego nikt nie zna.
  • Odpowiedz
Kadai
Kadai
04.01.2024, 09:28:06
  • 7
No i wpadł pierwszy Mirror po 1700h gry :D #pathofexile
Kadai - No i wpadł pierwszy Mirror po 1700h gry :D #pathofexile

źródło: kalandra

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:30:26 via Android
  • 2
@Kadai gratulacje, chcesz mieć takie dwa?
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 10:05:01 via Android
  • 1
@Froto ja to aktualnie w trakcie zmiany buildu dowiedziałem się że zabraknie mi pieniędzy, więc jestem goły i wesoły z 2k HP XD, czekam na next ligę.
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 12:33:56 via Android
  • 0
@Zerp 50 div :'( jeszcze może odrobię, ale w delvie na 250 poziomie zdycham.
  • Odpowiedz
miss-durniu
miss-durniu
miss-durniu
04.01.2024, 08:46:09
  • 2
Ok, dzisiaj kolejne podejście. Walę konia. Plusujacych zawołam jak się spuszcze.

#oswiadczeniezdupy #masturbacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 08:59:09 via Android
  • 0
@miss-durniu ale to już zacząłeś, czy zaczniesz w ciagu dzisiejszego dnia?
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 12:09:22 via Android
  • 1
@miss-durniu XDDD cos czuje ze juz wieczorem challenge będzie zakończony
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 10:43:35
  • 8
Lekarz zdiagnozował u mnie zapalenie opon mózgowych i w trybie natychmiastowym otrzymałem skierowanie do wulkanizatora, oby mi pomógł.

#heheszki #ukradzione
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kasahara
Kasahara
04.01.2024, 09:49:28
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:51:45 via Android
  • 1
@Kasahara staggered explosion stance turbo trap bar deadlift hyper 2000
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:54:28 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
04.01.2024, 09:52:30
  • 1527
Podpowiadam rządowi najlepszy program dla młodych wielokrotnie testowany na zachodzie.

Żadnych limitów, kryteriów, wieków, bombelków i dochodów.

Rozwiązanie polega na tym, że sprowadza się inflację do celu i wtedy spadną stopy procentowe.

Dodatkowym
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:53:22 via Android
  • 551
@mickpl nienie, tu jest Polska, tu trzeba inaczej, innowacyjne, po naszemu.
  • Odpowiedz
JoeGlodomor
JoeGlodomor
04.01.2024, 09:39:34
  • 0
Chcecie może #ama ze mną? Odpowiem na wszystko poza danymi osobowymi i kwestiami związanymi z moją działalnością superbohaterską.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:40:33 via Android
  • 0
@JoeGlodomor już można pytania zadawać? Czy to post typu zapowiedź?
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:41:47 via Android
  • 0
Ile masz lat? Jakim super bohaterem jesteś?
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:45:43 via Android
  • 0
@JoeGlodomor jakbys miał możliwość zmienienia jakiejś swojej życiowej decyzji, to zmieniłbyś jakaś? Jeśli tak to jaka?
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:48:44 via Android
  • 0
@JoeGlodomor jak ciężko przebić sie i zyskać pierwsza pracę w programowaniu? Dlaczego jest to niemożliwe?
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:49:41 via Android
  • 0
@Opryskus69 niekiedy się trafi nawet euro!!
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:52:37 via Android
  • 0
@JoeGlodomor chcesz powiedzieć że w obecnych czasach nie warto się w to pchać?
  • Odpowiedz
WongielSilesia
WongielSilesia
04.01.2024, 09:27:25
  • 2
Dlaczego pracownicy poczty tak wolno pracują...
W normalnej firmie, zostali by szybko zwolnieni
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:32:32 via Android
  • 0
@WongielSilesia sam sobie odpowiedziałeś.
  • Odpowiedz
Polacco00
Polacco00
04.01.2024, 08:46:23
  • 0
Kojarzy ktoś czy da się zregenerować pompę wysokociśnieniową w BMW E90 325xi?
Objawy są takie, że przy wciśnięciu mocno gazu pojawia się czasami delikatne szarpnięcie, albo opóźniona reakcja na gaz. Mechanicy zdiagnozowali wstępnie pompę wysokociśnieniową.

Silnik 3.0l 218km, wtrysk bezpośredni

#bmw #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 08:58:41 via Android
  • 0
@Polacco00 szukając w Google, tak da się, jednak koszt może przewyzszyc cenę nowej pompy.
  • Odpowiedz
eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:20:45 via Android
  • 1
Patrząc na kwotę, na forum bmw na 100% będzie opisany przez ciebie wypadek i możliwych rozwiązaniach. Akurat fora fanów marek trzymają się dosyć dobrze, polecam.
  • Odpowiedz
500filmow
500filmow
04.01.2024, 09:16:02
  • 0
Recenzuję Dream Scenario, czyli nowy film z Nicholasem Cagem, który nagle zaczyna się pojawiać w snach milionów ludzi na całym świecie. Jego życie wkrótce zamienia się w koszmar... Czy warto wybrać się do kina? :)
500filmow - Recenzuję Dream Scenario, czyli nowy film z Nicholasem Cagem, który nagle...

źródło: dream-scenario

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:18:12 via Android
  • 0
@500filmow no i co? Warto? Gdzie ta recenzja? Czy muszę Ci zrobić ruch na stronie żeby się dowiedzieć?
  • Odpowiedz
Cinoski
Cinoski
04.01.2024, 09:00:24
  • 1
Czy popierasz adopcję gejów przez dzieci?
#ankieta

Czy popierasz adopcję gejów przez dzieci?

  • Tak 30.8% (20)
  • Nie 58.5% (38)
  • Nie mam zdania 10.8% (7)

Oddanych głosów: 65

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:09:54 via Android
  • 0
@Cinoski jak najbardziej, nie wpieprzajcie się w życie innych ludzi!!!!1!1!!1oneone
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
04.01.2024, 09:02:39
  • 190
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 09:05:53 via Android
  • 660
@WielkiNos jaki proces myślowy musi zachodzić u parkujacego że nie widzi problemu takiego rozwiązania.
  • Odpowiedz
LezliNilsen
LezliNilsen
LezliNilsen
04.01.2024, 08:52:25
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRqq
eRqq 04.01.2024, 08:55:21 via Android
  • 1
@LezliNilsen oj tak, pamiętam jak po 3 miesiącach diety pudełkowej, ptasie mleczko było dla mnie przekąska bogów, aktualnie, zwykła piana w zwykłej czekoladzie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 8 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.06.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia