Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
datmoor

datmoor

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24957
  • Znaleziska 3019
  • Mikroblog 21938
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 164
PanPapryk
PanPapryk
06.09.2018, 18:33:14
  • 9
#mirkowows #worldofwarships #kuchwalemirko
Rzadko kiedy tu coś wrzucam, ale dziś sądzę że mogę ;)
Sami wiecie jaki jest Minotaur, pod blachą kryje się zbutwiałe drewno, cytadela to pewniak. Więc trzeba się dobrze chować i strzelać jak z pepeszy, na lewo i prawo.
Tak dziś zrobiłem w rankenie.
Zarobek nikły, stresu co nie miara, ale udalo się to wygrać.
PanPapryk - #mirkowows #worldofwarships #kuchwalemirko
Rzadko kiedy tu coś wrzucam, ...

źródło: comment_yL2zzQokcLUfnTPryGxJqtXLMz7xiX5c.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 07.09.2018, 08:31:42
  • 0
@Budo: A co z nową linią amerykańskich krążków, za nie też do łagru? ;)
  • Odpowiedz
Hur4ggan
Hur4ggan
06.09.2018, 11:21:36
  • 574
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 386
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 06.09.2018, 14:28:52
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Hur4ggan
Hur4ggan
03.09.2018, 12:26:44
  • 1700
#zagadkihuriego #projektswiateczny

Wyraziliście chęć tworzenia w dalszym ciągu świątecznych obrazków z waszych avatarów, więc ruszamy z maratonem świątecznego kitku!

Zasady są proste, jednak uległy małej zmianie. Każdy kto skomentuje ten wpis, tego avatar zostanie użyty do stworzenia obrazka przedstawiającego świątecznego kitku. Natomiast każdy kto zostawi plusa, będzie wołany do finalnego działa, gdy zostanie ono ukończone. Każdy, kto zostawi plusa będzie również wołany do tworzenia następnego obrazka z maratonu.
Hur4ggan - #zagadkihuriego #projektswiateczny

Wyraziliście chęć tworzenia w dalszy...

źródło: comment_6zoRKAgVJViZnqi8YwXE5dZjWN7zUPRP.jpg

Pobierz
  • 1150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 04.09.2018, 08:54:10
  • 0
@Hur4ggan: P--------o
  • Odpowiedz
Slay72
Slay72
02.09.2018, 18:15:18
  • 4
No i drugi krakenik wieczorową porą( ͡° ͜ʖ ͡°) z @datmoor Chciałem monarchem przeskoczyć 90k - zrobiłem tylko troszkę ponad 60 i wbiłem krakena. Wróg za szybko padał więc pusty przebieg w ewencie( ͡° ʖ̯ ͡°)
#worldofwarships #mirkowows #wows #kuchwalemirko
Slay72 - No i drugi krakenik wieczorową porą( ͡° ͜ʖ ͡°) z @datmoor Chciałem monarchem...

źródło: comment_uWLT1ZKYRgbYQ4KLHanB38rLbv9GnyRP.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 02.09.2018, 19:58:46
  • 0
@Slay72: Tak było, chciałem pobić ileśtam dmg Hipciem, ale zrobiłem ledwo 16k XDD
  • Odpowiedz
Zielony_Minion
Zielony_Minion
21.08.2018, 06:22:24
  • 575
#gimbazynieznajo #mohaa #gry
#cod #nostalgia #pdk
To już prawie 18 lat od premiery ale żadna inna misja w grach wojennych nie dała mi tylu emocji co ten desant na plaży Omaha
Zielony_Minion - #gimbazynieznajo #mohaa #gry 
#cod #nostalgia #pdk
To już prawie 1...

źródło: comment_N3GAwY7Yhyx6JpdacFMyEAeUz7DfwprC.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 21.08.2018, 11:11:57
  • 0
@loginnawykoppl: Próbowałem jakieś parę miesięcy temu odpalić pierwszego Coda + UO na swoim kompie, ale się nie udało. A ile się musiałem namęczyć aby to jakoś z płyty zainstalować, bo cd romu nie mam, a grę mam oryginalną :(
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
10.08.2018, 06:21:30
  • 103
#anonimowemirkowyznania
Wiecie co, jeszcze nie dawno było mi obojętne, że każdy napala się na #programowanie i chce zostać #programista15k do czasu, kiedy zacząłem szukać dwóch juniorów do mojego zespołu. No jakaś masakra, chętnych jest dużo, ale 99% się w ogóle nie nadaje do tej branży - zero wiedzy i pojęcia jakiegoś ogólno-informatycznego, nie specjalnie ogarnięci (umiejętność radzenia sobie z problemami: przy prostym zadaniu, pierwsza przeszkoda i
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 10.08.2018, 12:43:34
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Priv
  • Odpowiedz
datmoor
datmoor 10.08.2018, 13:01:23
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Żeby nie było zwykłe 'priv' (a edycja posty jest niemożliwa) - kończę właśnie UJ, i rozglądam się za nową pracą, także jakieś doświadczenie już mam
  • Odpowiedz

31

Wisła Kraków stawia na młodego, perspektywicznego zawodnika.

