Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
daniel-darcio

daniel-darcio

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5557
  • Znaleziska 1791
  • Mikroblog 3766
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 9
BedzieDobraGra
BedzieDobraGra
03.03.2026, 12:31:36
  • 1
#kryptowaluty Ktoś tu pisał niedawno że boczniaki są źle. Wcale nie. Można się na takim boczniaku huśtać z małą dźwignią. 1-2 transakcje dziennie i parędziesiąt $ do przodu. Tylko trzeba cierpliwości
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 13:34:10 via Wykop
  • 0
@BedzieDobraGra: no chyba ze hustnie nie w te strone co trzeba, na farcie nozna leciec ale jak dlugo? ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 13:24:39
  • 0
#dubai
daniel-darcio - #dubai

źródło: 1000050191

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiezlyJestes
NiezlyJestes
03.03.2026, 13:20:56
  • 0
Ściana wschodnia - prestiż
Ściana zachodnia - praktyczność

Ludzie ze wschodu są jacyś inni,biedni...łasi na prestiż

#motoryzacja #samochody #przegryw
NiezlyJestes - Ściana wschodnia - prestiż 
Ściana zachodnia - praktyczność 

Ludzie z...

źródło: 1000015266

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 13:21:53 via Wykop
  • 0
@NiezlyJestes: golf praktyczny XDDD
  • Odpowiedz
fervi
fervi
03.03.2026, 13:10:55
  • 14
#konfederacja #polityka
fervi - #konfederacja #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 13:21:08 via Wykop
  • 1
@fervi: wcale nie bylo 2137 razy
  • Odpowiedz
OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
03.03.2026, 12:03:51
  • 8
matkojedyno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patodeweloperka #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #polska
OrzechowyDzem - matkojedyno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patodeweloperka #mieszkanie #mieszkaniedewe...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 12:04:53 via Wykop
  • 0
@OrzechowyDzem: nokry sen fajnopolaka
  • Odpowiedz
PaczeIokinka
PaczeIokinka
03.03.2026, 12:04:02
  • 0
Nie wykluczajmy niewykluczalnego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 12:04:36 via Wykop
  • 0
@PaczeIokinka: wykluczone
  • Odpowiedz
nad_niemnem
nad_niemnem
nad_niemnem
03.03.2026, 11:59:58
  • 3
Ołowiane dzieci to serial w 100% feministyczny. Baby przeciw chłopom, baby dały radę, faceci źli. Nie miałabym nic przeciwko gdyby nie to że to bujda na resorach. Cała historia ma niewiele wspólnego z prawdą. Główna bohaterka nie powinna się tak nazywać bo pierwowzór nie była aż taką bohaterką.

#olowianedzieci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 12:02:51 via Wykop
  • 0
@nad_niemnem: a czego sie spodziewales po Netflixie
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
03.03.2026, 11:32:46
  • 49
Nie no super. Może jeszcze bardziej ich zachęcicie do ataków terrorystycznych w naszym kraju.
Brawo PiS.

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Nie no super. Może jeszcze bardziej ich zachęcicie do ataków terrorystycznych ...

źródło: IMG_7705

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 11:36:30 via Wykop
  • 0
@Sin-: masz na mysli to ze tusk chce u nas broni atomowej przez co bedziemy celem nr. 1 dla rosyjkich atomowek? To chcesz powiedziec?
A o terrorystow sie nie martw, jak narazie nie ma u nas jankeskiej bazy wojskowej
  • Odpowiedz
daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 11:57:07 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 11:28:23
  • 0
#bitcoin a to dopiero pozatek
daniel-darcio - #bitcoin a to dopiero pozatek

źródło: 1000050186

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
03.03.2026, 11:36:45 via Wykop
  • 3
@daniel-darcio: no i dobrze, mam kupione po 89, ale po 30 też chętnie dokupię
  • Odpowiedz
NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
03.03.2026, 19:46:29 via Wykop
  • 1
@Jamniki2: po 0.3
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
03.03.2026, 11:23:08
  • 13
ALE IDZIE

#f1
JednaRenkaJedenKaleka - ALE IDZIE 

#f1

źródło: temp_file4006448796754714577

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 11:24:41 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon:

PUP 101 - w sensie że tyle tyłków zaliczonych?

