@dielel_:co jeżeli tłuszcz tak naprawdę nie jest spalany tylko przechodzi na inne osoby? To spisek wszechczasów, trzeba zrobić filmik z żółtymi napisami na yt.
Znalazłem Iphone6 chciałbym go oddać właścicielowi, który o 6 nad ranem kompletnie pijany dobijał się u mnie na klatkę... i skacząc przez płot zgubił go ( ͡°͜ʖ͡°) Siri zablokowana i logowanie na odcisk palca. Jakieś pomysły? #iphone #gdansk #kiciochpyta
Nie wiem tylko dlaczego umieszczona jest tu muzyka z tego anime, ktoś od kogoś ściągnął... albo to fake... ( ͡°͜ʖ͡°) https://youtu.be/QQ_TFLYBG2c?t=2671
W #pracbaza przyszły dwie nowe osoby. On na oko 30lvl, ona też. Oboje mają rodzinę, dzieci i w ogóle. Wylądowali w jednym projekcie i tylko oni się nim zajmują. W kółko ze sobą przebywają. Jestem ciekaw czy coś z tego wyjdzie, bo zapowiada się, że tak ( ͡º͜ʖ͡º) #zwiazki #korposwiat #korpotelenowela jeśli ktoś jest ciekaw wydarzeń
jarek1987 jakiś #rozowypasek podał w SKM takie hasło na głos do jakichś faktur, są tam jakieś ciekawe dane. Ludzie są niesamowici :D #humorinformatykow
Dzisiaj ma premierę nowa/stara konsola od Nintendo. Stary NES w nowym wydaniu z 30 grami w zestawie m. in. mario 1/2/3, zelda, pac-man, kirby, final fantasy. Wszystko za 60$.
Uwielbiam to uczucie, kiedy tester przybiega wytknac mi bledy, a okazuje sie ze nie zna logiki biznesowej i to ja mu wytykam bledy ( ͡°͜ʖ͡°) #humorinformatykow
@dielel_: mnie bawi jak zglaszam blad powtarzalny 100% programiscie a on mowi ze u niego na symulatorze dziala xD bo user rzeczywiscie z symulatora korzysta :D
Mam chyba całą nocną zmianę zablokowana. Bo wszedłem w gorące i mam pusta listę nic się nie wczytuje nawet przewinac w dół nie mogę. Halo #moderacja pomocy ( ͡°ʖ̯͡°)
@sorhu: hehe pamiętacie bajtek75 debugking jak byliśmy w '99 na zlocie assemblera w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD
@I-____-I: Nie pisałem dużo aplikacji na Androida, może 5-6. Ale ja nie czytam książek do nauki programowania, wolę wymyślić sobie projekt i go pisać godzinami. Warto przeczytać książki typu Czysty kod albo o wzorcach projektowych typu "Rusz głową! Wzorce projektowe". To są informacje których ciężko się nauczyć samemu.
Hej Mirki, jak to z wami jest? Wolicie wczasy czy wolicie wydać inaczej te pieniądze? Kurcze, niby nie czuje się piwniczanem, ciągle zajęty, siłownia, rower, spacery, praca i w ogóle. Ale strasznie nie lubię (boje się) wyjazdów. U mnie w robocie każdy tylko opowiada gdzie to nie był w te wakacje, a mnie to w ogóle nie interesuje. Dla mnie najlepszy urlop to konsolka, grill na działeczce, ogarnąć mieszkanie, napisać jakiś ciekawy
@dielel_: Mam tak samo. Ale #rozowepasek ciągle gdzieś mnie ciągnie... Wiem, wiem. Powinienem powiedzieć nie i tyle. No ale z drugiej strony dobrze się czasem gdzieś wyrwać.
#steam #cebuladeals #gry