Wisła Kraków stawia na młodego, perspektywicznego zawodnika.

Paweł Brożek od poniedziałku znów będzie trenował z Wisłą Kraków. Jeśli będzie w odpowiednio dobrej formie, znów podpisze kontrakt z klubem.

konto usunięte
z
przegladsportowy.pl
dodany: 09.08.2018, 13:27:51
  • 10
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    ekstraklasa
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    wislakrakow
datmoor
datmoor 10.08.2018, 11:51:20
  • 0
Dziś widziałem na przystanku plakat Wisły zachęcający do kupna karnetów na nadchodzący sezon, na którym hasłem przewodnim było "historia, która nigdy się nie kończy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

t.....i
t.....i
konto usunięte 09.08.2018, 07:06:38
  • 67
Mało kto wie ale niektóre przewodniki są specjalnie szkolone do prowadzenia pojazdów, niestety mają problemy z sygnalizacją świetlną

Obserwuj >> #przewodniknadzis << jeśli lubisz pieski
#smiesznypiesek
t.....i - Mało kto wie ale niektóre przewodniki są specjalnie szkolone do prowadzenia...

źródło: comment_GCfesufCwzuGuU1M7H5XzuWBIOxxIDS1.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 09.08.2018, 12:17:21
  • 6
@tomasz-terlecki: A potem taki się tłumaczy z zarysowanego auta "że tam wąsko i trudno jest wcelować, a on jest psem i nie umie jeździć"
  • Odpowiedz
datmoor
datmoor 08.08.2018, 19:30:29
  • 9
Troche to trwało XD
#worldofwarships #mirkowows
datmoor - Troche to trwało XD
#worldofwarships #mirkowows

źródło: comment_2w1MLqkFlSDxwPCnH9o0RyLKqM4gWmak.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bidzej
bidzej
09.08.2018, 05:42:24
  • 1
@datmoor: no fajną masz zapalniczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
UbiQuityRegis
UbiQuityRegis
09.08.2018, 06:57:05
  • 1
@datmoor: My precious. To trenuj kapitana pod klanówki, poczebne jest dobre Zao.
  • Odpowiedz
dbcoop
dbcoop
dbcoop
07.08.2018, 11:31:13
  • 1
#krakow

Mireczki. Cos dobrego do wszamania niedaleko kina Kijów?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 07.08.2018, 13:11:02
  • 0
@dbcoop: Naleśniki na Dolnych Młynów - Mr Pancake i Pan Naleśnik obok XD
  • Odpowiedz
RUNDMC
RUNDMC
03.08.2018, 04:24:04
  • 7
wtf? (ʘ‿ʘ)
#wows #worldofwarships
RUNDMC - wtf? (ʘ‿ʘ)
#wows #worldofwarships

źródło: comment_g3QZ7Mir26A2P1InvKV9BA5EG4r1L7U4.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 03.08.2018, 09:37:04
  • 0
@RUNDMC: A my wciąż czekamy na ORP Parafianin XD
  • Odpowiedz
datmoor
datmoor 03.08.2018, 11:07:45
  • 0
@RUNDMC: Pucowanie torpedy ministrantem nabiera nowego znaczenia XD
  • Odpowiedz
c.....g
c.....g
konto usunięte 03.08.2018, 07:39:00
  • 3530
Odwrotne AMA: każdemu plusującemu i komentującemu zadam jakieś pytanie (:
  • 552
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 03.08.2018, 09:19:35
  • 1
czy tecza powstaje w kazdej temperaturze?


@chilling: Nie wiem XD
  • Odpowiedz
alojolojzy
alojolojzy
alojolojzy
02.08.2018, 10:34:59 via iOS
  • 1
Mirki z #krakow
Chciałbym nauczyć się wydawać sensowne dźwięki z gitary elektrycznej,
Jestem kompletnym beztalenciem muzycznym i w gimnazjum wlazł kotek na plotek na flecie mnie przerastał ale mam postanowienie, że chociaż spróbuję!
Różowa mówi, że palce mam sprawne to może i z gitarą sobie poradzę.
Zatem, znacie jakieś szkoły dla opornych? Moglibyście mniej więcej opowiedzieć jak wygląda nauka? Koszty itp?