XD
  • Odpowiedz

10

Sebastian M. zostanie uniewinniony?!

Sebastian M. zostanie uniewinniony?!

Jest bardzo duże prawodopodobieństwo, że Sebastian M. zostanie uniewinniony. Witam w uśmiechniętej Polsce

xxwykopekxxxx
z
lodz.se.pl
dodany: 03.03.2026, 11:15:10
  • 7
  • #
    bmw
  • #
    panstwozdykty
  • #
    polska
  • #
    majtczak
daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 11:20:55 via Wykop
  • -3
daniel-darcio

źródło: 1000050097

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RobertPupica
RobertPupica
03.03.2026, 11:02:23
  • 7
Jprdl typy z roboty to nagłówkami które na Facebooku przeczytali rozmawiają, geopolitycy proszę państwa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 11:04:09 via Wykop
  • 1
@RobertPupica: od poniedzialku juz p------o, a najbardziej angole, wlosi i hiszpanie, korpo here
  • Odpowiedz
Hfishman1
Hfishman1
03.03.2026, 11:00:32
  • 4
#gielda coś się stało w Iranie dzisiaj że wig20 tak leci? Bo nie rozumiem czemu już wczoraj większych spadków nie było. W ogóle ostatnio giełda mam wrażenie że o wiele większe kasyno niż rok temu się zrobiło, szczególnie w Ameryce. Wczoraj ewidentnie pompował żeby ulica wchodzila i uwierzyła we wzrosty, a dzisiaj spowrotem w dół będą zbijać, żeby panikarze sprzedawali.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 11:02:57 via Wykop
  • 1
@Hfishman1: bo sie wszyscy pokapowali ze misja specjalna w iranie nie skonczy sie na tych paru hirurgicznych cieciach jak w wenezueli
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
03.03.2026, 10:52:51
  • 2
Wy tez prawie nie kojarzycie zadnego influencera z dubaju? Kojarze tylko 1 i chyba duzo nie trace

#iran #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 10:59:55 via Wykop
  • 0
@robertkk: jest kupe influencerow handlujacych poarabskim szrotem
  • Odpowiedz
LewackiPrawak69
LewackiPrawak69
LewackiPrawak69
03.03.2026, 09:24:30
  • 0
Cześć Mirki,
Potrzebuję jakieś fajne wozidło, do miasta czasem na trasy. Chciałbym żeby było wygodne ale i dość ładne. Budżet powiedzmy 70/80k (wiadomo może być 50). Może coś polecicie, podoba mi się jaguar e-pace, ciekawi mnie tylko dlaczego tak niskie są ceny ewentualnie volvo xc40. Raczej benzyna bo dużo latam po mieście, rocznik 2019+
#motoryzacja #samochody #bmw #jaguar #volvo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 09:26:42 via Wykop
  • 0
@LewackiPrawak69:

Ladne

audi a4 b8 allroad 3.0
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
03.03.2026, 09:03:28
  • 1
czemu izrael atakuje liban?
#iran #wojna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 09:06:17 via Wykop
  • 5
@coccolino_: bo moze
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
03.03.2026, 09:04:03
  • 8
Co za spin!
„Nie pomagajcie Ukrainie bo Izrael zabija dzieci w Iranie.”

Fajrant.
#ukraina #wojna #rosja #iran
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 09:05:51 via Wykop
  • 1
@dqdq1: ale izrael pomaga rosji (schronienie dla oligarchow)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 28
  • Strona 5 z 28
  • >

Falafel

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.12.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 02.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia