Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gregory-coolick

gregory-coolick

Dołączył 2 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5246
  • Znaleziska 12
  • Mikroblog 5234
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 22
gregory-coolick
gregory-coolick wczoraj, 13:37:32
  • 1
#primemma https://youtube.com/shorts/FpjF8sJ-hH4?is=c3JmH4Pf7NbguyML Sebastian indygo xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boxdelszukam-14
Boxdelszukam-14
wczoraj, 14:07:07 via Wykop
  • 0
@gregory-coolick: ee fajen aktor. Łoooozdupka
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick 24.06.2026, 21:07:21
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 21:47:49 via Android
  • 0
Nje odbieram telefonu bo mi bateria pada xd
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 21:52:10 via Android
  • 0
@Trobol: jak wyślesz zdjęcie swojej własnej cipy pachołku to mkze wyślę Ci zdjęcie mojego kota śmieciu bez fiuta
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 21:56:26 via Android
  • 1
@gregory-coolick: bydlaku żebyś posłuchał se pantery,goijry czy co.innego to byś się navluczył żyć ale jak twoj idol.mizuczn6 to Wojtek gola to bym Ci.q--a na piły motorwej Husqvarny nie dał do ręki bo byś mieszanki paliwowej nie potrafił zrobić a już nie mowie ze bus tej piły nie odpalił bo za głupi jesteś a.co mówić ostrzyć łańcuch
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 22:02:36 via Android
  • 0
No to Ci odpowiadam ze jedyna czypkie jaka widziałeś to była twojej matki jak wychodziłeś przez nią i stary matki nie zawiózł na porodówkę i wypadłeś na kafelki bo on był pijany i Cie nje złapał i dlatego piszesz takie głupoty gościu. Koneser cioek się znalazł co nigdy nie ruchał
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 22:04:16 via Android
  • 0
@Trobol: ty kanapkę se umiesz zrobić, jajka usmażyć?.czy mama robi ?
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 22:05:33 via Android
  • 1
A dobrze
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 22:17:57 via Wypiek
  • 0
@Trobol nie pisz bo twoja stara mnie znalazłq przez Ciebie xd
gregory-coolick - @Trobol nie pisz bo twoja stara mnie znalazłq przez Ciebie xd

źródło: 1000002988

Pobierz
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 22:28:58 via Android
  • 0
@Trobol: jesteś hejterem :(
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 22:33:39 via Android
  • 0
@Trobol: to ty przy kompie w piwnicy?
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 22:35:26 via Android
  • 1
@kfff: proszę bardzo:)
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 22:42:25 via Android
  • 0
Q--a dzieciaku bo zadzwonię do baski j Ci odłączy ten internet gowniarzyku i
I się skończy dzień dziecka i wakacji nje doczekasz xd dasz się zrelaksować? Czy gejem Jesteś,? Nje mam czasu na Ciebie cioto. Ja losze do ludzi że im życzę wszystkiego dobrego a jakiś tsfel tunsienodzuwa co ma 17 lat i jest koneserem czypek i muzyki
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
24.06.2026, 23:51:27 via Android
  • 0
@Buuucz: ja zazaczelm od punkcrock , grałem dużo koncertów w zespole akurat punkrockowym to soe naśladowało Anti flag , the offspring itd ale kiedy to było a z Pl to wiadomo, wszystko dezerter ksu ogólnie muzyka rockową do której zalicza się metal po prostu . I czy trzeźwy czy pijany to ske słuchało a ze.sziaiaj padło.mi. na koncert ition makden bo lubię ich solowy gitarowe grac to tal se napisałem
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
przedwczoraj, 00:15:27 via Android
  • 1
@Buuucz: pisz śmiało na priv jutro . Muszę wytrzeźwień i tak ale nje znaczy ze na zawsze xd
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
przedwczoraj, 08:24:19 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
przedwczoraj, 08:31:44 via Android
  • 1
@kurierZwlokK: mam to w planach tylko muszę się ogarnąć prawilnie l. Coś tu żonka się fafulni bo żem siedział do 5 rano jak dziad ale c--j tam . Liczy się wasze wsparcie ; )
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
przedwczoraj, 08:34:11 via Android
  • 1
@kurierZwlokK: tak trzeba a jak mu brakuje zajęcia to może mi trawę pokosic czy ogródek popielic albo coś posprzątać to zawsze mu pół miski ryżu dam ale za to wyjdzie z piwnicy i pozna swiat xd
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
przedwczoraj, 08:41:14 via Android
  • 1
@kurierZwlokK: on by dostał odcisków na mózgu jakby na dwór wyszedł ale to koneser czypek więc przepraszam że tak powiedziałem.
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
przedwczoraj, 08:42:49 via Wypiek
  • 2
@gregory-coolick
gregory-coolick - @gregory-coolick

