Też uważacie, że to całe skrzyżowanie koło zusu to jakiś debil projektował? W godzinach szczytu z ulicy Siemiardzkiego to trzeba czekać z 10/15 min zanim ktoś wpuści. Rondo cały czas zawalone, a pas do skrętu w lewo na ulicy Piłsudskiego, który mieści z 5 samochód to chyba żart, gdzie 80% aut zamierza tam właśnie skręcać.
#rzeszow
#rzeszow















Czy ktoś miły poleci jakieś dobre jedzenie w Rze? Znam tylko Dara, a szukam czegoś mniej fastfoodowego.