Ostatnio ciągle się zastanawiam, dlaczego miasta nie zaczną inwestować w straż miejską która skupiałaby się na nielegalnym parkowaniu? Przecież to żyła złota, zwrot inwestycji po pierwszej lepszej ulicy w okolicy centrum. #konfitura
@eRqq: Tak jak udziela się licencji na transport czy na taksówkę, powinny być licencje na laweciarza. Jeździłby taki po mieście i odholowywał źle zaparkowane auta. Mandat dla miasta, opłata za holowanie i parking dla laweciarza i wszyscy zadowoleni.
Z ciekawości, sprawdzałem czy miałbym większe szanse na wygraną z ojcem Mateuszem niż gruby, i nagle dostaje odpowiedź gdzie nagle w jej środku, słowo „około” jest zamienione językiem na rosyjskie, jak to się mogło stać? #ai #grok
Hejka, Mam pewien problem może ktoś już się z nim borykał albo zna odpowiedź na moje pytanie. Mam problem jak na obrazku poniżej, wyglada to tak jakby poprzednia klatka tekstury za późno znikała. Aktualnie problem w Hell Let Loose, ale pojawia się w innych fpsach. Monitor zmieniłem, to samo, karta graficzna Radeon RX 6600. Jak mogę to rozwiązać? Ciężkie do uchwycenia ale oko widzi :( Albo chociaż „nazwę” problemu bo szukam i
Jako ignorant z motywacją na zmianę… Na kogo proponujecie głosować? Proszę o argumentację nie większą niż 3 zdania na stronę, może innym też się przyda. #polityka
@eRqq: No, jak idą do PE, to jednocześnie w rządzie ani w sejmie nie zasiadają. Więc w Polsce, bezpośrednio, działać nie będą, ale będą wpływać na PE zgodnie z linią partyjną. Więc jakiś wpływ (a może nawet i większy?) będą mieć.
@eRqq: najgorzej jak w Lidlu i Kauflandzie używają rolek "eko" niebeskich, gdzie po zgnieceniu takiego paragonu zaraz traci się czytelność zawartości. Ponadto beznadziejnie współpracują z czytnikiem na wyjściu z kas samoobsługowych.
@eRqq: Też się wczoraj zdziwiłem, jak przez 3 minuty drukarka drukowała mi paragon za zakupy o wartości 45 zł xD Dostałem kupon 5 zł na każdy dzień tygodnia dwa razy xD
Dopiero teraz sobie uświadomiłem, że niemiecki system okresowy jest zupełnie inny bo dla przykładu dwutlenek wygląd dla nas to CO2 a dla Niemca WAS2. ! #chemia #heheszki
@eRqq: Ja mam jedną zasadę: jak na prawym pasie jadą 2 samochody przy sobie (jeden za drugim lub większa kolumna) to prawdopodobnie ten z tyłu zechce wyprzedzać i wtedy się nie z--------a bo: - może nie zdążyć cię zauważyć - może w ogóle nie spojrzy w lusterka - spojrzy ale stwierdza że i tak się wepchnie Dlatego takich wyprzedza się powoli. To często skutkuje tym że typ słusznie stwierdza że
ciągle słyszę ze nie warto się uczyć na keyboardzie bo tylko sobie później nawarstwisz problemów, bo to inaczej się gra
@eRqq: bzdura kompletna, bez problemu przechodzi się na pianino. Tyle, że 61 klawiszy to trochę malizna jak się chce nauczyć czegoś "fajnego". Ale z drugiej strony, fajnych rzeczy nie powinno się uczyć przez pierwsze 2 lata.
Ja zaczynałem na casio ctk 550 i bardzo sobie go chwalę
@aderonis: ale to nie ma aż takiego wpływu na grę. Cały (CAŁY) kurs Alfreda można przerobić na 61 klawiszach, może za wyjątkiem końcówki do której dojdzie się po 2 latach, a jak ma się drewniane palce to po 4. Cały kurs Hannah Smith który teraz robię zmieści się na 61 klawiszach. Chyba całe 200 short canons się mieści. Chyba wszystkie gamy i pasaże
#konfitura