źródło: 1000003000

Pobierz
  • Odpowiedz
Boxdelszukam-14
Boxdelszukam-14
24.06.2026, 14:32:03
  • 16
#primemma xdd
Boxdelszukam-14 - #primemma xdd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 24.06.2026, 14:55:02 via Android
  • 0
@Boxdelszukam-14: ale scena snowballowało
  • Odpowiedz
gabapentyn
gabapentyn
23.06.2026, 17:55:53
  • 6
dzisiaj imieniny u cioci krysi z racji stypy w świecie freaków przerwa dla głowy i wyjście do ludzi polecam wszystkim bo życie ma się jedno

#primemma
gabapentyn - dzisiaj imieniny u cioci krysi z racji stypy w świecie freaków przerwa d...

źródło: temp_image_56431709-BEC0-42D5-A4B2-97F97F8E9437

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 23.06.2026, 18:11:55 via Android
  • 1
@gabapentyn: mam 20 widzów na toktok każdy z ciekawości chce zobaczyć i obserwac jak można być takim debilem ale on zadowolony ze ma widzow
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick 22.06.2026, 23:11:06
  • 3
#primemma Pamiętata ten szypior lał wszystkich bo znał ...
gregory-coolick - #primemma Pamiętata ten szypior lał wszystkich bo znał ...

źródło: 1000002899

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
23.06.2026, 10:05:22 via Android
  • 0
@gabapentyn: najlepiej jak wygrał z Kasjo, swarzędzcy Kubakarze kd początku robili przekręty
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick 22.06.2026, 05:04:48
  • 7
#danielmagical dajcie mi się wyspać do uja pana
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 21.06.2026, 18:27:12
  • 51
#primemma A jednak to prawda że wampirek jest w chłopaki do wzięcia. Polsat zabronił patologi w prime ale wzięli z tej patologi uczestnika do programu. Gdzie tu logika
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
22.06.2026, 03:58:33 via Android
  • 1
@flaming0: https://youtube.com/shorts/skKtDHCU6RQ?is=jPZ1d6jlmjHg9WlW
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
22.06.2026, 04:02:49 via Android
  • 0
@damch: widzę że Cie to bardzo interesuje jak na fana muzeum sztuki nowoczesnej przystało. To Ci powiem ustawiłem niechcacy nayeabany i nie da sie tego zmienić teraz, trza pisać maila do moderacji którzy mi nie odpiszą nigdy.
  • Odpowiedz
GibolXD
GibolXD
21.06.2026, 14:30:03
  • 28
#primemma
GibolXD - #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 21.06.2026, 15:00:49 via Android
  • 2
@GibolXD: piękne
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
21.06.2026, 12:42:21
  • 80
Wnioskuję o to, żeby Order Orła Białego oddany przez Zełenskiego przyznać postaci znanej.

Za wybitne zasługi dla naszego kraju, czyli niedopuszczenie do tego, żeby ktoś taki jak Trzaskowski został prezydentem Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#primemma #muranski #bekazpo #bekazlewactwa #ukraina #polska #nawrocki
chokysrocky - Wnioskuję o to, żeby Order Orła Białego oddany przez Zełenskiego przyzn...

źródło: 42D04393-81CE-4295-9B1C-E31141DFC74E

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 21.06.2026, 14:25:19 via Android
  • 1
@Fabriczo: mimo wszystko wybrał dobro Ojczyzny i się poświęcił. Bo gdyby wygrał trzaskowski to już by żaden Polak nie walczył tylko same braty Araby i lgbt
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick 21.06.2026, 14:30:56 via Android
  • 0
@damch: won do wilkogeja albo idz do muzeum sztuki nowoczesnej swojego idola a nie mi tu piszesz coś
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick 21.06.2026, 14:37:07 via Android
  • 0
@damch: ja jestem ono jego czy jakąś tam setną płcią tego typu
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick 21.06.2026, 14:52:38 via Android
  • 0
@damch:a dobrze
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick 21.06.2026, 06:58:56
  • 1
#primemma Byliśta już w kościele ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
21.06.2026, 09:21:56 via Android
  • 0
@elade: bardzo dobrze bo araby juz walczą nawet w Prime i trzeba się modlić by nie przyjeżdżało ich więcej
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
21.06.2026, 09:33:52 via Android
  • 0
@nibynoozki: otóż to
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
Autor
21.06.2026, 14:17:27 via Android
  • 1
@boolProptestingCheatsEnabledtrue: jak każdy normalny Polak tego typu
  • Odpowiedz
kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo
kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo
20.06.2026, 20:42:15
  • 9
#danielmagical #chlopakizraszei #raszei #patostreamy
kajdannaszylialudzie_szalejo - #danielmagical #chlopakizraszei #raszei #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 21.06.2026, 07:37:21 via Android
  • 0
@kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo: co on ma dupie ?
  • Odpowiedz
Sobocina
Sobocina
20.06.2026, 16:20:20
  • 0
Już zaraz studio, 2 pierwsze walki i otwarcie na YT

