Wpis z mikrobloga

#rzeszow tfu na samochodziarzy jezdzacych poznymi godzinami ulica mieszka I od mcdonalda w strone al. niepodleglosci. musi jeden z drugim zapierrdalac 100 km/h przy ograniczeniu 40 i to najlepiej zeby cale osiedle slyszalo jak to sobie 'ztuningowal' auto. tfu na was, w koncu dojdzie tam do tragedii
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@cemazeciku @Kulawy_Lis nie wiem czy wczesniej czlowiek nie zwracal uwagi, ale ostatnimi czasy coraz wiecej tego gowna na ulicach. Nie mozna okna otworzyc w upaly zeby sie wietrzylo bo #!$%@? budzą jak nie mnie czy zone to dziecko. policja w dupie, lepiej gowniarzom za piwo mandaty wlepiac
  • Odpowiedz
@quidsy: na Piłsudskiego to samo, raz myślałem, że #!$%@? ktoś zaczął strzelać o 2 w nocy, bo człowiek śpi, a to jakis śmieć ze swoim przerobionym gruzem postanowił sobie do odciny pojeździć. Te pajace na motorynkach nie lepsi, to samo.
  • Odpowiedz
@dosefurious pozdrawiam sąsiada, w okolicy La Capry do tego dochodzi parking ogrodów na który przyjeżdżają te mendy, a akustyka niesie. W lato nie ma opcji żebym przespał całą noc z otwartym oknem, budzą mi psy które zanim się uspokoją to mija 5 minut.
  • Odpowiedz