#muzyka #gitara
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 02.08.2018, 11:30:53
  • 0
@alojolojzy: Jak chcesz super profesjonalne podejście to może zapisz się do Bazoka na prywatne lekcje, chcociaz nie wiem czy on będzie uczyć totalnych podstaw w stylu jak łapać za gryf.
  • Odpowiedz
splndid
splndid
01.08.2018, 07:31:19
  • 90
#heheszki #humorobrazkowy #gry #aoe2 #ageofempires
splndid - #heheszki #humorobrazkowy #gry #aoe2 #ageofempires

źródło: comment_ZXG84I778s4A8BuZprimwMKtuC2BLWGx.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 01.08.2018, 12:55:00
  • 0
@splndid: Dźwięk domku a potem uniwersytetu dawał już melodie XD
  • Odpowiedz
farmaceut
farmaceut
01.08.2018, 09:25:41
  • 1
Witajcie, jakie wg was są MUST-HAVE akcesoria (poza kostkami, strunami, itp.) do elektryka jesli mam zamiar grac rock/metal/heavy/thrash. Ogolnie mocne brzmienie. Wah-wah pedał zapewne, cos jeszcze fajnego znacie?
#gitaraelektryczna #gitara #elektronika #muzyka #pytanie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 01.08.2018, 10:30:37
  • 0
@farmaceut: Metronom i tuner. Serio. Większość kawałków da się zagrać bez pedalborda, a brzmienie idzie wyciągnąć prosto ze wzmaka (o ile nie ma się jakiejś pierdziawki na 8 calowym głośniku XD)
  • Odpowiedz
datmoor
datmoor 01.08.2018, 10:41:02
  • 0
@farmaceut: Nie znam się na tych tańszych ibanezach, ale z tego co kojarze to tego Rolanda se nawet chwalą ludzie. A z tego co tam widzę to ma jakieś wbudowane efekty XD
Jak koniecznie chcesz się bawić w pedalboard to można się rozejrzeć za jakimiś efektami od joyo czy starymi exarami, ale nie podejrzewam że efekt będzie jakiś zajebisty.
Jak miałem jeszcze podobnej klasy wzmak to też rozkminiałem co to
  • Odpowiedz
datmoor
datmoor 01.08.2018, 10:41:52
  • 0
@Kokos: dozbieraj 5k i kup mese XDDD
  • Odpowiedz
datmoor
datmoor 01.08.2018, 10:48:47
  • 0
@Kokos: Toż to powtarzający się tekst na każdym forum gitarowym z pytaniem o wmaka do metalu XD
Bash, masz na myśli te polskie wzmaki hand-made?
  • Odpowiedz
datmoor
datmoor 01.08.2018, 11:04:58
  • 0
@Kokos: A jak z cenami tych Bashy? Bo byłem swego czasu zainteresowany nimi, ale ze względu na słabą dostępność na rynku wtórnym, zrezygnowałem z dalszych poszukiwań, i skupiłem się na innej polskiej firmie (celuje w MG Fendmess + paczka 212 w przyszłosci)

A OPowi to wystarczy jakiś tańszy wzmak na dobrym głośniku, a nie od razu lampa + paczka XD
  • Odpowiedz
datmoor
datmoor 01.08.2018, 11:36:41
  • 0
@Kokos: Owszem, lampa plus paka 212, czy jak kto woli nawet 412 urywa dupsko, sam chciałbym mieć halfstacka ale nie mam w obecnym momencie miejsca na niego.
Ale czy przerzucenie się z małego rolanda na lampe+212 jest dla opa osiągalne? Nie wiem. Ja bym doradził jakiś fajne combo na dobrym głośniku, np marszala 8080 - w porównaniu z tym rolandem różnica będzie niebo a ziemia :)
  • Odpowiedz
m.....z
m.....z
konto usunięte 31.07.2018, 11:52:48
  • 1
Czy ktoś z was wie coś odnośnie planów wprowadzenia łodzi podwodnych oraz w ogóle planach na najbliższy rok?
#worldofwarships
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 01.08.2018, 10:27:14
  • 0
zbyt długie bitwy


@system_shock: Trzeba ginąć szybciej, polecam ten stan XDDDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
datmoor
datmoor 01.08.2018, 10:52:09
  • 0
@system_shock: Chłopaki z dywizjonu XDD
  • Odpowiedz

349

STAR 266 OFF-ROAD

STAR 266 OFF-ROAD

Stary dobry star

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 23.07.2018, 09:48:13
  • 71
  • #
    zainteresowania
  • #
    polska
  • #
    offroad
  • #
    ciekawostki
  • #
    4x4
datmoor
datmoor 24.07.2018, 09:40:09
  • 0
@mistrz_tekkena: Geofizyka Kraków?
datmoor
datmoor 24.07.2018, 11:00:15
  • 0
@mistrz_tekkena: Kto ma wiedzieć ten wie ;)
zakuosw
zakuosw
22.07.2018, 06:38:32 via Android
  • 345
Całkiem zabawnie się wraca do domu jak wchodzą do autobusu turyści i mówią : one ticket to Auschwitz ( ͡º ͜ʖ͡º)
#czarnyhumor #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

datmoor
datmoor 22.07.2018, 18:30:54
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • Strona 5 z 10
  • >

Grzegorz

  • Moje włosy krwawią
  • Miasto Studentów

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.05.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking