Polskie studio odpowiedzialne za Robocopa szykuje nam grę w Świecie Mroku, gdzie będziemy grać jako łowcy. Jestem ciekaw jak im to wyjdzie i czy przebiją nisko położoną tyczkę po Bloodlines 2 xD #bloodlines #vtmb
@Victor_Manzon: bloodlines 2 nudna słabizna 5/10 oceniam w maxie, na sekcjach zz fabienem prawie usnąłem a questy poboczne nie istniały w tej grze. Swanswong straszne drewno i nie zabardzo ciekawa historia point & click, werewolf to już w ogóle powinien wystąpić w zagrajmy crapa xD jedynie co fajnego wyszło to gierki tekstowe i battle royale Bloodhunt który umiera w tym roku. A potem ponad 20 lat przestoju jest xD
#residentevil #residentevil2 #heheszki Bałem się, że będę miał z Panem X same problemy, a łaziłem po budynku i randomowo spotkałem go tylko po wyjściu z dzwonnicy. Nawet hałas w bibliotece mu nie przeszkadzał. *Tips fedora* ( ͡º͜ʖ͡º)
Jakie oczekiwania wobec nowego Strasznego Filmu? Ja tam nie mogę się doczekać, mam nadzieję że będzie to Rka to będzie szansa na to że będzie dobry. https://www.youtube.com/watch?v=al8eztwE_pQ
Cześć 👋 Potrzebuję porady od osób, które znają temat. Planuję za około pół roku zakup Nissana 350Z i interesują mnie wyłącznie roczniki 2007–2008 (wersja HR). Zastanawiam się między zwykłym 350Z HR (tylko manual) a wersją NISMO. I tutaj moje pytanie: czy Waszym zdaniem warto dopłacać do NISMO, czy lepiej kupić zwykłe HR w dobrym stanie, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na serwis / doprowadzenie auta do topowego stanu? Z tego co wiem, silnik
@onepnch: dlatego wymieniłeś wady które musza poprawić w następnej grze
Hidetaka Miyazaki - "I'm still in the process of making my ideal fantasy RPG. While Elden Ring is not quite it, it's pretty close. It's getting close." - PC Gamer Interview
@Troey: tak, lighting engine. Ograłem z nim dwójke już 3 razy, supportuje customowe textury i nie grozi za to ban. Teraz twórca dodaje path tracing oraz szykuję wersję pod DS3
Exploited - Fuck The USA
#punk