mowili nie idz w pompe ciepla "tym nie ogrzejesz" xD
"zimą bedziesz marzł" xD
"podczas mrozów sprawdność pompy to 1" xD
bez "fotowoltaniki" sie nie opłaca xD,
pójdziesz z torbami za rachunki na prądzie XD
30cm styropianu na elewacji, ludzie kto to widział ?! "powyżej 16cm każdy centymetr to zbędny wydatek" xD
"zimą bedziesz marzł" xD
"podczas mrozów sprawdność pompy to 1" xD
bez "fotowoltaniki" sie nie opłaca xD,
pójdziesz z torbami za rachunki na prądzie XD
30cm styropianu na elewacji, ludzie kto to widział ?! "powyżej 16cm każdy centymetr to zbędny wydatek" xD












źródło: temp_file4710954782126027729
Pobierz