Później stream: https://kswonline.pl/

#ksw #famemma #mma #ufc #primemma #fen
Sobocina - Już zaraz studio, 2 pierwsze walki i otwarcie na YT 

Później stream: http...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 20.06.2026, 17:08:07 via Android
  • 5
@Sobocina: ostatni raz oglądałem ksw jakos w 2015 roku jak walczył mamhed i to było w barze wiec i tak za nic nie płaciłem
  • Odpowiedz

24

Całe szpalery poniemieckich drzew na Warmii i Mazurach pod topór

Całe szpalery poniemieckich drzew na Warmii i Mazurach pod topór

"Zabijają kierowców". Obejrzyj krótki materiał Jana Śpiewaka.

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: 12.06.2026, 17:43:35
  • 21
  • #
    mazury
  • #
    warmia
  • #
    polska
  • #
    janspiewak
gregory-coolick
gregory-coolick 20.06.2026, 13:04:34 via Android
  • 0
I bardzi dobrze, dużo ludzi zginęło przez to. Wystarczy że gałąż spadnie na drogę przed samochodem podczas wichury
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cutmjut
Cutmjut
20.06.2026, 12:30:56
  • 5
Moja nowa dziarka, ocenka? #primemma
Cutmjut - Moja nowa dziarka, ocenka? #primemma

źródło: 229

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 20.06.2026, 12:45:52 via Android
  • 0
@Cutmjut: najlepsza
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick 20.06.2026, 12:59:04 via Android
  • 4
@Wilczynski: adrian ciot
  • Odpowiedz
flaming0
flaming0
flaming0
20.06.2026, 10:31:35
  • 5
Gdzie Tina i Mati?
#primemma
flaming0 - Gdzie Tina i Mati?
#primemma

źródło: 1000040825

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 20.06.2026, 12:28:43 via Android
  • 5
@flaming0: mati na kominku a urnie a Tina pod komunikiem tam gdzie zawsze Lubili spędzać czas
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski
19.06.2026, 18:37:01
  • 0
#primemma Co tak Lizak zniknął ostatnio?
Wilczynski - #primemma Co tak Lizak zniknął ostatnio?

źródło: lizak mała główka

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 19.06.2026, 20:57:10 via Android
  • 1
@Wilczynski: liże rowa raperom teraz
  • Odpowiedz
pawelswd
pawelswd
19.06.2026, 20:08:49
  • 2
#primemma Pewnie dostanę "zyebke" w komentarzach, ale nie rozumiem tej całej krucjaty przeciw Jóźwiak Pawłowi. Gość ma ponad 50 lat i mimo, że nie musi to przynajmniej stara się robić jakieś show i dymy w tych frikach. Fani frików pewnie woleliby jakiegoś stypiarza Wiewióra albo więcej emerytów z KSW xddd Ogarnijcie się!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 19.06.2026, 20:46:38 via Android
  • 0
@KochamPatologie: i ryj
  • Odpowiedz
bizzi0801
bizzi0801
bizzi0801
18.06.2026, 19:40:15
  • 115
Bonnie Blue zrobiła cosplay Marianny Schreiber
#primemma
bizzi0801 - Bonnie Blue zrobiła cosplay Marianny Schreiber
#primemma

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 19.06.2026, 17:19:37 via Android
  • 3
@WhiskeyIHaze: jo , na koniec powiedziała że ma penesa i wszyscy się odkochilai
  • Odpowiedz
Boxdelszukam-14
Boxdelszukam-14
19.06.2026, 16:00:16
  • 9
#primemma boxdel dalej jezdzi nacpany i powoduje wypadki?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 19.06.2026, 16:46:38 via Android
  • 0
@Boxdelszukam-14: a dobrze
  • Odpowiedz
odyn88
odyn88
19.06.2026, 02:34:35
  • 6
Dzisiaj tak

#primemma
odyn88 - Dzisiaj tak

#primemma

źródło: IMG_6263

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gregory-coolick
gregory-coolick 19.06.2026, 15:31:02 via Android
  • 0
@odyn88: powinna zawalczyć z Jacą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 09.02.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking